Mācīs, kā izveidot savu jaunuzņēmumu

Ikvienam interesentam no 10. septembra ir iespēja piedalīties “Commercialization Reactor”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Rīgas Biznesa skolas (RBS) organizētajā tiešsaistes meistarklašu ciklā “Ceļvedis tava viedā bizesa izveidei” (“Roadmap to Your Smart Business”).

Tās ir piecu nedēļu intensīvas mācības, kurās ar savām zināšanām dalīsies pieredzējuši savas profesionāļi, lektori, jaunuzņēmumu vadītāji no Latvijas un ārvalstīm. Sīkāka informācija par programmu pieejama LIAA tīmekļa vietnē.

 

“Tieši šogad, kad zinātnieki, pētnieki un mediķi visā pasaulē apvieno spēkus līdz šim nezināmas slimības ierobežošanai, var pilnā mērā novērtēt, cik cilvēcei ir svarīgas inovācijas un izgudrojumi. Ja nebūtu apjomīgu investīciju inovācijās, patlaban nebūtu iespējams triecientempos izstrādāt nepieciešamos medikamentus, tostarp vakcīnas,” ir pārliecināts platformas “Commercialization Reactor” vadītājs Nikolajs Adamovičs.

Mācības norisināsies tiešsaistē («Zoom» platformā) no 10. septembra līdz 8. oktobrim. Katrā meistarklasē dalībniekiem būs iespēja iegūtās teorētiskās zināšanas pielietot un nostiprināt praktiskos grupu uzdevumos. Mācību dalībnieki saņems arī papildu uzdevumus patstāvīgajam darbam. Dalībnieki, kas piedalīsies visās piecās meistarklasēs un noslēgumā prezentēs darba rezultātus, saņems LIAA, “Commercialization Reactor” un RBS apliecinājumu par programmas apguvi.

 

Dalībai meistarklasēs var pieteikties līdz 7. septembrim, anketa atrodama šajā hipersaitē: https://www.liaa.gov.lv/lv/notikums/meistarklasu-cikls-celvedis-tava-vieda-biznesa-izveidei

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.