Līdz oktobrim iespējams pieteikties konkursam “Superpuika 2013”

Konkursā “Superpuika 2013” var pieteikties 2000. un 2001. gadā dzimuši zēni no visas Latvijas. Konkurss “Superpuika” ir ikgadējs, tradicionāls Latvijas notikums, kas atgādina sabiedrībai par tām jaunās paaudzes vērtībām un kvalitātēm, kas palīdzēs zēniem ikdienas sarežģīto situāciju risināšanā, profesionālajā un personīgajā izaugsmē. Konkursu organizē Tehniskās jaunrades nams “Annas 2”, un šī būs jau 22. norises reize.

Ceļš līdz Superpuikas titulam ved cauri trīs kārtām. Pirmās divas kārtas, kas notiek TJN “Annas 2” oktobrī un decembrī, veido atlasi lielajam finālam martā. Pirmajā kārtā parasti piedalās ap 150 skolēnu no visas Latvijas, otrajā – 32 labākie rezultāti. Tajās puiši demonstrē savas zināšanas un prasmju daudzveidību amatniecības uzdevumos,fiziskajos pārbaudījumos un radošajos uzdevumos.

Trešā kārta – lielais fināls ir publisks un aizraujošs notikums, kas tiek plaši atspoguļots medijos. Tradicionāli fināla pasākums ir noticis Rīgas Cirka arēnā, pulcējot līdzjutējus no dažādām atbalsta vietām. Uzmanības centrā ir 10 labākie puiši, izpildot praktiskos un radošos uzdevumus, kā arī dodoties fiziskajā augstuma trasē. Finālisti un laureāti saņem vērtīgas balvas no konkursa atbalstītājiem.

Pieteikties iespējams līdz 1. oktobrim, izpildot anketu mājaslapā www.tjn.lv/superpuika vai personīgi TJN “Annas 2”, 1. stāvā, pie administratores. Konkursa “Superpuika” 1. kārta jau 9. oktobrī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.