Lapmežciema domē slēpj dokumentus

Tikai 21.00 otrdien beidzās Lapmežciema novada domes sēde. Divi no jautājumiem tika izskatīti divas un vairāk stundas. Izrādās, pagasta vadība dokumentus un lēmumus slēpj ne tikai no iedzīvotājiem un preses, bet arī no depuātiem.

Tikai 21.00 otrdien beidzās Lapmežciema novada domes sēde. Divi no jautājumiem tika izskatīti divas un vairāk stundas. Izrādās, pagasta vadība dokumentus un lēmumus slēpj ne tikai no iedzīvotājiem un preses, bet arī no depuātiem.

Deputāte Valda Pētersone 2. oktobrī pieprasījusi pagasta padomes sekretārei Inesei Žiģelei dokumentus, lai varētu sagatavoties kārtējai komitejas sēdei. Taču liels bija deputātes pārsteigums, kad viņa saņēma atteikumu, jo darba devējs (novada domes priekšsēdētājs E. Pētersons) sekretārei liedzot deputātei izsniegt dokumentus. Kā izteicās V. Pētersone, tad viņa domā, ka dokumentus neizsniedza tāpēc, lai iegūtu laiku un tos sakārtotu, un šis jautājums saistīts ar nākošo skandalozo jautājumu, ko ierosināja deputāte Ligita Nelsone. L. Nelsone izpētījusi, ka sporta halles celtniecībai no trim piedāvājumiem būvuzraudzībā izvēlēta firma «Bumaco» ar visdārgāko piedāvājumu (starpība Ls 3000), turklāt šajā firmā strādā domes būvinspektora Lidvalža Lukševica dēls Guntis Lukševics.
Deputāti vienojās, ka noskaidros, kādu sodu piemērot domes amatpersonām un arī par to, cik lietderīgi ir lauzt pašreizējo līgumu par sporta halles būvuzraudzību un izsludināt jaunu iepirkumu. Tad arī jautājumu izskatīs un tiks pieņemts lēmums. Lapmežciema pagastā līdz šim nav iepirkuma komisijas un domes priekšsēdētājs Edmunds Pētersons izvērtēt iepirkumus uzdevis izpilddirektorei D. Galanderei vienpesoniski. Vairāk par samilzušajām problēmām būs iespējams izlasīt «Jūrmalciema Ziņās».

Komentāri

  1. Nu tā mums iet tajās jūrmalās, katrs dara ko grib un visiem pie kājas!!! Ja nemāk normāli valsti apzagt, tad nav vērts pat mēģināt, ņem tikai 3000Ls un tad vēl slēpj dokumentus hehe. Paskaties kā kādas citas piejūras pilsētas mērs zog miljoniem, ieliek daļu pilsētā uzvar vienu tiesu pēc otras un publiski atklāj visus dokumentus iedzīvotāji mīl un valsts vēl mēra amatā atstāj – vot tā ir augstākā pilotāža, nevis te kaut kāds piņņainais salāts bērnudārza līmenī ampelējās.

  2. Gribētos pajautāt cienījamai Nelsones kundzei kur viņa skatījās kad iepirkums tika rīkots. Vai Jums kā iedzīvotāju intereses (vismaz tā vajadzētu būt) pārstāvošai domes personai ir pilnīgi vienaldzīga novada bērnu un jauniešu interese par sporta zāli. Vai Jūs maz apjēdzat ko nozīmē tagad apstādināt būvniecību un cik tas izmaksās domei. Tas jau var izgadīties daudz vairāk nekā tie trīs tūkstotīši kuri Jums it kā kremt tagad.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.