Svētdiena, 2019. gada 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Gūt prieku un dzīvot! 

20. novembrī Tukuma kultūras nama kafejnīcā uz kārtējo klubiņa «Gaidītā otrdiena» nodarbību bija pulcējušās daudzas kundzes. Ikdienā viņu intereses ir tik dažādas, tāpat dzīves pieredze, darbs, taču šajā vakarā viņas vienoja vēlēšanās tikties ar psiholoģi Ingūnu Krātiņu un pārrunāt, kā izvairīties no nomācošām domām, ko nereti saucam par depresiju, kā domāt pozitīvi un kaut gūt kaut mazu prieciņu, bet – katru dienu.

Vērtīgs Kandavas muzeja jaunieguvums 

Kandavas novada muzeja represēto telpas ekspozīcijas papildinātas ar vērtīgu jaunieguvumu – diviem bieziem sējumiem «Aizvestie…».

Lapmežciema novadā ievieš Ziemassvētku pabalstu (1)

Lapmežciema novadā no šī gada ieviests jauns pabalsts – Ziemassvētku pabalsts Ls 30 apmērā.

Skatīs apelācijas sūdzību par Gulbim piemēroto drošības līdzekli 

Rīgas apgabaltiesa šodien plkst.13 apelācijas kārtībā skatīs Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesas 7.novembra nolēmumu par drošības līdzekļa – apcietinājuma atstāšanu spēkā no amata atstādinātajam Saeimas un Valsts prezidenta Drošības dienesta virsniekam Edgaram Gulbim.

Turpmāk visi valsts sektorā strādājošie varēs izglītoties par valsts budžeta līdzekļiem 

Aizsardzības ministrija (AM) ir izstrādājusi grozījumus Darba likumā, kas paredz noteikt, ka valsts sektorā strādājošam darbiniekam, kurš, nepārtraucot darba pienākumu pildīšanu, sekmīgi mācās izglītības iestādē, lai iegūtu darba pienākumu izpildei nepieciešamās zināšanas, saskaņā ar darba koplīgumu vai darba līgumu no valsts budžeta finansēta institūcija Ministru kabineta noteiktajā kārtībā un apmērā varēs segt mācību gada maksu.

Dalailama pirms nāves varētu nosaukt savu pēcteci 

Tibetas garīgais līderis Dalailama paziņojis, ka viņš pirms nāves ir gatavs nosaukt savu pēcteci. Kaut gan šāda rīcība ir pretrunā ar gadsimtiem ilgo tradīciju, tomēr tā novērš Ķīnas iejaukšanos.

Ciklona upuru skaits Bangladešā sasniedz 3447 cilvēkus 

Pagājušajā nedēļā Bangladešu skārušā ciklona "Sidr" upuru skaits otrdien sasniedzis 3447 cilvēkus, un tas varētu turpināt augt, paziņoja amatpersonas.

Aicina iesaistīties Ēnu dienā 

6. decembrī risināsies jau astotās Ēnu dienas – pasaulē populārs karjeras izglītības pasākums skolēniem, ko visā valstī rīko biedrība «Junior Achievement-Latvija» sadarbībā ar atbalstītājiem.

Lestenes bibliotēkai – 95. pastāvēšanas gads 

Šis Lestenes bibliotēkai ir 95. pastāvēšanas gads.

Jaunumi traktortehnikas īpašniekiem 

1. janvārī mainīsies cenas Valsts tehniskās aģentūras sniegtajiem pakalpojumiem.

Nodod mobilo telefonu un piedalies izlozē! 

Ja videi tīkamā veidā vēlaties atbrīvoties no vecā mobilā telefona un vēl pārbaudīt veiksmi loterijā (ar iespēju laimēt Ls 50), tad iesaistieties «Latvijas Zaļā punkta» akcijā «Nekrāj krāmus!». Akcijā iesaistījušās arī vairākas tirdzniecības vietas Tukumā.

Mēs Latvijai – Latvija mūsos 

Valsts svētkiem veltītais konkurss «Mēs Latvijai – Latvija mūsos» risinājās starp Zemītes pamatskolas 6. līdz 9. klašu komandām.

Tukumnieki mīl operu! 

29. novembrī Tukuma kultūras namā ikvienam būs iespēja noskatīties divas lieliskas operas izrādes: 11.00 – «Lolitas brīnumputns», savukārt 19.00 – «Figaro kāzas». Vēl ir iespējams iegādāties biļetes, taču neatlieciet to uz pēdējo brīdi!

Dievkalpojums Sātu draudzē 

Sātu ev. lut. draudzes dievkalpojums no 18. novembra pārcelts uz 25. novembri 11.00.

Krievija domās, vai uz prezidenta vēlēšanām aicināt EDSO novērotājus 

Krievija pārskata jautājumu, vai uzaicināt Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) novērotājus uz nākošajā gadā paredzētajām prezidenta vēlēšanām.

Pasākumu kalendārs

2019.09.22 | 10:00

Jauniešu basketbols Kandavā 

2019.09.22 | 15:00

Izrāde Tukumā 

2019.09.22 | 18:00

Florbols Irlavā 

2019.09.25 | 13:00

«Sirds diena» Tumē 

2019.09.26 | 11:00

Lekcijas jaunajām un topošajām māmiņām Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool