Piektdiena, 2019. gada 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Izstādes «Te. Tur. Tālāk.» ietvaros notiks saruna «Kas tālāk?» 

Maģistra programmas absolventu diplomdarbu izstādes «Te. Tur. Tālāk.» ietvaros 8. oktobrī 17.00 Mākslas akadēmijas aulā notiks saruna «Kas tālāk?». Tikšanās mērķis ir diskutēt par jauno mākslinieku gaitām, iespējām un radošo attīstību pēc augstskolas absolvēšanas.

Apskats: nozīmīgākie notikumi aizvadītajā nedēļā Latvijā 

Valdība apstiprina 2014. gada valsts budžetu; Latvijā turpmāk pieļaujama dubultpilsonība; Latvijas Tautas frontei 25 gadi; filmas «Sapņu komanda 1935» panākumi ASV; no 1. oktobra cenas gan latos, gan eiro.

Lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju nav finanšu iekrājumi 

Trešajai daļai (33%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem ir finanšu iekrājumi. Salīdzinoši biežāk iekrājumus ir izveidojuši vadītāji, augsta līmeņa speciālisti un iedzīvotāji ar salīdzinoši augstiem ienākumiem.

Liels vezums sabrauc mazu cinīti jeb valdes locekļu nodokļa smagums 

Dana Reizniece-Ozola, 11. Saeimas deputāte: “Tautsaimniecības izaugsmes pamats, konkurētspējas, inovācijas un nodarbinātības virzītājspēks – tā politiķi lepni sauc mazos uzņēmējus, aicinot iedzīvotājus uzdrošināties radīt jaunas idejas un uzsākt savu biznesu.”

Šajā nedēļas nogalē – Eiropas putnu vērošanas dienas 

5. un 6. oktobrī Eiropas putnu vērošanas dienu «EuroBirdwatch 2013» ietvaros dažādās Latvijas vietās notiks 22 organizēti pasākumi, kuros ikvienu dabas draugu aicina piedalīties Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) un Dabas aizsardzības pārvalde.

Valsts prezidenta apsveikums Skolotāju dienā 

“No sirds sveicu savus un visas Latvijas pedagogus Starptautiskajā Skolotāju dienā! Sniegt atbildes uz daudzu zinātkāru prātu jautājumiem, liekot stingru pamatu viņu tālākai dzīvei – tā vienlaikus ir gan liela atbildība, gan arī iespēja rast patiesu gandarījumu, redzot atdevi no ieguldītā.”

Oktobra nogalē sāksies platību maksājumu avansu izmaksa lauksaimniekiem 

Oktobra pēdējā nedēļā tiks uzsākti avansa maksājumi lauksaimniekiem mazāk labvēlīgo apvidu atbalstam (MLA), bet novembrī tiks uzsākta vienotā platību maksājuma un bioloģiskās lauksaimniecības atbalsta (BLA) avansu izmaksa.

Veselības nedēļa Ventspilī un atvērto durvju diena Ūdens piedzīvojumu parkā 

Laika posmā no 7. līdz 13. oktobrim Latvijā tiek atzīmēta starptautiskā Veselības nedēļa, kuras laikā tiek popularizēts veselīgs dzīvesveids un iedzīvotāji tiek iesaistīti sportiskās aktivitātēs. Arī Ventspilī norisināsies vairāki Veselības nedēļai veltīti pasākumi.

Deju studija «GDS» aicina uz bezmaksas deju nodarbībām Jūrmalā (1)

Sākoties 7. sezonai, Jūrmalā, Bulduru prospektā 4/8, savu darbību uzsāk Rīgas deju studija «GDS». Par godu jaunās filiāles atvēršanai «GDS» no 7. līdz 11. oktobrim rīko atvērto durvju nedēļu, kuras ietvaros ikvienam interesentam ir iespēja izmēģināt «GDS» piedāvātās deju nodarbības (apmeklējot vienu bezmaksas nodarbību katrā no nodarbību veidiem).

Uzmanību – indīgo goltjeru pārdod kā brūklenes! (21)

21. septembrī Bulduros notika Rudens stādu parāde. Staigājot pa ejām, ieraugām podiņus, ko stādu pārdevējs ņem no speciālas paletes un piedāvā kā lielaugļu brūkleni. Atceramies, ka lielogu dzērveni dažkārt sauc par dižbrūkleni… Augs ir skaists, ziedi kā brūklenei, ogas arī, tikai izmēra ziņā līdzīgas dzērvenei.

Rudens vēstneses – kļavas 

Ilgā un karstā vasara nu jau lēnām pošas prom, dodot vietu košajam un niķīgajam rudenim – te lietus līst, te saulīte spīd. Taču rudens ir arī ļoti īpašs gadalaiks, jo koku lapas nevienā gadalaikā nerotājas tik spilgtās krāsās kā tieši tagad – septembra beigās, oktobrī.

Rīgā notiks «Latvijas uzņēmēju, ražotāju un amatnieku dienas 2014» 

Nākamā gada aprīlī Rīgā notiks «Latvijas uzņēmēju, ražotāju un amatnieku dienas 2014», ko organizē SIA «Baltic Expo Centre» projekta «Latvijas piedāvā 2014» ietvaros. Kā norāda projekta «Latvija piedāvā 2014» galvenais organizators Erlens Kelle, tad projekts izveidots par godu Latvijas galvaspilsētai Rīgai, kas 2014. gadā izvēlēta par Eiropas kultūras galvaspilsētu.

Eiropas apbedītāju asociācija: Latvijā nav miris neviens norvēģis (1)

Eiropas apbedītāju asociācija Latvijā ar neizpratni uzņēma vakar, 1. oktobrī, preses saziņas līdzekļos parādījušos informāciju par kontrabandas ievešanu Norvēģijā zārkā un miršanas apliecības uzrādīšanu par kaut kādu Norvēģijas pilsoni. EAA Latvijā ir tiesīga paziņot, ka Norvēģijas pilsoņa nāves fakts Latvijas valstī pēdējā laikā nav reģistrēts.

Izsludina radošo darbu konkursu jauniešiem «Esi krietns, esi PRET korupciju!» 

KNAB aicina ikvienu skolēnu klasi vai studentu grupu piedalīties korupcijas novēršanas tēmai veltītajā konkursā un ar radošiem līdzekļiem paust savu aicinājumu vērsties pret korupciju un mudināt sabiedrību būt krietniem jeb godprātīgiem.

Kam jāpievērš uzmanība, ja sāp mugura 

Tautā saka, ka mēs esam tik veseli, cik vesels ir mūsu mugurkauls, tomēr sava mūža laikā teju 95% cilvēku saskaras ar dažādām muguras sāpēm. Mugurkauls ir mūsu balsts, un pamatelements, ko tas sargā, ir muguras smadzenes, kas ir centrālās nervu sistēmas daļa.

Pasākumu kalendārs

2019.09.20 | 12:00

Dzejas dienas sarīkojums Lapmežciemā 

2019.09.20 | 13:00

Deju izrāde Tukumā 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.21 | 9:00

Šautriņmešana Irlavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool