Kandavas PP

Kandavas un Engures novadā nelikumīgi cērt eglītes

Kā redakcijai pastāstīja Kandavas pašvaldības policijas priekšnieks Rihards Zariņš, aizvadītajā nedēļā Kandavas «Liepās», vēl pilsētas robežās, nozāģēta 6 m augsta dižegle (kultivēta dekoratīva egļu pasuga).

Kā redakcijai pastāstīja Kandavas pašvaldības policijas priekšnieks Rihards Zariņš, aizvadītajā nedēļā Kandavas «Liepās», vēl pilsētas robežās, nozāģēta 6 m augsta dižegle (kultivēta dekoratīva egļu pasuga). Nozāģēta 1,6 m augstumā no zemes un pēc tam noīsināta vēl par metru. Ja kādā vietā redzat tik skaistu Ziemassvētku rotu, tad ziniet – tā ir nelikumīgi nozāģēta!

Jau ziņojām, ka 14. decembrī Engures novada Smārdes pagastā jaunaudzē nocirstas 8 eglītes…

 

Komentāri

  1. Vai dieniņ,tas jau nav pirmo gadu!Atbrauciet uz Zanti,ne to vien redzēsiet,kā egles līdz pusei nozāģē un stumbeņi nevajadzīgie rēgojas.Kad teicu pašvaldības policijai,tad noraustīja plecus un teica,ka neesot viņu lauciņš un,lai sakot Latvijas valsts mežiem!

  2. Pirms eglites nociršanas jazin kur ir LVM! Ja nocirtisi privataja, tad nebrinies ja dabusi renkuļus pakaļa vai zilu aci! Bet Vilmai taisniba…. cilveka stulbumam nav robežu!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.