Avots: http://www.videsfonds.lv/

Kandavā, Tukumā, Irlavā, Zantē un Engurē plīvos «Zaļais karogs»

Kā informē Vides izglītības fonds, neskatoties uz pērnā gada izaicinājumie, ir mācību iestādes, kas iespēja turpināt dalību Ekoskolu programmā. Vakar, 9. septembrī, tika publiskots, kuras skolas arī šajā mācību gadā saņem «Zaļo karogu».

Un tā – «Zaļais karogs» turpinās plīvot pie pirmskolas izglītības iestādes «Zīļuks» Kandavā; pie Irlavas pamatskolas; Tukuma 3. pamatskolas; Zantes pamatskolas; pie Engures PII «Spārīte».

 

Savukārt  pateicība par dalību Ekoskolu programmā aizceļos pie Zemītes sākumskolas un Tukuma 2. vidusskolas.

 

Ekoskolu programma ir plašākā ilgtspējīgu skolu programma Latvijā un arī pasaulē. Pie mums tā katru gadu apvieno ap 200 izglītības iestāžu – no pirmsskolām līdz augstskolām.

Ekoskolu programmā pasaulē piedalās vairāk nekā 59 000 skolu. Tās vieno kopīgs mērķis – iesaistīt skolēnus aizraujošā, uz rīcību orientētā un sociāli atbildīgā vides izglītības procesā, kas veicina ilgtspējīgu attīstību. Starptautiskā Zaļā karoga balva ir kvalitātes zīme, ar ko lepoties – to saņem tikai tās skolas, kas ilgstošā laika posmā spēj demonstrēt izcilas aktivitātes vides jomā. Latvijas Ekoskolas nosaukums un diploms savukārt ir nacionāla līmeņa balva skolām, kuras ir ceļā uz Zaļo karogu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *