secretsofagoodgirl.com

Kāds jaunietis vēlējies apdrošināties pret nelaimīgu mīlestību

Tuvojoties gada romantiskākajiem svētkiem, ikviens mīlētājs gaida Valentīndienu un iespēju pārsteigt savu mīļoto. Taču ne vienmēr mīlestības stāsti ir ar laimīgām beigām. Kā izrādās, ar šādu mīlas stāsta iznākumu var saskarties pat apdrošinātāji.

Tuvojoties gada romantiskākajiem svētkiem, ikviens mīlētājs gaida Valentīndienu un iespēju pārsteigt savu mīļoto. Taču ne vienmēr mīlestības stāsti ir ar laimīgām beigām. Kā izrādās, ar šādu mīlas stāsta iznākumu var saskarties pat apdrošinātāji – apdrošināšanas sabiedrības «Balta» pieredzē ir saņemts lūgums no kāda jaunieša apdrošināt viņu pret nelaimīgu mīlestību un tās ciešanu radītajām likstām.

Pirms pāris gadiem īsi pirms Ziemassvētkiem klientu apkalpošanas birojā Rīgā tirdzniecības centrā ienāca jaunietis un vēlējās apdrošināties pret nelaimīgu mīlestību. Viņš pēc acīmredzamiem sirdsēstiem un pārdzīvojumiem bija nolēmis turpmāk sevi pasargāt no salauztas sirds.

Darbiniece Saiva Martinova, kas uzklausīja bēdu sagrauto jaunieti, stāsta: „Neparastais gadījums notika manā pēdējā darba dienā pirms ilgi gaidītā atvaļinājuma. Ziemassvētki. Klientu apkalpošanas centrā ienāca kāds jaunietis un apsēdās pie mana galda, kādu brīdi klusējot. Jau pirmajā brīdī nopratu, ka saruna būs nopietna, tāpēc ļāvu klientam atgūties. Varbūt kāda nelaime? Ugunsgrēks? Bojāts auto? Pēc klusuma pauzes sekoja skaidrs un tiešs puiša paziņojums: „Lūdzu, apdrošiniet mani pret nelaimīgu mīlestību!”.”

Darbiniece stāsta, ka par tādu neparastu klienta lūgumu nebija iedomājusies ne viņa, ne arī kolēģes. „Taču viss beidzās labi. Ar puisi mierīgi izrunājāmies un beigās vienojāmies, ka dzīve ir skaista ar visām tās sajūtu gammām – gan priekiem, gan bēdām. Protams, pret nelaimīgu mīlestību jaunieti nevarējām apdrošināt, jo būtu grūti precīzi noteikt iespējamo risku potenciālu un seku izmaksas, bet nākamajā janvārī viņa auto apdrošinājām gan,” ar smaidu atceras Saiva.

Uzņēmuma pieredzē ir bijuši arī citi gana neparasti apdrošināšanas lūgumi. Pērnajā gadā saņemts lūgumu apdrošināt pret pasaules galu un pret Ktulhu (Cthulhu) kosmisko būtņu iespējamo izlīšanu jeb parādīšanos no Baltijas jūras. Tāpat kāds suņa īpašnieks reiz lūdza apdrošināt savu mīluli, kurš gatavojās dalībai kamanu vilkšanas sacensībās. Suņa īpašnieks ceļojumu apdrošināšanas ietvaros vēlējās iegādāties „suņa civiltiesisko atbildību”, kas nozīmē, ka suņa saimnieks būtu apdrošināts, ja suns pamanītos sastrādāt kādus nedarbus, kas nav tieša saimnieka rīcība. Šajā gadījumā klienta vēlme tika izpildīta, un tika sagatavota polise ar četrkājainā mīluļa vārdu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.