Jauniešu centrā dzied un dejo

Vakar jauniešu sociālajā centrā notika kārtējais, jaunāko dalībnieku rīkotais, pasākums, kurā uz nebēdu tika dziedāts un dejots.

Vakar jauniešu sociālajā centrā notika kārtējais, jaunāko dalībnieku rīkotais, pasākums, kurā uz nebēdu tika dziedāts un dejots.

Katrs, kurš vēlējās uzstāties, bija sagatavojis divas līdz trīs dziesmas, ar kurām stājās žūrijas priekšā. Protams, jau tradicionāli katra dziedātāja (šoreiz piedalījās tikai meitenes) pasākumam bija nopietni gatavojusies – bija padomāts gan par piemērotu tērpu, gan frizūru. Kā atzina dalībnieces, dziedāt mācījušās pašas un savstarpēji arī viena otrai palīdzējušas.
Kopā ar bērniem savā pirmajā darba dienā bija arī brīvprātīgā no Francijas – Kloe Žafre (Chloe Jaffres), kura jauniešu centrā strādās veselu gadu.
Kloe pastāstīja, ka Tukumā ieradusies no Tulūzas un par Tukuma domes jauniešu sociālā centra izstrādāto brīvprātīgā darba projektu uzzinājusi internetā. Kloe ir 20 gadu jauna, viņa beigusi sociālā darba studijas un ir diplomēta sociālā darbiniece. Vislabprātāk viņai patīkot strādāt ar bērniem, tāpēc meklējusi atbilstošu nodarbošanos. Savukārt Latvija vilinājusi ar atšķirīgo valodu, kuru viņa vēlas iemācīties, tāpat grib iepazīt mūsu zemi un cilvēkus.
Jauniešu sociālā centra vadītāja Iveta Sūna pastāstīja, ka patlaban centrā darbojas ap 10 bērnu, visaktīvākie esot mazākie, taču skolas laikā dalībnieku esot vairāk – bērni te uzturas gan pirms, gan pēc mācību laika. Domāts, ka centrs varētu strādāt līdz pat 20.00 vakarā un Kloe tad nodarbotos ar bērniem. Centrā bērni var pavadīt savu brīvo laiku, dziedāt, dejot, zīmēt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *