Attēlam ir ilustratīva nozīme

Jau rīt Jūrmalas un Tukuma iedzīvotāji aicināti nodot riepas bez maksas

“AJ Power Recycling” ir uzsākuši ikgadējo vides akciju “Dod riepām otru dzīvi”, kuras laikā aicina iedzīvotājus bez maksas nodot četras nolietotās vieglo automašīnu riepas no vienas mājsaimniecības vai automašīnas. Šajā nedēļas nogalē, 27. jūnijā akcija norisināsies Jūrmalā un Tukumā. “AJ Power Recycling” aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un neuzglabāt nolietotās riepas, bet nodot tās videi un iedzīvotājiem drošai utilizācijai.

Pēc ekspertu aplēsēm Latvijā šobrīd ir uzkrāti vairāk nekā 100 tūkstoši tonnu nolietotu auto riepu, un to skaits turpina augt. Aizvadītā gada laikā notikuši vairāki bīstami ugunsgrēki, kuri izcēlušies neatļautās riepu uzglabāšanas vietās, radot būtisku kaitējumu videi un apdraudot cilvēku dzīvības.

Lai mazinātu nolietoto riepu uzkrāto apjomu un veicinātu videi draudzīgu to pārstrādi, “AJ Power Recycling” jau trešo gadu organizē vides akciju “Dod riepām otru dzīvi”, kuras ietvaros sabiedrība tiek informēta par nolietoto riepu kaitīgumu, iespējām tās nodot pārstrādei un atkārtotai izmantošanai. Šo akciju laikā ik gadu tiek savākti vairāki simti tonnu nolietotu auto riepu. Šogad akcijai pievienojušies arī “Scania Latvia”  un “Schwenk Latvija”, un tās ietvaros iedzīvotājiem ir iespēja bez maksas nodot četras nolietotās vieglo auto riepas no vienas mājsaimniecības vai automašīnas:

27. jūnijā no plkst. 9.00 līdz 13.00, Jūrmalā, “Piejūra”, Ventspils šosejā 61,

27. jūnijā no plkst. 15.00 līdz 19.00, Tukumā, “Piejūra”, Dienvidu ielā 1.

 

Tie iedzīvotāji, kas vēlēsies nodot vairāk par četrām riepām, to varēs izdarīt par papildu samaksu, atbilstoši laukuma cenrādim.

 

 

 

Komentāri

  1. Gribeju teikt, ka Tukuma Lauktehnika ir labs autoservis. Ņem maksu 24 €stundā. Tas ir par servisa darbu,bet protams par detaļām atsevišķā samaksa. Un tā man masinu remonteja no2 līdz 3 stundām samaksāju 177€ar kapeikām. Tātad jautajums par ko tika samaksāts. Manuprāt darbs 75 un detaļa 100.kautgan teica,ka detaļa maksāšot 72€. Vēl zvana un draud. Un ,kas servisa darbinieks, bet nevis vadītājs. Manuprāt tā ir tīša naudas izspiešana.
    Ļaudis prasiet čeku par katru samaksu un staviet klāt, lai redzetu cik stundas vini strādā. Servisa vadītājs aizvēra durvis, lai itkā neredz, kā izspiez naudu.Tas ir,ka vari dari es neko nezinu.
    Un protams, ja esmu parādā tad kāpēc servisa vaditajs man atdeva masinas atslēgas un novēl laimigu ceļu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.