Irlavā nolijis «Dziesmu un deju lietus»

24. maijā Irlavas Studentkalna estrādē jau astoņpadsmito gadu norisinājās festivāls «Dziesmu un deju lietus Irlavā», kuru pieskandināja 25 bērnu pašdarbības kolektīvi – dziedātāji un dejotāji no Tukuma, Kandavas, Jaunpils, Zantes, Tumes, Džūkstes, Slampes, Pūres, Jaunsātiem, Sesavas un Irlavas

24. maijā Irlavas Studentkalna estrādē jau astoņpadsmito gadu norisinājās festivāls «Dziesmu un deju lietus Irlavā», kuru pieskandināja 25 bērnu pašdarbības kolektīvi – dziedātāji un dejotāji no Tukuma, Kandavas, Jaunpils, Zantes, Tumes, Džūkstes, Slampes, Pūres, Jaunsātiem, Sesavas un Irlavas.

No viņiem daudzi festivālā piedalās jau vairākus gadus, izmantojot iespēju brīvā gaisotnē izdejot un izdziedāt sava kolektīva labāko un sirdij tuvāko repertuāru. Paldies ikvienam dalībniekam par lieliskajiem svētkiem, skanīgajām dziesmām un raitajiem deju soļiem, kā arī kolektīvu vadītājiem un vecākiem, kas kopā palīdzēja radīt īpašus svētkus bērniem.

 

Komentāri

  1. Pasākums ļoti skaists, paldies par skaisto koncertu.

    BET, vai tiešām BĒRNU koncertam ir jābūt 2,5h garam?!
    Bērni ne papusdienot var, + 2h pirms koncerta mēģinājums, +2,5h garš koncerts, kuru nevar bērni nosēdēt. Vai nav iespējams noorganizēt bērniem kādas radošās darbnīcas vai vēl kādu citu aktivitāti, ja šie ir svētki bērniem?!
    + komentārs par tirgotājiem- labi, našķi vienmēr ir bijuši cieņā-popkorns, cukurvate. Bet tās rotaļu pistoles un sprākstošās bumbiņas, vai bez tā visa nevarēja arī iztikt?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.