Iepazīsties ar aktuālajām ES atbalsta programmām

28. janvārī no 12.00 līdz 16.00 Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabās (Rīgā, Aspazijas bulvārī 28) notiks pasākums topošajiem un esošajiem uzņēmējiem par aktuālajām ES atbalsta programmām «Zini un izmanto».

28. janvārī no 12.00 līdz 16.00 Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabās (Rīgā, Aspazijas bulvārī 28) notiks pasākums topošajiem un esošajiem uzņēmējiem par aktuālajām ES atbalsta programmām «Zini un izmanto». Pasākuma ietvaros ikvienam interesantam būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus un saņemt individuālas konsultācijas par aktuālajiem konkursiem, pieteikumu sagatavošanu un plānotajām programmām nākotnē.

Pasākuma mērķis ir veicināt topošo un esošo uzņēmēju informētību par aktuālajām ES programmām un to izmantošanas iespējām. Pasākuma laikā no 12.00 līdz 16.00 ikvienam interesantam būs iespēja saņemt individuālas konsultācijas par aktuālajiem projektiem, pieteikšanās procesu u.c.

Pasākumā piedalīsies eksperti no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA), Hipotēku bankas, Izglītības un zinātnes ministrijas, Lauku atbalsta dienesta (LAD), Rīgas plānošanas reģiona ES Struktūrfondu informācijas centra, Rīgas reģiona biznesa attīstības inkubatora u.c.

Aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi [email protected] vai zvanot pa tālruni 67085445.

Visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.