LETA

Iedzīvotāji ministru darbu vērtē kā viduvēju

Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji salīdzinoši vairāk ir apmierināti ar Aizsardzības ministra A. Pabrika (5,1), Izglītības un zinātnes ministra R. Ķīļa (5,1) un Ārlietu ministra E. Rinkēviča (5,0) darbu.

Kopumā Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vērtē savu apmierinātību ar pašreizējo ministru darbu kā viduvēju (vērtējums 4,5 skalā, kur 1 nozīmē „ļoti neapmierināts” un 10 „ļoti apmierināts” par konkrētā ministra darbu).

Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji salīdzinoši vairāk ir apmierināti ar Aizsardzības ministra A. Pabrika (5,1), Izglītības un zinātnes ministra R. Ķīļa (5,1) un Ārlietu ministra E. Rinkēviča (5,0) darbu.

Kopumā viduvēji Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vērtē apmierinātību ar Finanšu ministra A. Vilka (4,9), Ekonomikas ministra D. Pavļuta (4,8), Tieslietu ministra J. Bordāna (4,7), Iekšlietu ministra R. Kozlovska (4,7) un Zemkopības ministres L. Straujumas (4,6) darbu.

Salīdzinoši zemāk Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem novērtējuši savu apmierinātību ar Veselības ministres I. Circenes (4,1), Vides un reģionālās attīstības ministra E. Sprūdža (3,9), Labklājības ministres I. Vinķeles (3,9) un Kultūras ministres Ž. Jaunzemes-Grendes (3.7) darbu.

Atpazīstamākie ministri ir Izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis (98%) un Veselības ministre Ingrīda Circene (98%), kurus zina absolūtais vairākums Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Savukārt mazāk zināmie ministri ir Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (15%), Zemokopības ministre Laimdota Straujuma (13%) un Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (12%). Šos cilvēkus nezina aptuveni katrs desmitais aptaujātais ekonomiski aktīvais Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par aptauju

Aptauju pētījumu aģentūra «TNS» veica sadarbībā ar telekompāniju «LNT», raidījumu «900 sekundes» no  29. līdz 31. janvārim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 650 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *