peaceofmindfdc.com

Iedzīvotāji atbalsta papildus finansējuma piešķiršanu bērnu interešu izglītībai

94% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka būtu nepieciešams piešķirt papildus finansējumu bērnu un jauniešu interešu izglītībai (66% – noteikti jā; 28% – drīzāk jā).

94% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka būtu nepieciešams piešķirt papildus finansējumu bērnu un jauniešu interešu izglītībai (66% – noteikti jā; 28% – drīzāk jā). To atklāj pētījumu aģentūras «TNS» sadarbībā ar telekompāniju «LNT», raidījumu «900 sekundes», oktobrī veiktais pētījums.

Pretējās domās ir 4% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem, kuri uzskata, ka nebūtu nepieciešams piešķirt papildus finansējumu bērnu un jauniešu interešu izglītībai (1% – noteikti nē; 3% – drīzāk nē).

2% aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Par aptauju

Aptauju pētījumu aģentūra TNS veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2012.gada 23. līdz 25. oktobrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 850 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *