Foto konkurss jauniešiem

Līdz 4. oktobrim pagarināts fotokonkursa «Varoņu spēks» darbu iesūtīšanas termiņš. Konkursā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem. Tā mērķis ir veicināt jauniešu patriotismu, piederību savai valstij, kā arī radošumu.  

Līdz 4. oktobrim pagarināts fotokonkursa «Varoņu spēks» darbu iesūtīšanas termiņš. Konkursā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem. Tā mērķis ir veicināt jauniešu patriotismu, piederību savai valstij, kā arī radošumu.  Fotokonkurss veltīts Latvijas armijas dibināšanas 100. gadadienai un Lāčplēša dienai, un jaunieši aicināti paša uzņemtā fotogrāfijā atainot savu varoni un tā spēku, veicot varoņdarbus mūsu valsts un līdzcilvēku labā.

Fotokonkursu organizē Saeima, un to rīko Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) un Jaunsardzes centru. Katrs konkursa dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā trīs digitālas fotogrāfijas, katrai no tām norādot nosaukumu. Pēc izvēles iespējams pievienot darba aprakstu, kas nepārsniedz 300 rakstu zīmes. Darbu vērtēšanā ņems vērā dalībnieka radošo ideju, ieguldītā darba apjomu, oriģinalitāti un fotogrāfiju māksliniecisko kvalitāti. Desmit labākos darbus iekļaus izstādē, kuru atklās Saeimas namā šī gada 7. novembrī. Konkursa uzvarētāji varēs apmeklēt NBS Jūras spēku Patruļkuģu eskadru, doties ekskursijā pa Saeimas namu, kā arī viesoties Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā. Pārsteiguma balvas saņems arī skolotāji, kuri mudinājuši savus audzēkņus piedalīties konkursā. Uzvarētāju fotogrāfijas publicēs Saeimas, NBS, Jaunsardzes centra tīmekļa vietnēs un sociālajos tīklos.

 

Darbi līdz 4. oktobrim jāsūta uz e-pastu [email protected], savukārt rezultāti tiks paziņoti 18. oktobrī.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.