Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ejot laukā, nedrīkst aizmirst dokumentus!

Dzīvesvietas atstāšana pārvietošanās ierobežojumu jeb mājsēdes laikā pieļaujama tikai īpaši neatliekamos gadījumos. Atstājot dzīvesvietu, līdzi jābūt pašapliecinājumam, kurā norāda personas datus, dzīvesvietas adresi, pārvietošanās iemeslu, un pārvietošanās galamērķi. Ikvienam iedzīvotājam ir pienākums ņemt līdzi arī pasi vai ID karti, informēja Valsts kanceleja.

Dzīvesvietas atstāšana mājsēdes laikā pieļaujama tikai īpaši neatliekamos gadījumos. Atstājot dzīvesvietu vai darbavietu, līdzi jābūt brīvā formā uzrakstītam vai izdrukātam pašapliecinājumam, kurā norāda personas datus, dzīvesvietas adresi, pārvietošanās iemeslu, laiku un pārvietošanās galamērķi.

Valsts policijas Galvenās kārtības policijas priekšnieks Normunds Krapsis aicināja iedzīvotājus nepamest dzīvesvietu neatļautajās stundās, lai izvestu pastaigā mājdzīvniekus. Krapsis skaidroja, ka, ja mājdzīvnieku izvedīs ārā, tad policija to vērtēs “lojāli”. Bet iedzīvotāji aicināti nedoties tālu no dzīvesvietas, tas būs apliecinājums, ka cilvēkam šāda vajadzība būs patiešām bijusi.

Ja persona ir ieceļojusi Latvijā no ārvalsts un tai ir nepieciešams nokļūt dzīvesvietā, kā arī, ja persona dodas uz ostu, lidostu, autoostu vai dzelzceļa staciju, lai izceļotu no valsts, jāspēj uzrādīt brauciena biļeti vai citu braucienu apliecinošu dokumentu, vai arī ieceļotāji varēs uzrādīt “covidpass”, kas apliecinās, kāpēc persona neatrodas savā dzīvesvietā.

Vienlaikus ir atļauts sagaidīt ieceļotāju, kas atgriežas no ārvalstīm un nogādāt to dzīvesvietā, uzrādot braucienu apliecinošu dokumentu. Gan privātpersonas, gan kravas pārvadātāji varēs valsti šķērsot tranzītā.

 

Jāatgādina, ka no 2020. gada 30. decembra līdz 2021. gada 4. janvārim un no 8. janvāra līdz 10. janvārim laikā no  22.00 līdz 5.00 cilvēkiem jāievēro pienākums atrasties savā dzīvesvietā.

Šajās dienās tirdzniecības vietas, ēdināšanas pakalpojuma sniegšanas vietas un klātienes pakalpojumu sniedzēji darbu beidz ne vēlāk kā plkst. 21.00, lai darbinieki laikus varētu nokļūt dzīvesvietā.

 

 

Komentāri

     1. man ir niks,L39 ja nespeej saprast.bet tu esi anomims.vot paligskolas vai pamatskolas beidzejs vai nebeidzejs ka te mani sauc pat sev nevari vienu vardu izdomaat.

 1. Mani mīļie tautieši, nedusmosimies uz mūsu valdību – Egilu Levitu, Krišjāni Kariņu un Ilzi Viņķeli. Mūsu valdība rūpējas par tautas drošību un labklājību. Kaut gan daudziem no mums ārkārtas stāvokļa pagarināšana ir apgrūtinoša un nepatīkama, tomēr būsim saprotoši un ievērosim visus ārkārtas stāvokļa ierobežojumus. Ierobežojumi nav uzlikti izklaides pēc, bet gan lai pasargātu sabiedrības drošību un veselību. Svētku laikā ievērosim komandantstundas ierobežojumus. Būsim apzinīgi. Atstāsim savas dusmas šajā baltās, metāliskās Žurkas gadā. Neņemsim dusmas sev līdzi nākamajā 2021. gadā! Piedosim mūsu valdībai tās kļūdas un noziegumus pret savu tautu. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi palīdz mūsu valdībai apjēgt tās kļūdas, nepilnības un pastrādātos noziegumus pret savu tautu! Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi dod mūsu prezidentam, premjerministram, ministriem, Saeimas deputātiem, augsta ranga ierēdņiem, drošībniekiem un alkatīgajiem uzņēmējiem gaišu prātu, cilvēcību un taisnīguma izjūtu! Augstākie spēki (Latvju Dievi) visu saliks pa savām vietām. Lūgsim visvarenos Latvju Dievus, lai nākamais baltā, metāliskā Vērša gads būtu laimīgs un veiksmīgs katram no mums! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Visa slava Latvju Dieviem!!!
  Ar Latvju Dievu gudrību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #VēršaGads #Vērsis #2021.gads #01.01.2021. #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #brīvība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.