Būs papildu izrāde un iecerēts skrējiens Kandavā

Dienu pēc tam, kad novada domes deputāti bija pulcējušies uz kārtējo novada domes sēdi, un brīdi pēc Valsts prezidenta Egila Levita paziņojuma, ka tiek izsludināts Administratīvi teritoriālās reformas likums, par aktuāliem lēmumiem un plāniem izvaicājām novada domes priekšsēdētāju Ingu Priedi.

Par skriešanu un basketbolu

Šobrīd – palēnām, pamazām – atsākas dažādi pasākumi, kuru norise valsts ārkārtējās situācijas laikā bija ierobežota vai pat neiespējama. Tā jau šīs nedēļas nogalē sāksies pagastsvētku maratons, bet nākamajā – paredzēti motosporta pasākumi Kandavā un Zantē. Kā pastāstīja I. Priede, notiekot sarunas arī par pārcelto Vislatvijas taku skrējiena «Stirnu buks» posmu jeb sacensībām, kas bija ieplānotas maija sākumā Kandavā. Šobrīd vēl nav skaidrības par norises datumu vai sacensību formu, bet «Stirnu buka» pārstāvji piedāvājuši organizēt skriešanu pilsētvidē (kaut kas līdzīgs, ja viss izdosies, ir paredzēts arī Tukumā). Pasākums, visticamākā, nebūs tik vērienīgs jeb apmeklēts, kāds tas bija paredzēts iepriekš, bet vismaz būs. Tuvākajā laikā, skaidroja priekšsēdētāja, plānota tikšanās ar organizatoriem un iespējamā sacensību maršruta nospraušana.

Tāpat sezonu pusceļā pārtrauca Latvijas Basketbola līga (LBL) 2, un tātad arī komanda «Anzāģē/Kandava». Un šobrīd, zināja teikt I. Priede, noris gatavošanās un treniņi jau nākamajai sezonai. Vēl pirms tam, ļoti iespējams, LBL tomēr organizēs kādas sacensības arī vasarā, piemēram, spēles starp dažādu divīziju komandām (varētu būt spēle starp Tukuma un Kandavas basketbolistiem). Bet kas un kā tieši notiks, vēl līdz galam nav zināms un interesentiem jāseko līdzi aktuālajai informācijai.

Iespēja noskatīties izrādi 

Līgo svētkos, kā zinām, šogad iztika bez plānotajām ballēm, tomēr pagastos un  arī Kandavā bija iespēja noskatīties izrādes svētku noskaņās. «Ozolāju» estrādē šoreiz atdzīvojās stāsts par «Baronu Bunduli», ko kopā ar Voldemāru Šoriņu iestudēja vietējie amatierteātra aktieri un kultūras pārvaldes darbinieki. Ņemot vērā, ka vēl arvien ir spēkā pulcēšanās ierobežojumi, skatītāju vietas bija iezīmētas un tika organizētas divas izrādes, lai tās varētu noskatīties pēc iespējas vairāk gribētāju. Tomēr, acīmredzot, gribētāju bija vēl vairāk, jo nedēļu pirms izrādes biļetes jau bija izpārdotas. Tādēļ, skaidroja I. Priede, iecerēts organizēt vēl papildu izrādi – 3. jūlijā 19.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.