BSF pagarina pieteikšanos stipendijai

Brīvības un Solidaritātes fonds (BSF) pagarina pieteikšanos uz stipendiju studentiem līdz 2013. gada 1. februārim. Uz vienreizējo stipendiju drīkst pretendēt Latvijas augstskolu studenti, kuri 2012./2013. mācību gadā izstrādā savus noslēguma darbus studijām bakalaura vai maģistra programmā

Brīvības un Solidaritātes fonds (BSF) pagarina pieteikšanos uz stipendiju studentiem līdz 2013. gada 1. februārim.

Uz vienreizējo stipendiju drīkst pretendēt Latvijas augstskolu studenti, kuri 2012./2013. mācību gadā izstrādā savus noslēguma darbus studijām bakalaura vai maģistra programmās, un tam izvēlēsies kādu no fonda piedāvātajiem tematiskajiem blokiem. Šajā mācību gadā piedāvātās virstēmas ir «Sabiedrības līdzdalības nozīme demokrātiskas valsts attīstībā» un «Arodbiedrību loma mūsdienu Latvijā».

Stipendijas izveidošanas mērķis ir pievērst jauno pētnieku uzmanību tādām sabiedrībā aktuālām tēmām kā līdzdalība, solidaritāte, tolerance, sociālais taisnīgums, nodokļu progresivitāte, ilgtspējīga tautsaimniecība, vides aizsardzība un demokrātija, kā arī studiju laikā atbalstīt centīgus, mērķtiecīgus Latvijas augstskolu studentus bakalaura darbu izstrādē.

„Ar stipendiju konkursu vēlamies pievērst mērķtiecīgu studentu uzmanību Latvijai aktuālām tēmām, kas orientētas uz demokrātijas stiprināšanu, sociālās nevienlīdzības samazināšanu un ekonomikas attīstību. Autori, kas iegūs stipendiju, būs aicināti kļūt par daļu no pētnieku grupas, kas izstrādās un piedāvās jaunus risinājumus un konkrētus priekšlikumus dzīves uzlabošanai Latvijā,” norāda BSF priekšsēdētāja vietnieks Ervins Labanovskis.

Stipendiātu darbi tiks publicēti BSF mājaslapā.

Pieteikties stipendijai var, aizpildot pieteikšanās anketu, kas atrodama fonda mājas lapā, un iesniedzot to BSF līdz 2013. gada 1. februārim (ieskaitot).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *