Bruno Deguts

Brīvdienās ugunsgrēkos gājuši bojā trīs cilvēki

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 10. novembra 6:30 līdz 12. novembra 6:30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 79 izsaukumus. Kopumā dzēsti 53 ugunsgrēki, veikti 15 glābšanas darbi, bija arī 11 maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos cietuši četri cilvēki un gājuši bojā trīs cilvēki.

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 10. novembra 6:30 līdz 12. novembra 6:30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 79 izsaukumus. Kopumā dzēsti 53 ugunsgrēki, veikti 15 glābšanas darbi, bija arī 11 maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos cietuši četri cilvēki un gājuši bojā trīs cilvēki.

Šorīt, 7:36, VUGD saņēma informāciju, ka Rēzeknē, Smilšu ielā, dzīvojamajā mājā ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka mājas istabā bija degusi grīda 1 m² platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā apmēram 45 gadus vecs vīrietis.

Svētdien 20:53 VUGD saņēma informāciju, ka dzīvojamajā mājā Rīgā, Stabu ielā, ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka trīsstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 20 m² platībā. Ugunsgrēkā cieta trīs cilvēki – divas sievietes un viens vīrietis. Stiprā piedūmojuma dēļ viena sieviete tika evakuēta.

Sestdienas vakarā 22:35 VUGD saņēma informāciju, ka Jēkabpilī, Madonas ielā, dzīvoklī ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka piecstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī deg mēbeles. Ugunsgrēkā gāja bojā apmēram 40 gadus vecs vīrietis. Kopējā degšanas platība bija 20 m².

Ap pusčetriem naktī no sestdienas uz svētdienu VUGD saņēma informāciju, ka Jēkabpilī, Pils rajonā, deg dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu daudzdzīvokļu mājā ar atklātu liesmu deg dzīvoklis. Tajā ugunsdzēsēji glābēji atrada apmēram 54 gadus vecu bojā gājušo vīrieti. No pārējiem dzīvokļiem lielā piedūmojuma dēļ tika evakuēti iedzīvotāji. Kopējā degšanas platība bija 30 m².

Sestdien 17:16 VUGD saņēma informāciju, ka Ludzā, Latgales ielā, deg dzīvoklis. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka četrstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī deg plastmasas trauki viena kvadrātmetra platībā. Ugunsgrēkā cieta vīrietis, kurš tika nodots mediķiem.

Aizvadītajās brīvdienās arī reģistrēti vairāki plaša apmēra ugunsgrēki. Sestdienas vakarā Naukšēnu novada Naukšēnu pagastā dega dzīvojamā māja 120 m² platībā. Svētdien agri no rīta Rīgā, Vēju ielā, dega divstāvu neapsaimniekota ēka 110 m² platībā. Svētdien 12:54 VUGD saņēma informāciju, ka Madonas novada Bērzaunē deg ar skaidām pildīts angārs. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu metāla tipa angārā vairākās vietās deg sausās skaidas un to putekļi. Kopējā degšanas platība bija 100 m². Svētdien 15:58 VUGD saņēma izsaukumu uz Gulbenes novada Tirzas pagastu, kur dega garāža 70 m² platībā, šķūnis 70 m² platībā, trīs automašīnas un kokmateriāli 10 m² platībā. Svētdienas vakarā, Jūrmalā, Strēlnieku prospektā dega trīsstāvu neapsaimniekota ēka 120 m² platībā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.