Braukšanas apstākļi apgrūtināti visā valstī

Latvijas Valsts ceļi informē, ka braukšanas apstākļus uz valsts galvenajiem, reģionālajiem un vietējiem autoceļiem apgrūtina sniegs un apledojuma veidošanās. Autoceļi tiek tīrīti un kaisīti, taču intensīvas snigšanas laikā brauktuves ātri kļūst sniegotas un veidojas piebraukta sniega kārta.

Latvijas Valsts ceļi informē, ka braukšanas apstākļus uz valsts galvenajiem, reģionālajiem un vietējiem autoceļiem apgrūtina sniegs un apledojuma veidošanās. Autoceļi tiek tīrīti un kaisīti, taču intensīvas snigšanas laikā brauktuves ātri kļūst sniegotas un veidojas piebraukta sniega kārta. Šādos laika apstākļos pretapledojuma materiālu iedarbība ir mazāk efektīva.

Latvijā snieg. Gaisa temperatūra no -6ºC līdz -3ºC.

Braucot ziemas apstākļos, aicinām autovadītājus izvēlēties ceļa stāvoklim un savām autovadīšanas prasmēm atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri. Atgādinām, ka ceļa stāvoklis ziemas laikā var mainīties ļoti strauji.

Atgādinām Ceļu satiksmes noteikumos noteikto, ka laikposmā no 1. decembra līdz 1. martam visiem automobiļiem un autobusiem, kuru pilna masa nepārsniedz 3,5 t, kā arī to piekabēm jābūt aprīkotām ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos.

2 komentāri “Braukšanas apstākļi apgrūtināti visā valstī

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.