Sniega dēļ apgrūtināta braukšana

Latvijas Valsts ceļi informē, ka šodien ilgstošās snigšanas dēļ braukšana pa valsts ceļiem ir apgrūtināta visā valsts teritorijā. Ņemot vērā snigšanu visas dienas garumā, braukšana pa valsts ceļiem saglabājas apgrūtināta.

Latvijas Valsts ceļi informē, ka šodien ilgstošās snigšanas dēļ braukšana pa valsts ceļiem ir apgrūtināta visā valsts teritorijā.

Ņemot vērā snigšanu visas dienas garumā, braukšana pa valsts ceļiem saglabājas apgrūtināta. Ceļi ir sniegoti, vietām veidojas apledojums. Brauktuves tiek tīrītas daudzviet jau atkārtoti, taču snigšanas un vēja, kas sniegu no nomalēm pūš uz brauktuves, laikā ceļu atbrīvot no sniega pilnībā nav iespējams. Ceļi ir sniegoti, vietām veidojas apledojums. Aicinām autovadītājus būt uzmanīgiem un izvēlēties ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri.

Atgādinām, ka autoceļi ir sadalīti dažādās uzturēšanas klasēs un tiek tīrīti prioritārā secībā, proti, vispirms tiek tīrīti un apstrādāti valsts galvenie un pēc tam reģionālie un vietējie autoceļi atbilstoši to uzturēšanas klasēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.