Attēlam ir ilustratīva nozīme

Atkal grozīsim pulksteņus

Vasaras laiks Latvijā beigsies šā gada 31. oktobrī plkst.04:00 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

 

Tā kā Eiropas Savienības līmenī vienots redzējums par jauniem nosacījumiem attiecībā uz laika maiņu divas reizes gadā vēl nav panākts, šobrīd joprojām ir spēkā iepriekš apstiprinātā kārtība, skaidro Ekonomikas ministriaj.  Līdz ar to vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas līdz oktobra pēdējai svētdienai. Pāreja uz vasaras laiku atkal notiks 2022. gada 27. martā.

 

Vasaras laiks Latvijā pirmo reizi tika ieviests 1981. gadā. Sākot no 1997. gada, vasaras laiks ir spēkā no marta pēdējās svētdienas līdz oktobra pēdējai svētdienai. Papildu informācija par pāreju uz vasaras laiku un atpakaļ pieejama Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē.

 

 

 

 

Komentāri ' . get_the_title() . '' ); } else { printf( // WPCS: XSS OK. esc_html(_nx('%1$s thought on “%2$s”', '%1$s komentāri “%2$s”', $comment_count, 'comments title', 'ntz-magazine')), number_format_i18n($comment_count), '' . get_the_title() . '' ); }*/ ?>

  1. sunim ja nav ko dariit,tad laiza pautus.taads ir gan ekonomikas ieliktenis,briseles liekezhi,vietejjais shmurgulis klarinsh ar dupshlaizi pavliku.

  2. Tava nespēja rakstīt pareizus uzvārdus liecina par totālu debīlismu!

    Runājot par suni, tas nav aiz neko darīt, tas ir higēnas dēļ.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.