Attēlam ir ilustratīva nozīme

Aicina nodarbinātos pieteikties NVA bezmaksas mācībām starptautiskajā attālinātās izglītības platformā “Coursera”

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā nodarbinātajiem lielisku iespēju bez maksas apgūt jaunas zināšanas vai pilnveidot jau esošās, mācoties starptautiskajā attālinātās izglītības platformā “Coursera”, kur ir pieejams vairāk nekā 3,8 tūkstoši mācību kursu ap 400 specializācijās.

Bez maksas mācīties un iegūt sertifikātu par “Coursera” kursu pabeigšanu var tad, ja mācībām esat pieteicies un tās uzsācis līdz šī gada 14.decembrim, bet pabeidzis līdz 2021.gada 15.februārim. Elektroniskā pieteikšanās  bezmaksas mācībām platformā “Coursera” notiek NVA vietnē: https://www.nva.gov.lv/lv/apmacibu-platforma-coursera. Nenokavējiet!

 

Coursera” mācību programmas ir izstrādājušas dažādu valstu izglītības iestādes, tostarp tādas plaši pazīstamas universitātes kā Hārvarda, Oksforda, Jeila un citas. Covid-19 seku mazināšanas iniciatīvas “Coursera for Workforce Recovery” ietvaros NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem, kā arī nodarbinātajiem tiek piedāvāti kursi, kas palīdzēs iekļauties darba tirgū un sagatavoties tālākai izglītībai, uzlabot psiholoģisko noturību, pilnveidot digitālās uzņēmējdarbības un citas prasmes.

 

Kas var pieteikties NVA organizētajām bezmaksas mācībām attālinātās izglītības platformā “Coursera”?

 

Pieteikties var nodarbinātais vecumā no 15 gadiem līdz pensijas vecumam, kurš atbilst kādam no šiem kritērijiem:

  • izglītība un prasmes neatbilst darba tirgus prasībām;
  • dzīvesvieta atrodas teritorijā ar zemu ekonomisko aktivitāti;
  • ir noteikta vai prognozējama invaliditāte;
  • ir bijusi pārejoša darbnespēja, kas nepārtraukti ilgusi vismaz četrus mēnešus;
  • ir sasniedzis 50 gadu vecumu;
  • uzteikts darba līgums.

 

NVA vietnē turpinās arī NVA reģistrēto bezdarbnieku un reģistrēto darba meklētāju elektroniskā pieteikšanās bezmaksas mācībām attālinātās izglītības platformā “Coursera”.

 

Pēc pieteikuma aizpildīšanas dažu dienu laikā uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts “Coursera” uzaicinājums pievienoties, izvēlēties programmu un uzsākt mācības. Atgādinām, ka mācības jāuzsāk līdz šī gada 14.decembrim, bet jāpabeidz līdz 2021.gada 15.februārim.

 

Izmantojiet NVA piedāvāto iespēju tiešsaistē bez maksas mācīties attālinātās izglītības platformā “Coursera”!

 

NVA bezmaksas informatīvais tālrunis – 80200206.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.