Aicina vidusskolēnus pieteikties «Projektu vadības čempionātam»

Atlikusi viena diena līdz noslēgsies pieteikšanās «Projektu vadības čempionātam 2018» vidusskolēniem (turpmāk – PVČ 2018), precīzāk līdz 28. martam. PVČ 2018 ir iespēja jauniešiem gūt praktisku pieredzi projektu vadītājiem. Lai piedalītos projektā, nepieciešams būt vidusskolēnam. Viss, kas jādara, ir jāizveido komanda ar 3–4 cilvēku sastāvu.

Atlikusi viena diena līdz noslēgsies pieteikšanās «Projektu vadības čempionātam 2018» vidusskolēniem (PVČ 2018), precīzāk līdz 28. martam. PVČ 2018 ir iespēja jauniešiem gūt praktisku pieredzi projektu vadītājiem. Lai piedalītos projektā, nepieciešams būt vidusskolēnam. Viss, kas jādara, ir jāizveido komanda ar 3–4 cilvēku sastāvu.

Jau trešo gadu «IPMA Young Crew Latvia» un Latvijas Nacionālā projektu vadības asociācija (LNPVA) aicina jauniešus, vidusskolēnus piedalīties Projektu vadības čempionātā. Šobrīd projektu vadība kā profesija ir pieprasītākā pasaulē, tādēļ LNPVA vēlas, lai arī Latvija spētu konkurēt ar profesionāliem, kompetentiem dažādu sfēru projektu vadītājiem. Un lai sasniegtu šādu mērķi, ir jāsāk ar vidusskolēniem. Jaunieši ir mūsu, Latvijas nākotne.

29. martā uz pieteikumā norādīto e-pastu tiks nosūtīts tiešsaistes testa interneta adrese (links). Tas būs aktīvs no 8.00 līdz 20.00, bet to atverot būs jāizpilda VIENAS STUNDAS LAIKĀ! Rezultāti tiks noteikti gan pēc pareizo atbilžu skaita, gan pēc izpildes laika. Izmantot var visus pieejamos resursus, bet, lai piedalītos testā, nepieciešams visai komandai satikties vienā vietā, kā arī viens dators, vēlams ar labu interneta pieslēgumu.

Lai sagatavotos testam, iesakām, izmantot mūsu Facebook, Instagram kontus, kā arī  «IPMA Young Crew Latvia» Youtube kanālu.

Pēc rezultātiem labākās 5 komandas tiks aicinātas uz finālu, kas norisināsies Rīgā, Balasta ielā 15, «Swedbank» ēkā 13. aprīlī no 9.00 līdz 17.00. Finālā komandām tiks ierādīti atsevišķi kabineti, kur četru stundu laikā būs jārisina dažādas problēmsituācijas saistībā ar projektu vadību, pēc tam būs jāprezentē žūrijas priekšā, kas arī noteiks uzvarētājus.

Galvenā balva ir iespējas doties uz Aerodiumu, bet arī pārējām vietām būs dažādas balvas.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.