Aicina piedalīties auto orientēšanās spēlē – “Stūrē Lāčplēši”

18. novembrī , godinot Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienu, Zemessardzes 4. Kurzemes brigāde aicina piedalīties patriotiskā un izzinošā auto-foto orientēšanās pasākumā “Stūrē Lāčplēši”, kurā dalībnieki ar auto apceļos un iepazīs ar Latvijas militāro vēsturi saistītas vietas Kuldīgas un Saldus novados.

Pasākumu organizē Zemessardzes 4. Kurzemes brigāde sadarbībā ar Jaunsardzes centru, O. Kalpaka muzeju un piemiņas vietu “Airītes”, Kuldīgas novada muzeju un Skrundas Tūrisma un uzņēmējdarbības atbalsta centru.

Katrai komandai izsniegtajā kartē pēc fotogrāfijām būs jāatrod vairāki kontrolpunkti, kā arī jāveic citi uzdevumi, piemēram, jāsacer patriotisks dzejolis. Pēc uzdevuma izpildes kontrolpunktā jāuzņem fotogrāfija, kurā redzams vismaz viens no komandas dalībniekiem, jāievieto sociālajā tīklā Facebook vai Instagram publiski, kā arī jāpievieno tēmturis #StūrēLāčplēši, lai organizatori varētu pārliecināties, ka visi kontrolpunkti ir apmeklēti un uzdevumi izpildīti.

Pasākuma maršruta garums ir apmēram 140 km un iespējamais distances veikšanas laiks 3–4 stundas.

Pasākuma  balva tiks noteikta loterijas veidā – uz to varēs pretendēt komandas, kas būs izpildījušas visus uzdevumus. Uzvarētāju paziņošana notiks Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes Facebook lapā 2021. gada 18. novembrī pēc plkst. 19.00.

Pasākuma laikā tiks ievērotas Slimību profilakses un kontroles centra noteiktās preventīvās un pretepidēmiskās instrukcijas.

Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu Latviju.

Zemessardzē nešķiro pēc tautības, izglītības, specialitātes vai pieredzes. Kandidātam ir jābūt Latvijas pilsonim no 18 līdz 55 gadiem ar valsts valodas zināšanām vismaz vidējā (B1) līmenī, bez kriminālās sodāmības, ar atbilstošu veselības stāvokli un fizisko sagatavotību. Pieteikuma iesniegšanai kandidātam jāsazinās ar dzīves vai studiju vietai tuvāko Zemessardzes vienību, zvanot uz tālruņa numuru 1811, rakstot uz e-pasta adresi [email protected] vai personīgi ierodoties vienībā. Uzzini vairāk tīmekļvietnē www.zs.mil.lv!

Būt gatavam rītdienai nozīmē visu uzsākt šodien. Esi savas zemes sargs – stājies Zemessardzē!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *