fotoblog.lv

3. un 4. augustā Ķemeru nacionālajā parkā notiks īstā siena talka

3. augustā 10.30 – talka Jūrmalas pilsētā, Slokas apkārtnē. Programmā: siena grābšana aptuveni 4 h garumā, izmantojot koka grābekļus (tiks nodrošināti uz vietas)

3. augustā 10.30 – talka Jūrmalas pilsētā, Slokas apkārtnē.

Programmā: siena grābšana aptuveni 4 h garumā, izmantojot koka grābekļus (tiks nodrošināti uz vietas); latviskajām siena talku tradīcijām atbilstoša maltīte pļavā; dziesmas un rotaļas kopā ar Jūrmalas folkloras kopu «Mare».

Tiks nodrošināts transports nokļūšanai talkas vietā no Slokas dzelzceļa stacijas 10:10 (saskaņots ar vilcieniem no Rīgas un Tukuma). Dalība bez maksas, pieteikšanās pa tel. 26424972

4. augustā 10:30 – talka Engures novadā, Čaukciema apkārtnē.

Programmā: siena grābšana aptuveni 4 h garumā, izmantojot koka grābekļus (tiks nodrošināti uz vietas); latviskajām siena talku tradīcijām atbilstoša maltīte pļavā. Tiks nodrošināts transports nokļūšanai talkas vietā no Smārdes dzelzceļa stacijas 9:40 (saskaņots ar vilcienu no Tukuma). Nepieciešamības gadījumā no Smārdes stacijas tiks nodrošināts transports arī uz vilcienu no Rīgas puses 10:30, kā arī no Lapmežciema centra. Dalība bez maksas, pieteikšanās pa tel. 26872625

Piesakoties jābūt gataviem aptuveni 4 h pavadīt fiziski aktīvā darbībā āra apstākļos, tādēļ jāģērbjas atbilstoši, kā arī pašiem jāparūpējas par aizsardzību pret insektiem un saules apdegumiem!

Ja siena kvalitāte būs atbilstoša, abu talku laikā to būs bez maksas iespējams iegūt arī pašu vajadzībām – piemēram, sīko mājdzīvnieku pakaišiem (barībai siens nebūs piemērots), kā arī dažāda veida radošajām aktivitātēm – siena dekoru izgatavošanai u.tml.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.