Piektdiena, 2019. gada 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Briesmu lietas Kandavā turpinās.

Autors: Mr.Janusheks
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 23. jūlijs 22:56

Kādai Kandavniecei, četru bērnu māmiņai svētku vakars pavisam negaidīti pārvērtās par īstu elli. Kādam tas liksies smieklīgi, bet kādam tika radīta psiholoģiska trauma iespējams pat uz visu mūžu. Nu tad pavisam īsi par notikušo. 2017.gada 24.jūnijā ap plkst.19:00 Kandavas stacijā pie kādas sievietes dzīvokļa durvīm klauvējās, atverot durvis, priekšā stāvēja divi nekopti vīrieši ap četrdesmit gadus veci un manāmā alkohola reibumā, sieviete vienu no vīriešiem atpazina – tas bija vietējais iedzīvotājs – bezdarbnieks, savukārt otrs, kā pēc tam noskaidrojās bija viņa brālis. Sieviete jautāja, ko jūs vēlaties? Brāļi pasmīnēja un noteica, tev sveiciens no (….) (vietējā kriminālās autoritātes – slavenā Kandavas dedzinātāja). Uz ko sieviete atbildēja: Par šo vīrieti neko dzirdēt negribu, pret viņu ir ierosināta krimināllieta par vardarbību pret manu ģimeni, lūdzu ejiet projām. Tad brāļi pielietojot fizisku spēku nobloķēja dzīvokļa ārdurvis, pēc kā tīši uzsāka konfliktu. Brāļu uzvedība kļuva arvien agresīvāka un brutālāka, likās, ka uzbrucēji nav pie pilna prāta, viņi sāka ar necenzētiem vārdiem apsaukāt un pazemot dzīvoklī esošās sievietes, viena no kurām ir grūtniece. Tad brāļi varmākas sāka draudēt ar nošaušanu, un norādīja konkrēti, kuras personas nošaus. Sievietes 5 gadīgais bērns no bailēm sāka raudāt, durvis viņa aizvērt nevarēja, to centās izdarīt no visiem spēkiem, tomēr nespēja pretoties diviem spēcīgiem vīriešiem, sieviete bija tik ļoti nobijusies no uzbrucējiem, ka ar asarām acīs lūdzās, lai liek mierā viņas ģimeni un ciemiņus. Tad viens no brāļiem varmākām sāka histērijā bļaut, ka apšaus kopā ar visiem bērniem, pēc kā viņš salika abas rokas kopā un ar trīcošiem pirkstiem sāka imitēt šaušanu, proti saliekot pirkstus tā it kā viņam rokās būtu šaujamais, iztaisnoja rokas un bravurīgi, demonstratīvi, acīs skatīdamies tēmēja katram atsevišķi pret galvu un skaļā balsī bļāva „bam”, ka nošaus sievieti, tālāk „bam” uz sievietes 5 gadīgo bērnu, tad „bam” uz sievietes meitu un „bam” uz sievieti, kura bija atnākusi ciemos. Tikai tad, kad notiekošajā iesaistījās citi cilvēki psiholoģiskā terora uzbrucēji nomierinājās, ejot projām viens no varmākām, imitējot sitienus pa seju, centās iebiedēt grūtnieci un nolamāja viņu ar necenzētiem vārdiem, pēc kā pārlaida savu ērgļa stiklaino skatienu pār visiem un noteica: „Un tā arī būs, atnāksim un visus jūs te apšausim un tieši es būšu tas, kurš visus jūs te bam, bam!”
Par notikušo tika uzrakstīts iesniegums Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirknim. Kā arī Sūdzība Tukuma rajona prokuratūrai un Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšniekam par Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu.


Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. pipsis teica:

  Tie slavenie malumednieki brāļi Līkumi veicot šo varoņdarbu bija tik lielā pālī, ka paši neatceras ko sastrādājuši un laikam Bahs uzskata to par attaisnojumu. Tomēr labi, ka Tukuma iecirknis ar 40 gadīgajiem bračkām pamuļķiem vismaz veikuši pārunas un it kā izskaidrojuši, ka draudēt 5 gadīgam bērnam nav labi. 😀

 2. Savējais teica:

  Draud noslepkavot vairākus cilvēkus, to starp bērnu un atsakās ierosināt krimināllietu?! Tad kad kādam smadzenes izšķaidīs, tad gan sakārtos mundierītes, uzspodrinās zābaciņus un sabiedrībai parādīs, ka baigi rukā – sfabricēs lietu tā kā pašiem vien patīk. Vai autors nevarētu uzrakstīt konkrētāk, kura amatpersona un ko norādīja lēmumā, kādēļ tika atteikts uzsākt kriminālprocesu?

 3. autoritāte teica:

  Baigā jau autoritāte, smiekli nāk… vietējais dzērājs… pazudis cilvēks… kad A.E. iegribas ierīt kādu divlitrīgo plastmasnieku – tad jāzog, jo nav cita varianta, kur naudu dabūt…, kad it kā kāds liek kāpt automašīnā – tad pats kāp pikapa aizmugurē (bagāžniekā), jo nav cita varianta, tā pat būs jābrauc…, kad viņu par savējo apzagšanu veda uz policiju – tad viņš aplēja ar benzīnu un aizdedzina dzīvu cilvēku un nodedzināja automašīnu, jo redziet nebija cita varianta kā izbēgt… Viena viltīga žurka, kurš visas savas izdarības attaisno ar teicienu “nav/nebija cita varianta”. Un policija klausās A.E. varoņdarbos ar atplestām mutēm…

  • Koļa teica:

   jā, jā, tad kad viņš stāsta savas baikas, tad gandrīz katra teikuma galā ir ,,nebij cita varianta”. 😀 Tanī dedzināšanas lietā, kurā viņš aplēja ar benzīnu un aizdedzināja cilvēku arī nebija cita varianta, tā jau ir h****, ka kabatā viņam bija mob.telefons 😀 un varēja piezvanīt, kaut vai tai pašai policijai.

 4. ww3 teica:

  Kurš ir tā autoritāte?????

 5. Tucu cuc teica:

  Bahs tu r galīgi nav vainīgs izpaudīšu valsts noslēpumu : Kandavā nedarbojas neviena video novērošnas kamera, pat policija slēpjas augstu kalnos, kur drurvis vaļā nāc un zodz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Laikam cvairāk naudas nav

  • Cieņu Baham teica:

   Cik man ir nācis satikties ar Bahu VISU cieņu: grūti ir strādāt ka saņemsi dunci mugurā, es vispār izformētu Kandavas pašvaldības policiju.

 6. Jautājums teica:

  ar ko aizgāja mūžība Ilona Prūse, jauna sieviete var taču pateikt…

 7. Jautājums NTZ teica:

  Kā var būt ka 25 gadus mūs Eiropas Savienībā pārstāv Rubiks (cietumnieks),Ždanoka un Mamikuns un domājiet vēl par NATO LOHI – protams neaizstāvēs ( skoilko voku ne kurmi……)

 8. esoes teica:

  par sito rakstu lieku 10 es nekad ta nebiju smejies 🙂 kandava un autoritates blin kur tik tupi var but pus kandava staiga nodzerusies un apdirsusies sava agonija

 9. Asaris teica:

  Tas “autoritāte”, izrādās, sēž. Bet pirms tam ar savu veceni tā rakstīja, tā spirinājās…Taisnības dzirnavas tomēr maļ…

 10. Ir Artis Kaņeps teica:

  Apkāš visus tipa saqntehniķis _ 26271733 NEUZķerieties!!!

Pasākumu kalendārs

2019.09.20 | 12:00

Dzejas dienas sarīkojums Lapmežciemā 

2019.09.20 | 13:00

Deju izrāde Tukumā 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.21 | 9:00

Šautriņmešana Irlavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool