bērni

Ar gājienu Tukumā atklāts bērnu tautas deju festivāls «Latviju bērni danci veda»/FOTO un Video/

Šodien, 3. jūnijā, piedaloties ap 2000 dejotāju, Tukumā notiek festivāls «Latviju bērni danci veda». Jau 11.00 svētkus atklāja ar gājienu, kas noslēdzās Tukuma parkā. Dienas garumā – no 12.00 līdz 17.10 – dejas notiks Brīvības laukumā, laukumā pie Tukuma novada domes Talsu ielā 4 un pilsētas parkā. Pasākuma laikā tiek organizētas arī radošās darbnīcas un var iepazīties ar skolēnu veidoto uzņēmumu veikumu. Nāc un skaties!

Uzsāk plašu informatīvu kampaņu pusaudžu ņirgāšanās novēršanai

Veselības ministrija uzsāk plašu informatīvu kampaņu pusaudžu ņirgāšanās novēršanai
Piektdien, 22. aprīlī, Veselības ministrija uzsāk plašu informatīvu kampaņu “Ieskaties acīs! Ņirgāšanās – nav smieklīgi!”. Tās ietvaros sadarbībā ar ekspertiem tiks izstrādāti praktiski izmantojami mācību un informatīvie materiālie pusaudžiem, vecākiem un pedagogiem ar mērķi novērst pusaudžu ņirgāšanos skolās un aktualizēt sabiedrisko domu par to, ka ņirgāšanās pusaudžu vidū nav pieļaujama vai uztverama kā pašattīstības posms.

Diena vistrauslākajiem

17. novembris ir Pasaules priekšlaicīgi dzimušo bērnu diena, un šogad šis datums tiks īpaši atzīmēts arī Latvijā. Ikviens 17. novembrī 16.00 aicināts uz Rīgas Domu, kur notiks labdarības koncerts un muzikāls svētbrīdis «Es piedzimu agrāk».

Atbalstīsim bērnus Bangladešā

Bangladeša ir viena no trūcīgākajām valstīm pasaulē, kurā vairāk nekā 1,3 miljoni nepilngadīgu bērnu ikdienā strādā darbos, kas klasificējami kā īpaši bīstami veselībai un dzīvībai.

Bērnu slimnīcā papildus konsultēs ambulatorais pediatrs

Lai mazinātu gaidīšanas laiku pacientiem neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā (NMPN) un vienlaikus nodrošinātu nepieciešamo palīdzības sniegšanu, ar šodienu, 5. novembri, papildus NMPN dežūrārstiem darbu uzsāk ambulatorais pediatrs, kurš bērnus konsultēs katru dienu no 11.00 līdz 20.00.