Piektdienas, 21. janvāra, avīze pie lasītājiem nonāks… pirmdien

20. janvāra vakarā pēc pulksten 19.00, kad kārtējais NTZ numurs jau bija salikts nosūtīšanai uz tipogrāfiju, saņēmām ziņu, ka ugunsgrēka dēļ tipogrāfijas «Mūkusala» avīžu iespiešanas cehs uz laiku ir pārtraucis darbu un avīzes «Neatkarīgās Tukuma Ziņas», kā arī «Kurzemnieks», «Staburags», «Bauskas Dzīve», «Dzirkstele», «Alūksnes un Malienas Ziņas», «Ziemeļlatvija» un arī «Diena» iespiedīs tikai svētdien, 23. janvārī.

Lai arī vienojāmies ar kolēģiem Liepājā, kas bija gatavi iespiest mūs avīzi «Kurzemes Vārda» tipogrāfijā, noskaidrojām, ka Latvijas Pasts piegādes tik un tā neveiks, jo šķirotavā laikrakstus pieņem tikai līdz 24.00. Un tas nozīmētu, ka mūsu sarunātajam šoferītim no Liepājas līdz Rīgai ir jānokļūst divās stundās… Ja būtu vasara un normāli laika apstākļi, – varbūt… Bet šoreiz – avīžu iznākšanas vēsturē nebijis gadījums – piektdienas laikraksti kopā ar TV programmu pie lasītājiem nonāks vien… pirmdien!

Gan tipogrāfijas, gan arī savā vārdā no visas sirds atvainojamies jums, cienījamie lasītāji, par līdz galam nepaveiktajiem darba pienākumiem!…

Mūsu e-avīzes abonenti 21. janvāra laikrakstu var lasīt jau šodien.

«Neatkarīgo Tukuma Ziņu» kolektīva vārdā – redaktore Ivonna Plaude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *