Par Tukuma novada domes priekšsēdētāju ievēl Normundu Reču

8. janvārī 9.00 no rīta tika sasaukta Tukuma novada domes ārkārtas sēde, kurā nepiedalījās deputāts Jānis Rosickis un kuru vadīja domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Zvaigzneskalns.

8. janvārī 9.00 no rīta tika sasaukta Tukuma novada domes ārkārtas sēde, kurā nepiedalījās deputāts Jānis Rosickis un kuru vadīja domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Zvaigzneskalns. Sēdes darba kārtībā bija iekļauti pieci darba kārtības jautājumi, tostarp – par deputāta pilnvaru apstiprināšanu  Mārtiņam Limanskim («Tukuma pilsētai un novadam»), kurš stājās mandātu nolikušā un domes priekšsēdētāja amatu atstājušā partijas biedra Ērika Laukmaņa vietā, kā arī – par jauna domes priekšsēdētāja ievēlēšanu.

Mārtiņš Limanskis deputāta amatā tika apstiprināts vienbalsīgi, un pauda cerību, ka visi deputāti kopā varēs īstenot mērķus un sastrādāties novada labā.

Pēc tam deputāti tika aicināti izvirzīt domes priekšsēdētāja amata kandidātus – «Nacionālās apvienības» deputāte Guna Roze izvirzīja savu partijas biedru Normundu Reču, savukārt «Vienotības» deputāts Artis Jomerts – koalīcijas biedru no «Tukuma pilsētai un novadam» – Modri Liepiņu. Balsojumā, kurā deputāti piedalījās ar personalizētām balsošanas zīmēm, Normunds Rečs saņēma 10 balsis – par viņa ievēlēšanu balsoja Reinis Duksītis, Jānis Eisaks, Edmunds Grīnbergs, Kaspars Liepa, Ilvars Ozoliņš, Daiga Reča, Normunds Rečs, Agnese Ritene, Guna Roze un Agris Zvaigzneskalns, savukārt Modris Liepiņš – sešas; par viņu balsoja Liene Bēniņa, Artis Jomerts, Sergejs Kovaļovs, Modris Liepiņš, Mārtiņš Limanskis un Ludmila Reimate. Līdz ar to par Tukuma novada domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Normunds Rečs.

Komentāri

  1. Tad gaidīsim nacionāļu uz vēlēšanām sasolītos labumus ,sāksim ar Tukuma centru,būs skaisti,jo atjaunos veco graustu fasādes,arī privātīpašniekiem piederošās.

 1. Arī KNAB ir iedevis labu ceļa maizi jaunajam domes priekšsēdētājam.
  Pārkāpuma būtība: Pārkāpjot likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonas darbībā” 11.panta pirmo daļu Normunds Rečs Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītājs 2017.gadā un 2018.gadā, veicot ar valsts amatpersonas amata pienākumiem saistītas darbības, tas ir, apmaksājot SIA “Future Development” rēķinus, kuras īpašniece un valdes locekle bija N.Reča laulātā, pēc valdes locekļa maiņas – meita, veica darbības interešu konflikta situācijā, kurā N.Rečs un viņa radinieces (laulātā un meita) bija personiski un mantiski ieinteresētas, pārkāpjot likuma “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” 11.panta pirmajā daļā noteikto aizliegumu valsts amatpersonai, pildot valsts amatpersonas pienākumus, sagatavot vai izdot administratīvos aktus, veikt uzraudzības, kontroles, izziņas vai sodīšanas funkcijas, slēgt līgumus vai veikt citas darbības, kurās šī valsts amatpersona, tās radinieki vai darījumu partneri ir personiski vai mantiski ieinteresēti.Pārkāpumu izdarīšanas laiks: 25.09.2017., 11.10.2017., 13.10.2017., 23.10.2017., 06.04.2018., 07.05.2018., 08.05.2018., 14.05.2018., 22.10.2018., 25.10.2018., 31.10.2018. Administratīvais sods – 200 eiro.

  1. Galvenais, ka Kampara mafija ir uzveikts un izmesta. Mafijas locekļi Šulcs, Rudovskis, Volfs ir izmesti. Palika Ruģelis, Lebeda un daži citi. Mafijai rokas garas.

   1. Mafijas galvenās pazīmes – nelegāli iegūti līdzekļi (tātad arī tie, par kuriem nodokļi nav maksāti), to legalizācija (tai skaitā, ja ievērojamus īpašumus pieraksta nestrādājošai, tātad arī legālus ienākumus negūstošai sievai), kā arī iefiltrēšanās oficiālās varas struktūrās – jau vairāk un lielākā mērā gan tā kā varētu attiecināt uz tā sauktās opozīcijas līderi….

  1. Pārtrauciet komentēt cilvēku izskatu ,kļūstiet reiz pieauguši un zolīdi.Jā ,žurnālistiem tomēr bildes vajadzētu izvērtēt pirms publikācijām

  2. А если бы была нормальная фотография вы думаете была бы жизнь дальнейшая лучше? Будет намного хуже! И это вы почувствуете в ближайшее время!

 2. saka ka jauna slota slauka labāk, tad lai arī izslauka visus puvumus no domes! Bet nevienam jau negribas būt mēslainē,,,, tāpēc jau arī uztraucas un bljauj

  1. Kāda jauna slota! izbijusi Jaunsātu pagasta vecene un seimā ar pasēdējusi. Veca kā pasaule. Nu tak TUKUMU PĀRVALDĪS REČU DINASTIJA.

   1. Un vēl ar Gunu Rozi sametusies uz vienu roku, abas labas, vismaz G. ir pazīstamas pieklājības normas un negrābstās ap telefonu, tomēr kaut cik cieta citus, bet D. gan visu paspēj, jo savi FB draugi laicīgi jāinformē par notiekošo.

 3. Kāda jauna slota! izbijusi Jaunsātu pagasta vecene un seimā ar pasēdējusi. Veca kā pasaule. Nu tak TUKUMU PĀRVALDĪS REČU DINASTIJA.

  1. Man tik interesē, ko tad Jūs “VIENI” paši esat tādu darījuši? Tikuši pie varas tagad, apsveicam. Gribēsim redzēt, tos solījumus, kurus izteicāt,ka tik nesanāk kā visiem pārējiem ar tiem solījumiem, augstāk par savu pakaļu neuzleksi.

 4. par kādu nodevību runājat? vai par to , ka Normundam savi uzskati unsava domāšana un nepakljaujas varas vēlmēm? Jebkurš normāls sevi cienošs sen jau būtu pametis to korupcijas un zaglju partiju! Uzslava par drosmi, ka aizgāja no tiem prom! un tagad tiek saukāts par nodevēju? tad paskiet gudrunieki- ko ta nodeva? Lukmani nodeva? vai varbuut volfu? vai varbuut kamparu? vai birzuli? kuru nodeva?

  1. Šausmīgs, jo tagad lasi ziņu preses izdevumà, kurš atbalsta Šulca un Kampara kompāniju. Tàpēc arī slikta. Bet lasi citu presi, kur visu atspoguļo objektīvi. Drīz būs trešais izdevums rajonā, dzirdēju, ka tāds jau top. Tur būs skarbākas tiešākas ziņas.

   1. ntz tātad būs beigas, jo pēdējā laikā avīzē navtik pat kā ko lasīt. vajag rakstīt aktuālus rakstus, nevis pārpublicējumus un lielai daļai neinteresējošas lietas. ir 21gs. viss mainījies jau sen, bet ntz buksē.

 5. Palasiet labāk Tukuma klauna Oskara Amatnieka komentārus domes sēdes laikā, kur nolika tobrīd topošo mēru un viņa kundzi un tagad FB kontā zem Rečes komentāra apsveic abus. Tam tipam laikam abas smadzeņu puslodes darbojas atsevišķi un pats nesaprot ko dara no rīta un ko vakarā!

  Varbūt pa šo laiku kāds Oskariņu būs apciemojis un ieguvis savā pusē?! 😀

 6. Nu,izskatās,ka jauno priekšsēdi gatavi noēst bez sāls vēl darbu neuzsākot!Beidziet,vienreiz riet,jūs,dīvānu direktori,kā tāds šakāļu bars!Katram var atrast kur vairāk vai mazāk “piesieties”.
  Tukumam daudz ko vajag izdarīt,daudz kas jau arī ir izdarīts,un,atcerieties,ka amatā ir ievēlēts cilvēks nevis pasaku varonis Harijs Poters.
  Tomēr,mazs ierosinājums ar ko sākt un iepatikties tukumniekiem man būs,nu…..vismaz,es tā darītu,ja mani ievēlētu par imperatoru.Proti,apsolīt parūpēties par kārtīgu pilsētas pirts un baseina kompleksa būvi.Otrkārt,Ruğeļa kungu pārcelt mierīgākā amatā.
  Vēlu veiksmi un izturību!
  P.S. Neesmu jaunā priekšsēža ne rads,ne draugs ne pat paziņa.

 7. Tiem, kas te par Rečiem uzdodas: kā jums šķiet, vai kāds jums notic ar? Ja vienā ne īpaši paplašinātā teikumā salaiž tik daudz kļūdu, tad sanāk kā vienmēr – gribējās smalkāk, sanāca nekā.

 8. Nu nenobrīnīties! Domē strādā sliktie, par deputātiem tiek sliktie. Gudrie un pareizie sēž pie datoriem un raksta komentārus.

 9. Eriks lukmanis nopirka sev citu uzvārdu! Lai CV var izplatīt! Domāju ka ar lukmans uzvardu darbu neatrast! Cik ilgi dzīvos ar sponsoru naudu,,,,bankai kredīts ar tak jaatdod,,,,

 10. Šulcs Tukumu veda postā, Lukmans Tukumu veda postā, tā visu pēdējo laiku skandēja sarkanā Sudrabas opozīcija.
  Tagad beidzot sapnis piepildījies, esat tikuši varas zirgā. Tad nu rādiet savas izcilās prasmes un spējas, un vediet Tukumu uz saulaino tāli. Beidzot jums dota iespēja ne tikai daiļi ķēzīties SG(sejas grāmatā), bet rādīt reālus darbus, kuri jums tāds sīkums vien ir.

 11. Žurnalisti varētu N.Reču aicināt uz sarunu – kādi ir kunga plāni, kāda ir vīzija, mērķi, kā ir domāts tos sasniegt. Kā un vai čalis rīkosies apstākļos, kad iedz.skaits katru gadu samazinās un mēģinās to novērst lokāli, nevis tipiski LV garā – novels vainu un darbu uz citu. Kā rikosies ar iestāžu vadītājiem, kuri ir tupi un slinki mūsdienu tehnoloģijās.
  Kā skolos gaišo, trulo nākotni, kā lāpīs ielas, kad beidzot posmā no otrās videnes līdz mego laternas tiks pavērstas nevis uz brauktuvi (kur motoristiem jau ir lukturi), bet gan uz tumsā slīkstošo ietvi.

  u t t….

  Rečiņ – Tev daudz darāmā, lai doma ar Tevi!
  Peace,

  1. Neliela saruna ar N. Reča kungu jau ir notikusi un tā tiks publicēta rītdienas, 10. janvāra, laikrakstā. Laipni aicināti to izlasīt!

  1. Tiešām, vēršos pie NTZ redakcijas, nobanojiet to iespējamo O.Amatnieka ip adresi, lai Mums ilggadējiem avīzes lasītājiem nav jāredz šī jaunskunga rakstīto. Vismaz to vinja adresi no kā vinjš viss biežāk raksta komentārus.
   Saprotam ka ir vārda brīvība utt, bet varbūt tomēr….

   1. Amatnieks jau māk tikai ar izdomātiem vārdiem rakstīt slēpjoties, pašam ar savu dūšas nav komentēt.
    FB gan tik gudrs tik gudrs, kad kaut ko pajautā vai ne tā pasaka, tad nobano, nu baigs malacis! 😀

 12. Labdien, ir ļoti nepatīkami lasīt šīs samazgas. Iesaku beigt šo veļas mazgāšanu ļausim jaunam priekšsēdētājam sākt strādāt un spriedīsim pēc paveiktiem darbiem, Nemeklēsim tikai slikto arī bijušam priekšsēdētājam, jo izdarīts ir daudz. Atcerieties, ka kļūdu nav tikai tam, kurš sēž dīvānā un meklē visu slikto, bet pats savas neredz. No malas skatoties var likties, ka viss slikti, nemāk strādāt, bet iepazīstieties ar pastāvošiem normatīviem aktiem, tad redzēsiet, ka, lai izdarītu vienkāršas lietas ir simts un viens likums un MK noteikumi, tāpēc arī ne vienmēr var visu izdarīt ātri. Ja būsim saprotoši, tad veiksies gan mums, gan vadībai.

  1. Ne Tikai pati Rečas kundze raksta FB,bet pat meita‍♀️Un šēro nezin cik reizes,ka Normunds Rečs iecelts Lukmańa vietā.
   Uzmanîbas trukums….

 13. Jaunsāti- Tukums- Rīga , tāds ir visu šo pigoru īstenais iemesls. Protams Tukuma bedrainās ielas ir patīkamākas par Jaunsātu dubļiem, bet ne jau nu sapņu vieta, kur palikt, pavisam cita lieta ir Doma laukuma bruģis ar tuvumā esošo Saeimu. Jāsameklē tikai pareizā partija, kurai piesmērēties, viss pārējais jau ir , gan uzņēmība un pats galvenais nekaunība, lai mēģinātu tikt Saeimā.

 14. Patiesībā lasot komentārus paliek bail, drīz taču apvienos atpkaļ bijušos rajonus un tad mums būs šādi anonīmi samazgu gāzēji?!Pagaidiet un tad rakstiet, rakstiet par to kas jādara un nav izdarīts!!!Sviests, tik tupi un aprobežoti!

  1. Gaidi ar maisu, tagad pie šprices esot visi solījumi kaķim zem astes.
   Tagad redzam patiesās sejas, ka lielie bļāvēji paši pie krēsliem tiekot tikai paņirgājas par visu, ir vēl zemiskāki kā viņi iepriekš noliktais Domes sastāvs.
   Kauns Daiga par Jūsu attieksmi Facebook, bet no otras puses parādiet saviem vēlētājiem, kāda esat patiesībā, šī Jums ir pēdējā ievēlēšana sastāvā.

 15. Iespējams,ka NTZ ļoti nepatīk, kad kāds cīnās ar Vienotības cilvēkiem, NTZ patīk slavēt veco varu, kura uz Tukuma Pašvaldības pleciem ir uzkrāmējusi daudzus kredītus, kurus nodokļu maksātājiem daudzus gadus būs jāmaksā atpakaļ.
  Proatms, ka cilvēki, kuri vietējā līmenī grib sakārtot pilsētu ir ļaunuma iemiesojums, bet vecie cilvēki no Vienotības, kuri gadiem izsaimniekoja Tukuma budžetu ir labie.
  Iesaku katram Tukumniekam apskatīties uz savu elektrības rēķinu, cik Jūs maksājiet par gadsimta afēru – un tad objektīvi padomājiet, kura ministra laikā tika izniegtas viss vairāk atļaujas. Un kā cilvēki gadiem vadija Tukuma domi!!!

 16. Es neslepsos aiz anonima varda. Uzrakstisu realu piemeru, kaa Tukuma dome “palidz” iedzivotajiem, kaa “strada”! Kopaa ar beerniem dzivojam pasvaldibas dzivoklii. 20.janvarii man bija tiksanaas ar jauno domes priekssedetaju par teemu, ZURKAS musu dzivoklii, ludzu uzdot par pienakumu apsaimniekotaajam SIA Tumuma nami tas apkarot! Par so temu esmu rakstinusi neskaitamus iesniegumus domei, atbildes neesmu saneemusi, dzivoklu komisijas parvaldniece L.Pronina par mums tikai ik reizi panirgajas! Savaa peedejaa iesnieguma mineju, ka tiek parkaptas bernu tiesibas uz drosu vidi.. Dome uzdeva uzdevumu Socialajam dienestam- veikt apsekosanu, taa notika 23.janvaari. Pilnvaroju parstavi sazinai ar apsaimniekotaaju, lai ssii uznemuma darbinieki varetu apsekot pagrabus, veikt tirissanu! Sodien ir 26.nanvaris, kaiminss man atnesa zurku indi, kuru piegadajis apsaimniekotaajs, KO MAN AR TO DARIT? Vai tiessaam ir TIK gruuti iztiriit passvaldibas ipasumu!? Sonakt ATKAL beernistabaa tika izgrauzts JAUNS caurums sienaa…! Nesanaak sastraadaties nevienai iestaadei…nesanaak padomaat par tiiem, kuriem iet gruutaak, nesanaak…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.