Izsludina pieteikšanos konkursiem «Sējējs» un «Lielais loms» 2020

Šonedēļ Zemkopības ministrija ir izsludinājusi pieteikšanos ikgadējiem konkursiem – «Sējējs 2020», kur astoņās nominācijās tiks vērēti lauksaimnieki, un «Lieliskais loms», kas izvērtēs aizvadīto gadu zivsaimniecības nozarē.

Dalībnieki konkursā «Sējējs 2020» tiks vērtēti nominācijās – «Gada lauku saimniecība», «Gada uzņēmums pārtikas ražošanā», «Ģimene lauku sētā», «Jaunais veiksmīgais zemnieks», «Gada veiksmīgākā kopdarbība» un «Bioloģiskā lauku saimniecība». Pieteikumi dalībai šajās nominācijās jāiesniedz SIA «Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs» konsultāciju birojos vai Lauku atbalsta dienesta reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs, vai LAD Centrālajā aparātā Klientu apkalpošanas daļā, Rīgā, Republikas laukumā 2 līdz 2020. gada 17. jūlijam, vai arī līdz 17. jūlijam nosūta pieteikumus elektroniski uz e-pasta adresēm [email protected]  vai [email protected]  ar norādi vēstules mērķī «Sējējs 2020».

Tāpat šogad dalībniekus vērtēs arī nominācijās «Rītdienas sējējs – mazpulcēns» un «Zinātne praksē un inovācijas». Nominācijā «Rītdienas sējējs – mazpulcēns» pieteikumus nosūta uz e-pasta adresi [email protected] līdz 2020. gada 17. jūlijam, savukārt nominācijā «Zinātne praksē un inovācijas» – iesniedz Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijā, Rīgā, Akadēmijas laukumā 1, 204. kabinetā līdz 2020. gada 17. jūlijam.

Pretendenti gada balvai «Lielais loms 2020» tiks vērtēti šādās nominācijās: «Gada uzņēmums jūras zvejniecībā», «Gada uzņēmums jūras piekrastes un iekšējo ūdeņu zvejniecībā», «Gada uzņēmums akvakultūrā», «Gada uzņēmums zivju apstrādē», «Jauns un daudzsološs nozarē» un «Ieguldījums zivsaimniecības un ūdeņu apsaimniekošanas popularizēšanā». Pieteikumi dalībai šajās nominācijās jāiesniedz SIA «Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs» konsultāciju birojos, Lauku atbalsta dienesta reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs vai LAD Centrālajā aparātā Klientu apkalpošanas daļā, Rīgā, Republikas laukumā 2 līdz 2020. gada 17. jūlijam.

Arī šogad tiks pasniegta balva nominācijā «Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā», kas tiek piešķirta personai par ilgstošu un nozīmīgu ieguldījumu zivsaimniecības nozares attīstībā. Pretendentus šai balvai var izvirzīt ar zivsaimniecības nozari saistītās nevalstiskās organizācijas, zinātniskās institūcijas un pašvaldības. Lai pieteiktu pretendentus balvai nominācijā «Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā», līdz 2020. gada 17. jūlijam jāiesniedz pieteikums ZM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā, Rīgā, Republikas laukumā 2, 2302. telpā (tālr. 67878705), e-pasta adrese: [email protected]

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.