Diskusija par tēmu «Jaunatnes politika Latvijā – mīti un realitāte»

28.maijā plkst. 10:00 Latvijas Jaunatnes padome ES Mājā rīko Jaunatnes politikas diskusiju par tēmu “Jaunatnes politika Latvijā – mīti un realitāte’’.

28.maijā plkst. 10:00 Latvijas Jaunatnes padome ES Mājā rīko Jaunatnes politikas diskusiju par tēmu “Jaunatnes politika Latvijā – mīti un realitāte’’. Jaunatnes politikas diskusija tiek organizētas ar mērķi attīstīt diskusiju par jaunatnes lomu Latvijā un veicināt sadarbību starp politiķiem, jauniešu organizācijām, jaunatnes politikas veidotājiem un īstenotājiem valsts institūcijās un pašvaldībās, jaunatnes jomas pētniekiem, uzņēmējiem, jauniešiem un citām iesaistītajām pusēm.

Šī ir lieliska iespēja tikt saklausītam jauniešu viedoklim un uzskatiem, jo diskusijas tiks veidotas interaktīvā veidā kopā ar ministrijas pārstāvjiem. Tiks pārrunātas svarīgākās tēmas par jauniešu politiku un par jauniešu līdzdalību ne tikai lokālos – Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības padomes pasākumos-, bet arī par Jauniešu līdzdalību starptautiskajās sadarbības platformās.

Dalībai pasākumā piesakies šeit: goo.gl/9oJxjB

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *