Aizvadīta kārtējā telpu futbola spēle

Svētku priekšvakarā, 17. novembrī, Tukuma sporta hallē notika kārtējā telpu futbola virslīgas «Optibet» spēle, kurā tikās FK «Tukums 2000/TSS» un FC «Lokomotiv Daugavpils»

Svētku priekšvakarā, 17. novembrī, Tukuma sporta hallē notika kārtējā telpu futbola virslīgas «Optibet» spēle, kurā tikās FK «Tukums 2000/TSS» un FC «Lokomotiv Daugavpils». Pirmajā puslaikā spēka pārākumu demonstrēja viesi, kuri ilgi negaidīja, līdz guva vārtus. Septītajā spēles minūtē rezultātu tablo jau rādīja 0:2 viesu labā, un neilgi pēc tam sekoja vēl viens sāpīgs zaudēts punkts, jo bumbu, paši laukuma saimnieki, iesita savos vārtos, atdodot vēl vienu punktu viesiem. Lai arī ik pa laikam mājiniekiem radās iespēja gūt punktus, tomēr pieļautās kļūdas liedza izmainīt rezultātu, tikmēr viesi ne vien guva jau  ceturto punktu, bet arī sodu – Maksima Potlova izpildījumā – iegūstot sarkano kartīti. Spēles 14. minūtē beidzot Vitālijs Smirnovs guva vārtus mūsu komandas labā, bet ilgi nebija jāgaida, kamēr viesu komanda atkal veica precīzu sitienu vārtu virzienā. Neilgi pirms puslaika beigām vēl vienus vārtus, pēc trešā mēģinājuma, realizēja U-19 izlases aizsargs Toms Kristians Grīslis, līdz ar to pirmā puslaika beigu rezultāts bija 2:5. Otrais puslaiks atkal sākas ar mājinieku neveiksmi, ko pieļāva – Arvis Švēders-Kūla, Tukuma komandas vārtsargs, netīši iesitot bumbu savos vārtos, guva vēl vienu punktu pretiniekiem, bet mūsējie nepadevās un turpināja cīņu līdz pat pēdējai spēles minūtei. Vēl divus vārtus šajā spēlē guva Sandijs Joksts un vienu – Kristaps Gailis, bet tas neglāba komandu no zaudējuma. Tukuma komandai nācās piekāpties viesiem ar rezultātu 5:7.