Akcijā piedalās arī Lapmežciema jaunieši

Aicina zīmēt, atbalstot Kristīni Misāni

Bezpeļņas organizācija «Bērnu draugi» aicina Latvijas bērnus iesūtīt savus zīmējumus māmiņas Kristīnes Misānes atbalstam, kas tālāk tiks nosūtīti Dānijas karalienei Margrētei II ar lūgumu pieņemt ļoti, ļoti svarīgu lēmumu Kristīnes un viņas bērnu lietā un novērst viņas izdošanu tiesāšanai Dienvidāfrikas Republikai.

Stāsta šīs idejas autore Iveta Ziemele: “Lai arī politiskajā un juridiskajā ziņā lieta ir izsmelta, tomēr ir vēl kāda cerība, kas pavīdēja mediju ziņās, un tā ir Dānijas karalienes iespējamā iejaukšanās. Ja viņa sadzirdētu mūsu emocionālo vēstījumu, tad, iespējams, vēl var paspēt pieņemt būtiskus lēmumus par Kristīnes Misānes neizdošanu Dienvidāfrikas Republikai. Mēs aicinām bērnus zīmēt zīmējumus, ko nosūtītu karalienei un, iespējams, caur tiem mēs varam viņai izstāstīt Kristīnes stāstu un to, cik svarīgi ir Kristīnes bērniem neatņemt mammu. Kristīnes Misānes lieta vairs nav tikai politiska vai juridiska, bet tā skar ikvienu vardarbībā cietušu sievieti, ikvienu mammu un ikvienu bērnu Latvijā.

Laika ir maz – zīmējumus gaidīsim līdz 10. februārim. Zīmējuma izmēram nav nozīmes. Nozīme ir saturam, kā arī otrā pusē lūdzam uzrakstīt dažos teikumos, kāpēc Tava māmiņa Tev ir svarīga un mīļa. Lūgums to izdarīt angliski. Priekšpusē zem zīmējuma aicinām izvietot atslēgas vārdus: #SupportingKristineMisaneandherkids . Uz zīmējuma lūdzam norādīt bērna vārdu, vecumu un vietu.”

Par zīmējumu nogādi lūdzam sazināties ar organizācijas vadītāju Ivetu Ziemeli, tālrunis: 29921827, [email protected] .

Biedrība «Bērnu draugi» ir brīvprātīgo jauniešu kustība, kas darbojas dažādos Latvijas bērnu namos, Sociālās aprūpes centros, kā arī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas onkoloģijas nodaļā. Brīvprātīgie jaunieši organizē dažādus integrācijas pasākumus mazaizsargātajām iedzīvotāju grupām.

 

Komentāri

 1. Ne jau nu nevainīgs cilvēks tiek iekļauts Interpola meklējamo personu sarakstā.
  Kāpēc, zinādama , ka ir Interpola sarakstā, vienalga pameta Latviju, lai dotos uz Mozambiku?
  Nevienam nav noslēpums , ka Āfrika ir ideāla vieta visādiem krimināliem biznesiem, narkotiku, dimantu, ieroču un cilvēktirdzniecības.
  Kāpēc bērna tēvs pieprasīja pāris miljonus, vai tik nevainīgais ”upuris” nebija iegrābies Āfrikas kriminālo aprindu naudas maciņā un , kā zināms , ar tiem joki mazi.
  Kāpēc nav ne reizi publicēts bērna tēva viedoklis?
  Kā redzams jautājumu daudz, lai apšaubītu Misānes kā nevainīgā ”upura” lomu, drīzāk ir noziedzīgās pasaules naktstauriņš, kuram bērni ir tikai līdzeklis sevis attaisnošanai.
  Fakti vairāk liecina , ka Misāne ir jauno laiku Privets Nr.2.

 2. Pareizāk būtu mazās meitenes mācīt kā dzīvot, neiekuļoties nepatikšanās!
  Piemēram, neradīt bērnus valstī,kur no demokrātijas nav ne smakas. Netaisīt bērnus no vīrieša,kurš nav tavs likumiskais vīrs. Nevazāties ārpus Latvijas,ja esi Interpola meklēšanā. utt.

 3. Tie kas šeit ir komentējuši, vai jūs vispār zināt visus apstākļus, kas ir bijis. Un viņa nedevās no Latvijas uz Mozambiku, kad bija Interpola meklēšanā. Vajag informāciju palasīt un ziņas paskatīties TV neviss no pirksta izzīst kaut ko un gudri runāt pēc tam.

 4. Nevajag svešās zemēs laimi meklēt. Un kad nesanāk, tad visiem jāpalīdz…Pati jau arī nav nekāda baltā aitiņa. Neiesaistiet mazus bērnus vienas stulbas bābas problēmu risināšanā!!! Baigie gudrīši un pieaugušo problēmu risinātāji-pretīgi bija klausīties!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.