Satiksmei slēgts Raudas un Pasta ielas aplis

Lai arī tika solīts, ka jau no 18. marta Raudas un Pasta ielas aplī SIA «Amatnieks» sāks rakšanas darbus, reāli tie tika sākti tikai vakar, 25. martā. To ietvaros gan rotācijas aplī, gan Raudas ielas posmā ūdenssaimniecības projekta otrajā kārtā tiks ierīkoti jauni kanalizācijas tīkli.

Lai arī tika solīts, ka jau no 18. marta Raudas un Pasta ielas aplī SIA «Amatnieks» sāks rakšanas darbus, reāli tie tika sākti tikai vakar, 25. martā. To ietvaros gan rotācijas aplī, gan Raudas ielas posmā ūdenssaimniecības projekta otrajā kārtā tiks ierīkoti jauni kanalizācijas tīkli.

Tā kā aplis transporta kustībai tiks slēgts, izņēmums būs sabiedriskais un operatīvais transports, kam tiks nodrošināta šī posma izbraukšana, visiem pārējiem transportlīdzekļiem jāizvēlas citi kustības virzieni un apbraucamie ceļi – piemēram, pa Lauku ielu (Raiņa un Tukuma 2. pamatskolas virzienā), pa Elizabetes un Pils ielu (virzienā uz Pasta un Meža ielu, uz staciju utt.), pa Stadiona ielu, Uguns ielu un Brīvības laukumu – Lielās ielas un Talsu ielas  virzienā. Kā minēts rakšanas darbu aprakstā, tie norisināsies divos etapos: pirmajā etapā rakšanas darbi notiks rotācijas apļa zonā (Raudas un Pasta ielas pusē), savukārt otrajā kārtā tie notiks Raudas ielā – no Lauku ielas līdz rotācijas aplim. Plānots, ka darbi norisināsies līdz 10. maijam.

22 komentāri “Satiksmei slēgts Raudas un Pasta ielas aplis

 1. Atkal Amatnieks varēs nesaspringstot, strādāt lēnā garā.
  Vai tad nevar pamācīties, piemēram no Ventspils vai Jelgavas kā darbus organizēt?
  Tā ir, ja celtniekiem dod iespēju gar trubām gramstīties.

  1. Tu profesor,nemuldi. Tur strādā speciālisti, gan kas par kabeļiem atbild, gan ūdens padeve utt. Ceļā strādnieki, tik atrik vajadzīgas vietas, jo traktors, lai redz kur kabeli.

 2. Visiem nav pie kājas, vajag laicīgi brīdinājuma zīmes uzlikt,kas vakar nebija izdarīts un daudzi bija spiesti strauji griezt uz SNICKERS pusi vai pārkāpt noteikumus…

 3. Aku vākus lūgums salikt tā lai ir “starp riteņiem”. Nevis lai pēc pāris mēnešiem atkal jākratās braucot pāri iegrimušām vietām..
  Un jā – Spartaka / Raudas krustojums – pārsteiguma “lēciens” katram nezinātājam, kurš brauc ārā no Tukuma…

 4. beibe teica:
  2019. gada 26. marts 14:37
  Pazīstot žižiku,varu derēt,ka darbi ievilksies līdz 10. jūnijam!
  ————————
  tu lidz galam nepateici.gadu aizmirsi uzmineet.

 5. Pēc darbiem aplī būs tāda pati bedre kā Raudas ielā! Laikam domes darbinieki tur nebrauc. Vispirms vajadzēja likt amatniekam sataisīt savu brāķi un tad dot citus darbus!!!

 6. Kurš tad pieņēma tos darbus Raudas-Spartaka krustojumā? Vai tad neparedzēja, ka varētu izveidoties bedre? Un, vai Žižņevskis to bedri laboja, vai “Tukuma ūdens”?

  1. Kāds sakars tur Ziznevskim, jeb Amatniekam, vini neatbild par ceļu. Tā ir Strabagu kompetencē. Es pat sieviete būdama vairāk saprotu.

   1. Kāds sakars ar ceļu, tur veiks trubu plānoto nomaiņu, to ko Amatnieks superīgi veica jau pagājušo gadu, Raudas iela un Kurzemes iela..!!! Kur plānotie darbi ieilga par 2 mēnešiem…! Tā būs arī šeit, jūnijs, būsim reāli jūlijs. Domei sen vajadzēja pieņemt normatīvos aktus, tomēr esam Eiropā, tādus noteikumus, ja neiekļaujas termiņos- soda darbu veicējus. Vācijā piemēram ir tā, darbus veic līdz noteiktam datumam, ar nākamo datumu jau cita firma veic ceļa seguma atjaunošanu- ja darbi netiek veikti laikā, kā noteikts līguma, tiek piemēroti sodi.
    Un tā būtu mācība Amatniekam, nevar iekļauties laikā, pāris reizes saņems sodu, nākamo vairs nepiedalīsies konkursa ar savu superīgi lēto tāmi. Un paskaties kas tam Amatniekam veic darbus, vieni Sīņi vien- kur tur kvalitāte. Dodu 3-5 gadus un tajās vietās kur viņi veica darbus būs avārijas, bojātas viņu mainītas trubas.

 7. Kad Amatnieks sakārtos viņa superīgi veikto remontdarbu sekas uz Raudas ielas, krustojumā ar Spartaka ielu..??? Pēc viņa veiktajiem darbiem šeit segums ir tāds kā drīz kāds vadītājs savām auto pārsitis eļļas karteri. Un seguma katru dienu tur paliek vēl sliktāks, smagie auto vispār palicis tā, ka blakus esošajā māja liekas ka zemestrīcē sākusies. Vai pabeidzot darbus, segums nav jāatjauno kvalitātivi…??? Ieteiktu tiem, kas pieņēma darbus atbraukt un apskatīties. Ticiet man, pienāks brīdis kad kāds tūlīt domi iesūdzēs tiesa, par to kā bojāts viņa auto.

 8. Labrīt cienītie Tukumnieki,raksta komentētāji un lasītāji.Skatos, ka komentētājiem ir katram savs “profesionāļa” viedoklis par radušos situāciju un tas, protams ir apsveicami. Tomēr man kā bēdīgi slavenā Spartaka – Raudas krustojuma blakus mājas iedzīvotājam ir pilsoņa pienākums izklāstīt manus novērojumus un viedokli par radušos situāciju.Neilgu laiku pēc asfaltēšanas darbu pabeigšanas krustojumā tuvāk atzarojumam uz Spartaka ielu tika veikti remonta darbi plīsuša maģistrālā ūdensvada sakārtošanai.Ūdens plūdus bija grūti nepamanīt.Uzskatu, ka ūdens migrācijas un grunts izskalojuma rezultātā zem asfalta radās šis iesēdums.Visdrīzāk šis iesēdums tiks sakārtots iestājoties atbilstošiem laika apstākļiem šo darbu veikšanai.Šis būtu klasificējams kā negadījums kā rezultātā iestājās zināmas sekas, tā kā rosinu būt pieklājīgiem pirms izliet savu žulti un nepatiku pret noteiktām personām vai uzņēmumiem publiskā vidē.

 9. Vismaz viens cilveks ar pratu. Visadi gadas katra pilseta. Neviens nekad nav pati pilniba. Esam tik cilveki un katrs medz kludities. Ar tadu atieksmi diezvai talu tiksiet.

 10. Un japasaka paldies janekam ka vins tadus stradniekus nem.( ka viens izteicas) jo tad vini klistu pa ielam zagdami lai dzertu ka viens otrs! Labak paskatas un padoma kapec mums tada sabiedriba kas gatavs viens otru noriet utt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.