Policija aicina līgot prātīgi

Vēl dažas dienas un klāt ir Līgo svētki. Lai, svētki būtu izdevušies, policija atgādina nebūt pārgalvīgiem un svinēt tos ar prātu.

Vēl dažas dienas un klāt ir Līgo svētki. Lai, svētki būtu izdevušies, policija atgādina nebūt pārgalvīgiem un svinēt tos ar prātu.

Lai atturētu personas no likumpārkāpumiem un nepieļautu ceļu satiksmes negadījumos cietušo skaita palielināšanos Līgo svētku laikā,  no 21. līdz 25.jūnijam policijas darbinieki veiks pastiprinātu sabiedriskās kārtības un ceļu satiksmes drošības uzraudzību. Uzmanība tiks pievērsta arī svētku norises vietām, kur pulcēsies svinētāji.  Minētajā laikā tiks kontrolēti transportlīdzekļu vadītāji, lai nevadītu  transportlīdzekli alkohola vai apreibinošu vielu ietekmē,  tiks kontrolēts atļautais braukšanas ātrums un  mazāk aizsargātie ceļu satiksmes dalībnieki –  gājēji, velosipēdisti, mopēdu un motociklu vadītāji.

Policija atgādina neaizrauties ar pārmērīgu alkohola lietošanu.  Arī līdzcilvēkiem ir liela ietekme, lai atturētu savu radinieku vai draugu no sēšanās pie stūres reibumā, tādēļ policija aicina ikvienu rūpēties par apkārt esošajiem cilvēkiem. Ja neizdodas atturēt kādu no braukšanas reibumā, uzreiz ziņot, zvanot pa tālruni 110. Svinību laikā, atgādinām pieaugušajiem pieskatīt savus bērnus, īpaši pie ūdenstilpnēm un ugunskuriem, lai nepieļautu dažādas traumas, gan arī pašiem būt uzmanīgiem.

Aicinām parūpēties arī par sava īpašuma drošību. Atstājot savu mājokli, vienmēr pārliecinieties, ka visi logi ir aizvērti. Lai gan lielākajai daļai daudzdzīvokļu māju ir durvju kodi vai slēdzamas kāpņu telpas, tomēr tas nevar pilnībā pasargāt mājokli no garnadžiem. Ja brauciet svinēt svētkus pie draugiem, drošības labad painformējiet par to vērīgo kaimiņu, lai pieskata jūsu mājokli.

                                          Prātīgu un lustīgu Līgošanu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.