Gaidot rekonstrukciju, «Pasaciņas» audzēkņi devušies uz citiem bērnudārziem

Augusta beigās Tukuma novada domes un izglītības pārvaldes komisija apskatīja novada izglītības iestādes. Šoreiz pirmā vieta, kur komisija viesojās, bija pilsētas bērnudārzi – bija svarīgi pārliecināties, kā bērnudārzi sagatavojušies lielajam izaicinājumam no 3. septembra uzņemt pie sevis «Pasaciņas» bērnus un pedagogus.

Augusta beigās Tukuma novada domes un izglītības pārvaldes komisija apskatīja novada izglītības iestādes. Šoreiz pirmā vieta, kur komisija viesojās, bija pilsētas bērnudārzi – bija svarīgi pārliecināties, kā bērnudārzi sagatavojušies lielajam izaicinājumam no 3. septembra uzņemt pie sevis «Pasaciņas» bērnus un pedagogus. Kopumā pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes šoruden apmeklēs  ap 1000 bērnu.

 

Bērnudārzs «Vālodzīte» uzņem visvairāk bērnu – trīs «Pasaciņas» grupas (vienai pielāgota sporta zāle, divām – grupu telpas). Kopumā bērnudārzu  nu apmeklē 216 bērnu. Kā atzina bērnudārza vadītāja Eva Upmane, šajā laikā sporta nodarbības notiks pasākumu zālē, kur viss jau ir sakārtots: “Esam izdarījuši visu, lai «Pasaciņas» bērni un pedagogi justos labi; mēs arī domājam par nākamo gadu, kad «Vālodzītes» rekonstrukcijas laikā mūsu bērni un pedagogi dosies uz citiem pilsētas bērnudārziem. Tā kā gaidāms remonts, lieli darbi iestādē nav veikti, vien pielabots jumts par 654,48 eiro, 111,80 eiro ieguldīti apzaļumošanā, kā arī nopirkti datori, kopētājs, atjaunoti bērnu galdi kopumā par 3500 eiro. Savukārt, lai taupītu sporta zāles grīdu, nopirkti paklāji par 2400 eiro un vēl papildu gultas par 1863 eiro.

Bērnudārzs «Pasaciņa» jau no nākamās pirmdienas sāks gatavoties lielajai rekonstrukcijai, taču četras grupas tiks saglabātas, lai gadījumā, ja pārbūves konkurss iekavētos, no rindas varētu uzņemt bērnus četrās grupās, kas vēlāk pāries uz ēku Vārtu ielā 3, kad tā būs izremontēta. Tas, vai šis plāns īstenosies, būs zināms septembra otrajā pusē. Šobrīd «Pasaciņas» pārbūves veicējs vēl nav zināms, jo 29. jūnijā izsludinātais konkurss nav noslēdzies – šī brīža piedāvājumu iesniegšanas termiņš ir 11. septembris. Kā stāstīja dārziņa vadītāja Jeļena Tratinko, vasarā, domājot par darbu Vārtu ielā 3 un citos bērnudārzos, par 1441,23 eiro nopirkts mīkstais inventārs; par 4795,62 eiro – mācību līdzekļi un kancelejas preces, bet par 4234,75 eiro – seši portatīvie datori; vēl 2116,84 eiro ieguldīti kanalizācijas sadales remontā, par 440 eiro nopirkts zāles pļāvējs un par 249,74 eiro – ratiņi telpu uzkopšanai.

Vairāk lasiet otrdienas, 4. septembra, laikraksta numurā ŠEIT

 

6 komentāri “Gaidot rekonstrukciju, «Pasaciņas» audzēkņi devušies uz citiem bērnudārziem

  1. diezi vai tas rekonstrukcijs tik drīzi sāksies, gaidītais ietaupījums ar jau būs izsmelts nupatām….tā arī dzīvojam….Tukums rullē, ai ja

  2. Paldies Tukuma domei, vareetu vel paris berndarzu sleegt uz rekonstrukcijaam lai vairaak cilveekiem nav izveeles un pamet darbu, jo berndarzos nav vietas. Malaci! Un malaci tie kas ieveleeja atkartoti vecos krabjus!!!!

  3. Nu tad labāk nedarīsim neko, gaidīsim, kad vecās bērnudārzu ēkas sagrūst, tad vispār nebūs kur vest. Tad gan būs labi!!
    Lai dzīvo proletariāts, urā

  4. Nu par šo rekonstrukcijas aizkavēšanos ir jāatbild rečai, zvaigzneskalnam, piceniekam un vēl dažiem īpaši apdāvinātajiem personāžiem. Redzot procesa gaitu, rekonstrukcija nu jau būs citā gadā, un, nebaidies, citā cenā.

  5. Viss kārtībā. Tam jau domāti mūsu nodokļi. Tās citas cenas rezultātā kādam direktoram būs jauna māja. Dažus šādus kadrus zinu no privātajiem uzņēmumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.