Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Foto: Baiba Reinsone

Vēlēšanu komisija savu lēmumu nemaina

Twitter
FaceBook
print
2017. gada 15. jūnijs 11:15

Vakar, 14. jūnijā, saņēmām ziņu, ka septiņi jaunievēlētie domes deputāti iesnieguši Tukuma novada vēlēšanu komisijai, tās vadītājai Intai Kaminskai iesniegumu ar lūgumu pārcelt 16. jūnijā ieplānoto pirmo jaunās dome sēdi uz 22. jūnija 10.00. Iemesls – vismaz divi no deputātiem – no Latvijas Zaļās partijas ievēlētais Reinis Duksītis un Kaspars Liepa 16. jūnijā neatliekamu iemelsu dēļ (R. Duksītis būs sen ieplānotā ārzemju braucienā, bet K. Liepa piedalās ES finansētā projektā) uz sēdi nevarēs ierasties. Tāpēc deputāti, atsaucoties Republikas pilsētu un novada domju vēlēšanu likuma 45. panta pirmo daļu, rakstījuši iesniegumu ar lūgumu sēdi pārcelt. Kā apgalvoja iesniegumu parakstījušie deputāti, neviens no vēlēšanu komisijas, kā solīts laikrakstā, ar viņiem nav sazinājies, tāpēc, gaidot šo zvanu, sūtītos e-pastus pieņēmuši vien zināšanai.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 15. jūnija, numurā ŠEIT!

Birkas:


Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. es teica:

  Kas velesanu komisijai butu jasola laikrakstam,bet zelajiem nevis javazajas pa pasauli ,bet jastrada pilsetnieku laba.Tas jau tikai sakums ta degsme driz pazudis.

 2. ? teica:

  Interesanta pieeja… Sanāk, ka dēļ 2 atpūtniekiem būtu jāpārceļ 15 cilvēku ieplānoto darba dienu? Kuri ir tie 7 “gudrie” ?

 3. Lilija teica:

  Nezināju, ka TNZ ir kļuvušas dzeltenas – publicēt informāciju, kas ir neprecīza (maigi izsakoties) un nepārbaudīta – tas ož pēc tendencioza pasūtījuma raksta (vienas partijas interesēs) un zemas raudzes “žurnālistikas”.

 4. Vēlētāja teica:

  Vajadzētu pārliecināties, vai iesniegumu parakstījušo deputātu apgalvojumi ir patiesi, ka neviens ar viņiem nav sazinājies.Tie ir klaji meli. Kauns, ka tiek publicēti nepatiesa un nepārbaudīta informācija. Kauns arī par tiem deputātiem, kuriem savas personīgās intereses ir prioritāte.

  • Skepse... teica:

   Tukumnieki, nākat pie prāta un domājiet paši ar savu galvu!

   Jaunievēlētie deputāti visiem līdzekļiem cenšas panākt savu, svas intereses, tostarp vēl melo.

   Vai tiešām domājat, ka no šāda darba stila celsies dzīves līmenis Tukumā? Deputātiņi visu laiku “pērsies savstarpēji” un iedzīvotāji paliks zaudētājos.

   Deputāts taču ir tautas kalps, nevis savu ambīciju virpinātājs, kaut kā tā, ne?

  • AxA teica:

   Nu taču rakstīts jau – epastu izlasīja, noignorēja. Un kāda kuram daļa, ka divi nevar tikt? Žēl tikai, ka tādus iebalsojām. Es gribētu deputātu, kam pirmā sēde ir prioritāte NR1. Tos septiņu deputātu vārdus varam uzzināt?

  • Vēlētājai teica:

   kā tad tu vēlētāja – parastā zini, ka tie ir meli, ka neviens ar viņiem nav sazinājies, a? Tad jau tu esi vēlētāja – neparastā! Deputāte vai arī no pašvaldības aizgaldes.

 5. Vecis teica:

  Nekad neesmu dzirdējis, ka domes sēdes tiek pārceltas, ja kāds deputāts nevar ierasties. Diez, kā ir citos novados?

 6. Cukurs-Zuckerman teica:

  Kur problēma, ja nevar vai negrib ierasties darbā(deputāta amats arī ir darbs), tad izlemj bez viņiem un par neattaisnotu( plezīrbrauciens nav attaisnojums)darba kavējumu atrēķina no algas.

  Tas jau pārsniedz jebkuras nekaunības robežas , viens tālā zemē kājas mērcēs okeānā ,dzers šņabi kopā ar eksotiskām draiskulēm, bet te Tukumā viņu dēļ būs jāaptur Domes darbs.

 7. sākās... teica:

  ja jau tiešām gribēja būt par deputātu, tad jau varēja pieļaut, ka tiks ievēlēts (gudrie saka, ka”vēlēsanās mēdzot piepildīties”, kaut kā tā) un pamatīgāk iepazīties ar saviem iespējamiem pienākumiem un laika termiņiem, kad tie veicami, nevis ieplānot izbraucienu; un kā tad vēlāk rūpēsies par doto solījumu izpildi?!

 8. ee teica:

  Zinām mēs tos eiropas projektus Liepas kungs piektienās atpūtas namā pie ezera,protams,ka negribās laist garām.

 9. Cukurs-Zuckerman teica:

  Ja pat uz pirmo sēdi par grūtu atnākt jaunajiem un progresīvajiem deputātiem , tad kāda attieksme pret saviem pienākumiem būs pēc četriem gadiem?
  Kaut gan skaidrs tāpat, bliezīs augšā jaunu partiju un atkal tēlos jaunos un progresīvos , kuri cīnās pret vecajiem tumsas spēkiem.

 10. ? teica:

  tukums.lv ir ievietota atbilde 7 “gudriem”.

 11. fakts teica:

  No jaunā sasaukuma deputātiem visvairāk sēdes (7)izlaida Zaļās partijas lïderis, līdz ar to pārmetums, ka dome vienmēr tā strādā ir nevietā!

 12. pamparam teica:

  Mums jāievēt pašvaldībā strādājošus cilvēkus, jo tie var ierasties uz visām sēdēm un nekavē savu pamatdarbu!!!

 13. Tukumnieks teica:

  Kas par nekaunību – ievēlēts esi, bet pat uz pirmo domes sēdi atnākt nevari. Es kā vēlētājs diemžēl nosodu šo. Saprastu, ja būtu kādā būtiski atšķirīgā dienā šī sēde plānota, nezinu, nu kaut vai brīvdienā, piemēram. Bet darba dienā visiem tagad divu kungu dēļ pārcelt darbu visiem pārējiem? Nekaunība! Pateicos vēlēšanu komisijai par adekvātumu. Un e-pastu saņēma, paši taču atzinuši, tikai plānojuši noignorēt, kā izskatās (nodokļu maksātāju naudu droši vien par pasta lasīšanu gan saņēma). Lūgšu publicēt šo septiņu deputātu vārdus, lai otrreiz nekļūdītos savā balsojumā, ja nu tomēr esmu to pieļāvis šoreiz.

 14. arī tukumnieks teica:

  Es to nenosodu! Es nosodu vistu zādzību, veco, rudo deputātu vazāšanos gar Tumes mežniecību un tirgu. Un tā ir regulāra vazāšanās!

  • TUKUMNIEKS teica:

   Pag, par to vistu lietu, utml., man nekas nav zināms. Pastāsti sīkāk. Bet par to, ka uzņemoties kandidēt būtu jārēķinās ar to, lai likumā noteiktajā kārtībà pildītu savu darbu, gan uztveru kā darbiniekam pašsaprotamu. Kā šos četrus gadus strādās, ka basto jau tagad… 🙂

 15. es no lauku puses teica:

  Vajadzētu pieņemt likumu ar kuru izslēdz tos deputātus no padomes sastāva, kuri neapmeklē vairāk par 10 sēdēm, attaisnojums tikai slimošanas gadījums.

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool