Otrdiena, 2018. gada 13. novembris
Jevgēņija, Jevgēņijs, Eižens

Vecgada pavadīšana un jaungada sagaidīšana Tukuma pusē

Autors: Ingrīda Smuškova, Tukuma TIC vadītāja, www.visittukums.lv
Twitter
FaceBook
print
2016. gada 29. decembris 11:21

“Gads aizskrējis nemanot!”, tā daudzi teiks gada pēdējā dienā. Kā to pavadīt un kā sagaidīt Jauno gadu, gan jau, ka lielākajai daļai plāni ir sastādīti. Bet ja īsti skaidrības nav vai nevar izvēlēties, kurp doties un ko darīt šī gada pēdējā dienā un nākamā gada pirmajā dienā, dodieties uz Tukumu!

Gada pēdējā dienā – sestdien, 31. decembrī – aktīvākie un izturīgākie pilsētnieki un ne tikai aicināti uz Vecgada kopskrējienu 31 km garumā pa Tukumu un apkārtni. Skrējiena organizatori ir sporta entuziastu apvienība «Sporta patriots», kas ikvienu skrējēju gaidīs šajā dienā uz startu 10.00 pie Tukuma lielās egles Brīvības laukumā. Vairāk informācijas pa tālruni 27081835.

Ja vakarā gribas būt kopā ar citiem tukumniekiem, ikviens tiek aicināts doties uz Brīvības laukumu, kur no 23.30  «Kur tu teci, gailīti?» noskaņās un, apbalvojot skaistāko Ziemassvētku noformējumu konkursa uzvarētājus, tiks pavadīts Vecais gads, bet pusnaktī, vērojot no Katrīnas laukuma šautu salūtu, sagaidīts Jaunais gads.

Šonedēļ Latvijā viesojas ļoti daudz kristīgo jauniešu. Daudzi no tiem dzīvos un dažādos lūgšanu pasākumos piedalīsies Tukuma baznīcās. Ja jūtat, ka ir vēlme piedalīties, tad 31. decembrī 23.00 Tukuma evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks Vecgada nakts lūgšana, bet 1. janvārī 11.00 dievkalpojums kopā ar Tezē (Taize) pasākuma dalībniekiem. Vecgada nakts lūgšanas iecerētas arī Tukuma Romas katoļu baznīcā un Tukuma Baptistu draudzē.

Bet kā tad ar jautro un skanīgo Vecgada pavadīšanu un Jaungada sagaidīšanu? Gadu mijas balles Tukuma pilsētā būs pieejamas trīs vietās. Gada pēdējā dienā – no 22.00 Tukuma ledus hallē dejas spēlēs grupa «Welvets» un «Jānis&Mārtiņš», bet viesnīcā «Tukums» līdz pat 5.00 būs pieejama gan grupas «Liepavots» spēlētā balle, gan karaoke ar Mareku Mozoļevu. Savukārt Jaungada balle Tukuma kultūras namā sāksies pusstundu pēc salūta noskatīšanās –1. janvārī 00.30 un to spēlēs grupa «Tequila».

Pirmā janvāra vakarā nu jau tradicionāli Jaunpils pilī atkal notiks Jaunpils karnevāls. Šī gada tēma – «Kā pasakā…». Arī šogad šajā naktī pilī valdīs maģiska gaisotne, atdzīvosies pasaku tēli un lielajā zālē norisināsies Masku balle, kuru spēlēs grupa «Apvedceļš». Būs arī laimes liešana, krāsainas pārvērtības, mirkļju zibšņi un zīmējumi, laimes lozes. Balles sākums 22.00, taču ieejas durvis pilī būs atvērtas jau stundu iepriekš. Atcerieties – ierodoties maskā, ieeja uz karnevālu lētāka!

Laimīgu Jauno gadu! Izdošanos un daudz ceļojumu 2017. gadā!

 


Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. ... teica:

    Bet jaunmoku pilīlī šogad nekā…?

  2. Rolis teica:

    viss kaa vienmeer,prasti!!

Pasākumu kalendārs

2018.11.13 | 12:30

Lasījumi Jaunpils bibliotēkā 

2018.11.13 | 17:30

Koncerts Engures Mākslas un mūzikas skolā 

2018.11.13 | 18:00

Svētku koncerts Tukumā 

2018.11.23 | 20:00

Zemnieku un uzņēmēju balle Valdeķos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool