Tālija, Natālija, Broņislava, Broņislavs
Foto: Agris Jansons

Tukumā uzsākta tiesas nama rekonstrukcija un piebūves būvniecība /FOTO/

Twitter
FaceBook
print
2018. gada 2. aprīlis 19:18

28. martā, klātesot tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam, ar svinīgu kapsulas iemūrēšanu jaunās piebūves pamatos tika uzsākta Zemgales rajona tiesas nama Tukumā rekonstrukcija un piebūves celtniecība. Projekta ietvaros plānots paplašināt tiesas telpu kopējo platību līdz 1500 m².

Tiesu nama rekonstrukcija un jaunās piebūves celtniecība ir viens no trim Valsts akciju sabiedrības «Tiesu namu aģentūra» (TNA) pērn aizsāktajiem projektiem, un to uzticēts veikt PS «Velve un Campaign». Esošajai tiesas ēkai, kas durvis vērusi 1882. gadā, veiks fasādes rekonstrukciju, iekštelpu pārplānošanu un pārbūvi, kā arī jaunas kanalizācijas, ūdenspiegādes, vājstrāvu un elektroapgādes sistēmu izbūvi un siltumtrases nomaiņu. Projekta izmaksas lēšamas 1 918 861,12 eiro apmērā. Plānots, ka būvniecība tiks pabeigta šī gada nogalē.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 29. marta, numurā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Haralds teica:

  Tiesas arvien vairāk kļūs par mūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu! Korumpētās novada pašvaldības prettiesiskos lēmumus varēs pārskatīt vai apstrīdēt vienīgi tiesas ceļā. Visas nelikumīgi noasfaltētās un apbūvētās pļaviņas, pēc projekta realizācijas piekārtotās būvatļaujas un citas dokumentācijas, koruptīvos domes darījumus un līgumus. Sabiedrībai atliks tikai tiesas, tiesas, tiesas, lai kaut ko panāktu savu interešu aizstāvībai, koku saglabāšanai, ceļu remontiem vai nodokļu maksātāju līdzekļu neizzagšanai.
  Skaidrs, ka tiesu nami būs vajadzīgi arvien lielākā skaitā, arvien plašāki, modernāki, ergonomiskāki.

 2. . teica:

  Tas lieliski,tikai skumji,ka Domei un izglītības pārvaldei ir vienalga,ka dēļ būvdarbiem mūzikas skolas ēka pamazām brūk kopā. Liela plaisa āra sienā jau redzama. Kas domās par mūsu bērnu drošību mācību laikā?

 3. . teica:

  Redakcijas fotogrāfs arī ignorējis skolas plaisu sienā. Nav nevienā bildē

 4. Mikroķirurgam teica:

  Neaizmirsti “ceļa” līkumu ierīkot un nodibināt.

 5. advokāte teica:

  Pie šīs tiesas noslodzes kam vajadzēja jaunu ēku? Tad kad patiešām bija daudz lietu tad nevajadzēja. Bet tagad, kad nedēļā Mudelei 4 lietas, Vanagai 4 lietas, Vancānei 4 lietas utt. savajadzējās jaunu tiesas ēku. Un nez vai vajadzēja darba laikā tiesnesēm ar baltām ķiverēm ap būvbedri lēkāt! Būtu labāk strādājušas!

 6. крот teica:

  Sasranču tur iemūrēt vajag!

 7. mamma teica:

  KAD beeidzot Tukumā varenie kungi sapratīs, ka Muzikas skola sen jau pelnijusi jaunas telpas. Kurš domās par jaunatni. Naudas pietiek daudziem apšaubāmiem darījumiem- tik ne kultūrai un izglītībai!!! …un Kultūras nams…un Mākslas skola?!

  • patriots teica:

   Kas nekaiš dzīvot brīvā, demokrātiskā un pārtikušā valstī, kurā vai ikkatrs akselerāts ir apveltīts ar neskaitāmiem talantiem un pat ģenialitāti. Tas, ka lielākā daļa pat augstskolas beidzot nav spējuši iemācīties rakstīt savā tik mīļajā latviešu valodā bez kļūdām, šo apgalvojumu tikai apstiprina, jo ģēniji tādiem sīkumiem parasti nepievērš uzmanību.

 8. MMM teica:

  A PAR PIRTI NEVIENS NERUPEJAS

 9. prokurora palīgs teica:

  Jaunu tiesu namu vajag tāpēc, ka kundziņi likumpārkāpēji un korumpanti, kurus tiesā, nav mierā ar telpām, kur tie tiek atvesti piespiedu kārtā uz savu krimināllietu izskatīšanām.

 10. 1 918 861,12 eiro teica:

  Rabarberu Džo Tukumā!

 11. nja teica:

  liekas ka lielākā daļa pat nesajēdz kas to tiesas namu būvē, ka tikai pagānīties uz kādu, bravo

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool