Rozālija, Roze

Tukuma tiesas namam – spāru svētki

Twitter
FaceBook
print
2018. gada 11. septembris 11:52

Vakar, 10. septembrī, Tukuma tiesas nams aicināja viesus – pavasarī uzsāktās ēkas piebūves būvniecības darbos viens posms ir pabeigts. 556 m² lielās piebūves karkass ir uzcelts un tā spārēs uzlikts vainags, apliecinot būvnieku – SIA «Velve» – gatavību uzsākt projekta noslēdzošos posmu un līdz nākamā gada pavasarim ēku pabeigt.

Vienlaikus ar piebūves celtniecību norisinās arī “vecās“ ēkas remonts, taču, kā atzina Zemgales rajona tiesas priekšsēdētāja vietniece Adrija Kasakovska, tiesas darbs turpinās ierastajā režīmā vienlaikus ar remontu: “Tiesas darbinieki un tiesneši izmanto tās nedaudzās telpas, kas ir viņu rīcībā, tātad strādājam ciešāk, taču darbs notiek. Priekšā vēl ir nedaudz saspringtāks posms, jo sāksies remonts šīs ēkas trešajā stāvā, un līdz ar to visiem būs jāizvietojas pirmajā un otrajā stāvā, taču tas būs salīdzinoši neilgu laiku. Ikdienā cenšamies sastrādāties ar būvniekiem, lai svarīgos brīžos, piemēram, kad jālasa spriedums, būvobjektā nebūtu lielu trokšņu, un līdz šim sadarbība ir bijusi veiksmīga. Tāpat sadarbojamies arī Tukuma Mūzikas skolu, kam ir neērtības šo būvdarbu laikā, taču, ja ir kādi lūgumi, tos būvnieks respektē.”

Kā atzina SIA «Velve» valdes priekšsēdētājs Ainārs Leitēns, viņš ir gandarīts par darbu virzību un par sekmīgo sadarbību ar tiesu, savukārt pateicības vārdus būvniekam teica tieslietu ministrs Dzintars Resnačs, Tukuma pašvaldības vadītājs Ēriks Lukmans un VAS «Tiesu namu aģentūra» valdes locekle Santa Sausiņa. Spāru svētku viesiem bija iespēja apskatīties, kā notiek remonts vecajā ēkā, apskatīt jauno korpusu un novērtēt zilgano krāsu toni, kas sedz vienu sienu. Kad vaicājām, vai tā saderēs ar vecās ēkas zaļo krāsojumu, A. Kasakovska skaidroja, ka, apspriežot projektu, bijusi iespēja izteikt priekšlikumus, taču sienu krāsa nav apspriesta – tai bijis tikai viens variants, bet, viņasprāt, tā labi saskanēs ar piebūves pelēcīgajām metāla konstrukcijām.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Super teica:

  Apsveicu! Ceru, ka arī tiesneši kļūs savos spriedumos taisnīgāki un kompetentāki.

 2. Ledus teica:

  Ceru, ka Tu savā līmenī paaugsies…

 3. female teica:

  Jebkuru netaisnīgu un nekompetentu tiesas spriedumu tak var pārsūdzēt …

 4. Sūna teica:

  Šeit nekas nemainīsies. Kliņģerīti studijā!

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool