Valgudis, Ralfs, Vitālijs
Linda Dreimane
Foto: Jānis Vītols

Tukuma Sporta skolas direktore iesniedz atlūgumu

Twitter
FaceBook
print
2014. gada 19. septembris 12:39

Tukuma novada domes izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē 10. septembrī deputāti izskatīja un atbalstīja Tukuma Sporta skolas direktores Lindas Dreimanes iesniegumu, kurā viņa bija lūgusi pārtraukt darba tiesiskās attiecības. Sēdē cita vai plašāka skaidrojuma, kā vien tas, ko sniedza domes priekšsēdētāja vietnieks Ēriks Lukmans, ka pašvaldībai jāatbrīvo no darba cilvēks, ja viņš to vēlas, nebija.

– Kāpēc izlēmāt aiziet? Bija kādas nesaprašanās skolā, pašvaldībā?

– Es neteiktu, ka tās būtu nesaprašanās, bet bijuši brīži, kad es gaidīju lielāku atbalstu no domes, īpaši reizēs, kad nekompetentas personas no malas mēģina iejaukties skolas darbā, lai realizētu savas ambīcijas. Mani kolēģi bieži teikuši, ka man ir augstas prasības pret sevi; pieļauju, ka tā arī ir, un līdz ar to arī neesmu apmierināta ar to, kā man izdodas vadīt skolu – panākt, lai katrs izdarītu to darbu, kas viņam jādara. Es nemīlu konfliktus, bet bez konflikta nereti cilvēki nesaprot, kā viņam jāveic savi amata aprakstā iekļautie pienākumi. Rezultātā rodas diskomforts, sāk rasties veselības problēmas, tāpēc esmu pieņēmusi šo lēmumu.

– Esat prasījusi kādu speciālistu palīgos?

– Jā, prasīju, sporta metodiķi, bet šo likmi mums nepiešķīra. Ja skatāmies pēc ieteikumiem, cik administratīvajām likmēm jābūt uz noteiktu audzēkņu, treneru un grupu skaitu, būtu nepieciešamas 3 likmes, bet mums ir 2 – direktors un direktora vietnieks mācību darbā.

Visu sarunu ar Lindu Dreimani laiset piektdienas, 19. septembra, laikrakstā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Inta teica:

  Vai šī nebija tā pati, kura ap 2005. gadu brutāli uzmeta savu darba devēju J. Šulcu ? Par kādu atbalstu vispār te var runāt ? Ej slauki ielas vai lasi pudeles !

 2. Viktorja teica:

  Linda ,vai tad Jūs nezinājāt ka Tukumā nav vajadzigi profesionāli ,spēcīgi kadri.Tukumā vajag kadrus ,kas spēj pielīst,uzrunas formu veidot; Jurīt,balodīt ,zaķīt,saulīt, ut.Tādām veicas,jo amats garantēts uz mūžu,tiec ierakstīts savējos un garantēts atbalsts it visā.Ja tu esi profesionāls,prasīgs,taisnīgs,pretojies korupcijai,tad Tev nedraud pilnīgi nekas.
  Mēs lūdzam Dievu,lai Tukumu 4. oktobrī atpestī no šīs kliķes.

  • bumba teica:

   Ko jūs, citur ne tā vien ir.

  • Domāju, ka teica:

   Vienotībai nespīd, tas ir spīd gan, bet tikai tautas tribunāls un sēru maršs. Pie varas nāks jaunās partijas, bet valdību veidos Jaunā konservatīvā partija.

   • Intresents teica:

    Kuram bija tās nepiepildītās ambīcijas ???

   • ass teica:

    slima sunīša murgi

   • latviete teica:

    Spīd, spīd! Latviešus taču viegli apvārdot un visi balsos par tiem pašiem vēzīšiem, neraugoties, ka viņiem ne valstī, ne Tukumā notiekošais neinteresē..galvenais – solīt, smaidīt un tēlot, ka viņi tie labākie!
    Zinu, ka šoreiz nebalsošu par šiem…arī par Šulcu – nē!!!
    Būtu padomājis labāk par jaunām darba vietām, lai nav pus Tukumam jābrauc strādāt uz Rīgu! Kas viņam, galvenais, ka silta vietiņa sievai, tagad meitu dabūja deputātos ( neraugoties, ka tauta to nevēlējās). Viss viņam iet kā pa sviestu! Lai jau lien uz priekšu!

    • secinājums teica:

     Lai cik augstu mēs katrs necenstos uzrāpties, tomēr katram no mums šis ceļš kaut kad beigsies. Tad arī tiks izvērtēts katra devums un izsniegts norīkojums uz debesīm vai elli. Domāju, ka elle būs liela drūzmēšanās.

    • nja teica:

     cienījamā latviete, atļaušos atgādināt, ka tieši Tukuma pilsētā ir viens no mazākajiem bezdarbiem valstī, protams tādām personām kā jums viss vienmēr ir slikti. Nelielai statistikai salīdziniet cik ražotnes ir Tukumā, un cik piemēram Talsos, Kandavā, būsit pārsteigta. Darbu nevar atras tikai sliņķi, un tādi kas skatās seriālus un kliedz ka viss ir slikti.

 3. o teica:

  Skumji, ka Linda pamet savu amatu. Tomēr viņa ir profesionālis savā jomā, taču Tukuma domes attieksme pret talantīgiem un strādāt gribošiem cilvēkim it sevišķi sportā ir negatīva. Vajadzīga reorganizācija domē ne tikai starp deputātiem, bet arī štatu darbiniekiem. SmirnovA KAPUT!

 4. atbilde latvietei teica:

  Tieši par Šulcu ir jābalso,lai viņam atvieglotu ejamo ceļu uz Rīgu,tikai tad var Tukumā kaut kas mainīties,bet Rīgā, tur, starp 100 deputātiem katrs otrais guļ.Lai atpūšas arī Šulcs.
  Mums iedzīvotājiem ir jāpanāk,lai Domē nonāk progresīvs,domājošs,21.gats. tendencēm un attīstībai atbilstošs jauns priekšsēdētājs,kas var izskaust nenorālo korupciju pašvaldības iestāžu starpā.Mums nevajag komjauniešu sekretāru.

  • latviete teica:

   Lai labāk strādā tepat, kur ir daudz darāmā! Kaut arī ja aizies uz Rīgu, tāpat Domē nekas nemainīsies, jo tie visi ir viņa labvēļi! Un arī meitiņu dabūja deputātos, lai par visu būtu informēts!
   Tāpēc jau ir izstrādāti šie absurdie iekšējie noteikumi, ka uz jebkuru vakanci vispirms var pieteikties darbinieki ( ja nu pēkšņi jaunais amats iekārojamāks), tad var paziņot draugiem, citiem labvēļiem, un tikai tad izsludina uz ārpusi. Un arī tad cilvēks tiek vētīts un skatīts no visām pusēm! Tā lūk!

  • boļševiks teica:

   Kāpēc tad tikai komjauniešu sekretāru – šamais 4.maija režīma darbonis taču mani 1990. gadā uzņēma PSKP biedros, tātad piestrādāja arī par nopietnāku blēdi.

 5. TK teica:

  Interesanti palasīt šos komentārus, kas tik neatklājās… Tas latvietis ir traks, padod tik otru un apēdīs(norīs) bez sāls!!!
  Tomēr ļoti skumji, ka Lindai jāaiziet no direktores amata, viņa ir ļoti laba, ar cilvēkiem prot strādāt, bet daudziem jau tas nepatīk… Piekrītu, ka SPORTU vajadzētu kungiem daudz daudz vairāk atbalstīt 🙂

  • kola teica:

   Viņai nebija jāaiziet, tā bija pašas izvēle. Punktu pielika tas, ka negribēja pārkāpt likumu, kas citiem likās maznozīmīgi un lai izvairītos no konfliktiem un nervu bendēšanas, izvēlējās brīvību. Nu un strādāt kopā ar tik kūtru vietnieku arī ir galīgi garām.

 6. Sētnieks teica:

  Labi vien ir,lai nāk jaunie un strādā ar degsmi!

Pasākumu kalendārs

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

2019.08.23 | 16:00

Senioru saiets Tumē 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Matkulē 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool