Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna
«Baboon Bar» Tukumā, Brīvības laukumā
Foto: Zane Vimbule

Tukumā «Rimi» veikala jumts rūsē un deformējas; «Baboon Bar» nav nodots ekspluatācijā

Twitter
FaceBook
print
2013. gada 15. decembris 13:05

Tukuma novada domes būvinspektori pārbaudījuši pilsētā topošās jaunbūves un arī daļu no pēdējos piecos gados uzceltajām ēkām. Par pārbaudes rezultātiem jau noziņots Ekonomikas ministrijai, taču atsevišķās vietās pieprasīti papildu ekspertīzes slēdzieni.

Ekspertu lēmums tiek gaidīts par topošās Tukuma Raiņa ģimnāzijas sporta zāles jumta konstrukciju un prasība par papildu ekspertīzi attiecas arī uz «Rimi» lielveikalu Pasta ielā. Šāda prasība izvirzīta pēc tam, kad, apsekojot veikalu, konstatēts kopnes stieņa rūsējums un jumta pārseguma plātņu deformācija. Šobrīd nav vajadzības veikalu slēgt, jo drošības nolūkos jau nepieciešamie darbi veikti un tas noticis, iespējams, pirms gadiem diviem, ir pieprasīts eksperta slēdziens par jumta konstrukciju stiprību un tas jāiesniedz līdz 20. decembrim.

Vaicāts, vai Tukuma novadā konstatētas ēkas, kas uzceltas vai rekonstruētas un tiek ekspluatētas bez nodošanas ekspluatācijā, būvinspektors Dainis Grasis stāstīja, ka ekspluatācijā nav nodotas kluba «Baboon Bar» telpas Brīvības laukumā – kluba īpašniekiem projekta dokumentācija bijusi jāiesniedz līdz 4. decembrim, taču tas neesot izdarīts. 5. decembrī par prasību neizpildi uzrakstīts administratīvo pārkāpumu protokols.

Birkas:


Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. kk teica:

  Latvija ta ir normala paradiba..

 2. Tukumnieks. teica:

  nu protams, tagad katru plaisu pamanīs, banānu republika.

 3. Kaskamko? teica:

  latvieši ir tupi savā domāšanā.. ja uz savas dirsas negāžas koki-nav problēmu…
  tiklīdz pakustēsies koki,būs citiem ziepes. liekulības paraugs.
  latvieši,jūs esiet TUPI!!!!

 4. Likums teica:

  Tad varbūt to bāru slēgt,līdz brīdim kamēr tas tiks izdarīts!

 5. www teica:

  nevis varbūt jāslēdz, bet gan obligāti. likumi taču visiem vienādi vai šim ir kautkāds izcils statuss? Tur vēl sods pienākās pilnai laimei

  • Einis teica:

   Pēc jaunā regulējuma ir vajadzīgas n-tās izziņas. Teiksim, viss ir tip-top, bet nav izziņas par energoefektivitāti, kas tagad ir obligāta. Būvvaldei jau izvērtē..ja tur būtu reāli draudi, tad aizklapētu..citiem vārdiem, biku pamaz informācijas, lai izdarītu tik tālejošus secinājumus.

   • www teica:

    cik ilgi jau ir atvērts tas bārs? pa šo laiku nevarēja sakārtot to papīru vai vienkārši gribēšanas anu.

    • Nils teica:

     1. WWW tu gadijumā neesi INFINITY pārstāvis, kurš tik ļoti cenšas kko nomelnot ??? diez kas būtu, ja līdz jūsu “fantastiskajai” iestādei aizstaigātu jebkura iestāde, kas kko pārbauda ???
     2. Puķītes kundze, vai nebūtu labāk pilnvērtīgi pabeigt rakstu un tad to publicēt plašākai publikai ? cik man zināms BABOON BAR nav vienīgā iestāde, kura nav nodota ekspluatācijā, tādas ir daudz vairāk un pat tādas, kurās cilvēki apgrozās ik dienas un lielākā daudzumā…

     • Piekrītu teica:

      100gadīgā ēkā uztaisīt bumsā bumsā, un pateikt, ka papīri ir tikai sūda formalitātes, i īpaši apķērīgi.

     • www teica:

      diemžēl nēsmu ne tevis nosauktā ne arī no kāda cita tukumā esošā stiprā tirgošanas punkta. nedaudz savādākā publikā apgrozos. Nu saki man kāda tam nozīme vai tā ir konkrēti ši iestāde vai 5cas citas, cai tas ir maizeskombināts vai lielveikals vai autoserviss vai skola? nau sakārtotas atļaujas veram ciet līdz sakārtojam un par patvaļu saņemam pelnītas sankcijas.

    • Nils teica:

     Ja nebūtu tādu indivīdu, kuram nepatīk konkrētā iestāde un katru reizi, kad iepriekš prasītais ir izpildīts neizdomātu ko jaunu, kas atkal jāizdara un vēl plusā neprasītu par to papildus neadekvātas samaksas, sen jau viss būtu izdarīts… šaubos, ka kādai iestādei Tukumā vai ārpus tās ir tāda prasību kaudze… ja viss notiktu godīgi un visiem vienādi, tad par ko šādu vispār nebūtu jādiskutē…
     nevajag cepties par vienu vārdu, ja nav ne jausmas par to, kādēļ kkas nav vai ir…

     • , teica:

      Kas vispār šie visi par tupiem komentāriem,kas te vispār būtu apspriežams?
      Ja nav ēkai atļauju,nav kārtībā kkas ar dokomentāciju-un nav svarīgi ar kādu papīru,tad to sauc par likuma pārkāpšanu.Tālāk jau ir runa par to,vai saimnieks likumu ievēro vai nē-viss elementāri.Viņam svarīgāka ir peļņa-līdzarto bārs strādā.
      Te pat nav apspriežams,kas kādas intereses aizstāv,vai neaizstāv-visam ir jābūt vienkārši pēc likuma!
      Te jau ir tā problēma-gribam kā attīstītās valstīs,bet negribam likumus ievērot,negribam nodokļus maksāt utt.Kamēr tā būs,tikmēr nekas te nebūs!

   • zane teica:

    būvvaldes nevar neko aizklapēt, šo lēmumu pieņem tikai ēkas saimnieki.

 6. Juris teica:

  domè bija sede kura tika ari filmèta un atlava sim uznemumam darboties . Jo śo èku necela no jauna , tika veikts tikai kosmetiskais remonts , pirmstam tà bija gramatnica .

 7. Zita teica:

  Varētu padomāt, ka šī ēka vakar ir uzcelta, cien. Puķītes kundze, tā ēka jau darbojas 100 gadu, ja nav par ko rakstīt, tad vispār pastāvēt klusu.

 8. sims teica:

  Tad kad bija grāmatnīca bija bail staigāt pa otro stāvu visa grīda šūpojās,un runājot par rimi tur ar aci ir redzams ,ka griesti ir ieliekušies pie info centra.Šulca k-gs un dārgie deputāti vai nav laiks pakustināt dibenus,vai gaidīsim kad atkal notiks kāda nelaime.

 9. Tukumnieks teica:

  Vai ir pārbaudīti jaunuzcelto cehu jumti, Tukuma mēbeles? Pats personīgi divas ziemas tīrīju jumtus no sniega. Lielākajam ceham otrā gadā jumta konstrukcijas bija bojātas, jo tā dīvaini viss šūpojās. Nedomāju ka banka pārdodot šīs ēkas kādu brīdināja par bojājumiem.

 10. Juris teica:

  Gridas izturîbu baboon bar parbaudîja un deva sledzienu par tàs izturîbu specialists , tas pats specialists kas projekteja jauno bernudarzu lauktehnikà .

  • , teica:

   lauktehnikā cēla Arcers-tāda pati kompānija kā re-re-apakšuzņēmēju cienītāji un neizglītotu celtnieku kantoris.Vai projektētāju spečuks ar bija no šīs firmas,tad jāa…

 11. Raivis teica:

  Bezmaksas reklāma ir laba 🙂

  • Ro teica:

   Lūk, lūk – ja par naudu būtu jāliek reklāmas raksts par Babūnu, tad tas maksātu pāris simtus, bet tagad tiešām par velti. Avīze – malači 🙂

 12. Raivis teica:

  Jāiet pārbaudīt Tukuma ziņu Jumta izturību 😀

 13. Artis teica:

  Jecis, Gridai ekspertīze ir veikta kuru veicis ir profesionāls būvinžinieris, papīri visi ir sakārtoti, bet Dažādu bitokrātijas iemeslu dēļ ir dažas aizķeršanās!

 14. omīte teica:

  Ha, 2.stāva grīda šūpojās jau 60. gados, kad es uz ballēm gāju:))Tur bija jaukas sportistu balles.

 15. Evija teica:

  Tik pat labi aizejat pārbaudīt lautehnikas esošās mājās un gaļas veikala tirgū “Skārnis” cehu lautehnikā, kurš arī nav nodots ekspluatācijā..
  Ja rakstat šo rakstu uzrakstat līdz galam

 16. whoami teica:

  ejot automashiinaam apskati, arii tiek veerteets, vai ljaut braukt, neljaut pavisam, vai uz meenesi dod iespeeju izdariit visu liidz galam.
  tas, ka klubs nav nodots, nenoziimee ka tur viss ir galiigi ‘garaam’.
  piemeeram “Infinity” uzbuuveejis kkaadus paaugstinaajumus, kuri arii diezvai ir saskanjoti ar buuvaldi-tur pat pakaapieni truukst.

  • amanda teica:

   Ja jau trukst pakapienu tad jau logiski ka notiek remonts taa kaa tur ari bija rakstiita. Tachu jums jau gudrJiem galvenais meles patrit un kadu nomelnot..un vsp del shita raksta vsmz tukumas bus ko menesi runat. Savadak jau klust garlaicigi:-D:-D:-D

 17. Tukumnieks teica:

  visa vecpilsēta ir viens vienīgs grausts, nu un kas? kats lai izvērtē kurā ēkā tusēt un pricāties

 18. Juris teica:

  Grīdai ir veikta ekspertīze un tiem kas būvē tagad būtu jāpamācās no tā kā ēkas būvēja agrāk. BaboonBar grīdu pārbaudīja tas pats būvinžinieris kas projektēja lauktehnikas jauno bērnudārzu.

 19. k-rauta teica:

  Pagāšo nedēļ mums bija k-rautas darbinieku balle baboonbar , super vieta , mājīga atmosfēra un super apkalpošana. Nākamajā gadā noteikti atkal būsim.

 20. Deputāts teica:

  Tukuma rajonā nav nodoti 25 objekti eksplotācijā, bet šos ielika tapēc drošvien ka tukuma ziņām bija slinkums tālāk iet 😀

 21. miks teica:

  Grāmatnīcai nedeva atļauju būvēt otro stāvu,bet dažam labam samaksājot tika pievērtas acis.Un runājot par īpašniekiem tiem galvenais ir piķis,nevis cilveki un to drošība.Paskataties kas ir zem grīdas seguma ,pirkstus var izdurt cauri grīdai ,ja to tā varētu saukt.

 22. MAIJA teica:

  Ja nav nodots eksplutācijai ,kāpēc bārs darbojas?

 23. zin ko runā teica:

  Buvinženieris slēdzienāuzrakstija kad grīdas nestspēja ir 800kg uz kvm taka satraukumam nav pamata

 24. Zoja teica:

  Tas ka kaut kas mazliet lokās nav nekas īpašs, iesaku sastrēgumu laikā pastāvēt uz kaut vienu tiltu pār Daugavu!

 25. TOMIX teica:

  Nils tev labi sanāk pulēt ārčijam pētspusi!!
  Arčijs smaidīs un pirdīs bet Nils tikai pucēs ānusu spīdīgu!!

  • bic teica:

   TOMIX pieaudzis vīrietis palasi kādas tīņu replikas 😀 saprotu te pāŗējie puišeļi te vēl bērnu prātā lielākā daļā paši nesaprot ko raksta, bet pieaudzis cilvēks tā ………..

  • Nils teica:

   Ja būtu TU, tad drošvien jau būtu TUR ielīdis līdz ausīm 😀 😀 😀 Ja zinu par ko un ko runāju, tad arī izsaku savu viedokli…

 26. ezitis teica:

  aaarchijj!!!! aaarchij!! aaarchij!!! aaarchijj!!!!!! ES PAT TEVI!!!

 27. kurzemniece teica:

  Mani tomēr vairāk uztrauc Rimi, ikdienu tur apgrozās ļoti daudz cilvēki, ne velti šī ēka tika pārdota. Žurkas toč arī no grimstoša kuģa laicīgi bēg.

 28. Zoja teica:

  Tomix, tev tik ļoti interesē citu pēcpuses, laikam ne par velti vārds stipri līdzīgs Gomikam!?

 29. Maija teica:

  Nu skatīsimies cilvēki, kas notiks ar šo klubu. Vai jūs tiešām pēc šī visa iesiet uz infinity vai sensation?
  Viens izskatās pēc tualetes, otrs pēc noliktavas

 30. Esss no ES teica:

  Neejiet ,ja māc šaubas. Es tā daru.

 31. Muterīte teica:

  Milzīgs paldies visam Baboon bar kolektīvam, par skaisto balli, ko sarīkoja K-Rautas kolektīvam, paldies Jurim Rozenbergam par brīnišķīgo mūziku, vakars bija vienkārši lielisks.

 32. Žanete teica:

  Ideāla atpūtas vieta, garšīgs suši un perfektas karstmaizes… Paldies, ka esat ko tādu radījuši Tukumā un beidzot cilvēkiem ir kur aiziet pasēdēt, parunāt, iedzert ĻOTI garšīgu kafiju, paēst, paskatīties kādu hokeja vai citu sporta spēli un kārtīgi atpūsties brīvdienās… Jauks personāls 🙂

 33. zane teica:

  pēdējie komentāri no sērijas, iedod cilvēkam pa velti kaut ko un viņam pat nevajag lai kaut kādi papīri būtu kārtībā!

 34. Paviāns teica:

  administratīvais sods ir sīkums,galvenais darbs.

 35. vvv teica:

  Nav zheel ,bet kaa dobon alho licenzi ja nav nodots ekspluataacijaa

 36. Paviāns teica:

  Par to,vēsture klusēs.

 37. alnis teica:

  par labu naudu pat velns danco-ne tikai būvvalde:)

Pasākumu kalendārs

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

2019.07.25 | 18:30

Volejbols Smārdē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool