Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Foto: Agita Puķīte

Tukuma pašvaldības mājā tek jumts un koridori pilni ar sniegu /FOTO/

Twitter
FaceBook
print
2017. gada 9. marts 13:51

Otrdienas, 7. marta, rīts pēc puteņa redakcijā sākās ar zvanu no Dārza ielas 16, kuras iedzīvotāji aicināja apskatīties, cik daudz sniega iepriekšējā naktī sasnidzis… viņu 2. stāva gaitenī. Kad, iedzīvotāju mudināti, apskatījām jumta konstrukciju, kas ar visu šīferi no apakšas labi apskatāma, secinām, ka par sniega klātbūtni laikam nebūtu jābrīnās – jumtā šķirbas tik lielas, ka ne tikai sniegs, bet arī lietus te pavisam ērti tiek iekšā. Otrā stāva iedzīvotāja Antonija Zaķe stāsta, ka ziemā ļoti bieži saputina sniegu, bet lietainā laikā viss gaitenis pielīst un ir vienās peļķēs, turklāt šī mitruma dēļ tiek bojāti dzīvokļi: “Ja sniega ir ļoti daudz, parasti metu to uz ielas pa gaiteņa logu, jo nav jau spēka to nest lejā, turklāt piesnigušās kāpnes ir ļoti slidenas.” Kaimiņš Miervaldis Svilpis piebilda, ka pēc iepriekšējā puteņa astoņas sniega lāpstas ar sniegu nostiepis lejā, bet šoreiz izlēmuši parādīt un pastāstīt par visu redakcijai, lai nāk palīgā, jo mitruma dēļ iet bojā gan ēka, gan dzīvokļi, kas turklāt ir pašvaldībai piederoši un kurus iedzīvotāji cenšas uzturēt kārtībā.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 9. marta, numurā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. lasītāja teica:

  Šī māja nepieder pašvaldībai, bet gan kāda domājamā daļa pašvaldībai un kāda domājamā daļa dzīvokļu īpašniekiem un, tāpēc arī dzīvokļu īpašniekiem ir kopīgi ar pašvaldību jārisina šīs mājas uzturēšana un apsaimniekošana. Zinu, ka šīs mājas iemītnieki nav no tiem kuriem interesētu piedalīties finansiāli,lai veiktu nopietnu remontu un tā tas ir daudzus gadus, jo vairākiem īrniekiem par mājas uzturēšanu nav pirmā kārtā, bet ir lielāka vēlme palietot ko citu.

 2. yo teica:

  Pēdējā bildē tas dzīvoklis tāds tīrs un kārtīgs izskatās.
  Laikam, kāds pedantisks cilvēks tur dzīvo.

 3. hahaha teica:

  Toties būs jauns laukums! Muļķu zemē viss joprojām ir kārtībā!!

 4. nu nu teica:

  Tad jau mājai jāizmanto to siltināšanas projektu kas iedots Tukuma domei,ko tad nesiltina,tad viss būtu kārtībā.

 5. hi teica:

  sapņojat vien!neko jums nedos un netaisīs!viņiem nekad nekam nav naudas.diez kur tad to piešķirto naudu liek!

 6. Cukurs-Zuckerman teica:

  Pēdējā bilde izsaka visu par dzīvokļa īpašniekiem (īrniekiem)- piešķirt vairāk Walterīšus un neviens tekošs jumts netraucēs.

  • Ja... teica:

   Ironija nevietā! Ja būtu izlasījuši NTZ visu rakstu, tad saprastu, ka tajā dzīvoklī ilgāku laiku neviens nedzīvo. Īrnieks ir miris.

 7. gudrinieki teica:

  Vispirms apskatieties kas tur dzīvo un kas viņus interesē vairāk, arī pašiem ir rokas jāpieliek.

 8. tas teica:

  Pašvaldības īpašums tikai daļēji, tāpēc visiem īpašniekiem, tai skaitā arī pašvaldībai jāvienojas katram par savām domājamām daļām cik katram jāmaksā.Individuālo māju īpašniekiem arī neviens nemaksā par remontiem, neviens durvju priekšu neslauka, tāpēc beidzot jāsāk domāt arī dzīvokļu īpašniekiem par mājas apsaimniekošanu un uzturēšanu.

  • nu nu teica:

   Mēs dzīvokļu īpašnieki maksājam apsaimniekošanas naudu tikai tāds sīkums tā nauda aiziet zemes īpašniekiem par viņu zemes īpašumu kopšanu,vairāk likumiņus ir jālasa.

   • opā teica:

    lūk šis iespārda: “Mēs dzīvokļu īpašnieki maksājam apsaimniekošanas naudu”, tātad dzīvokļi ir jūsu īpašums!!!! un ko tur pašvaldībai darīt???? vienīgais, kas likumā noteiktajā kārtībā būtu jādara, jāpiedalās ar līdzfinansējumu atbilstoši domājamām daļām.

 9. Paegle teica:

  Diemžēl šī nav vienīgā pašvaldības ēka, tikpat kritiskā stāvoklī ir māja uz Lielās ielas, kurās mitinās ğimenes ar bērniem. Ne jau visos pašvaldības dzīvokļos dzīvo alkoholiķi. Iesaku NTZ apsekot visas pašvaldības ēkas, pavērsies skumja aina.

 10. boom teica:

  pedejaa bilde iecepii

 11. pp teica:

  A kas tur dzivo,domes darbinieki???

 12. mjā teica:

  suņi un kaķi patversmē dzīvo labāk kā cilvēki Dārza ielā 16

Pasākumu kalendārs

2019.07.23 | 18:30

Volejbols Smārdē 

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool