Pirmdiena, 2018. gada 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs
Foto: Agris Jansons

Tukuma novada dome pirks daudzdzīvokļu māju

Twitter
FaceBook
print
2012. gada 25. oktobris 19:14

Tukuma novada domes sēdē 25. oktobrī papildus izsniegtajai sēdes darba kārtībai deputāti iekļāva jautājumu par pirmpirkuma tiesību izmantošanu. Lai arī parasti jautājumi par novadā pārdodamo nekustamo īpašumu pirmpirkuma tiesībām netiek izskatīti domes sēdē, šoreiz deputātiem tika likts priekšā izvērtēt divus piedāvājumus par daudzdzīvokļu māju iegādi.

Kā sēdē skaidroja domes priekšsēdētājs Juris Šulcs, jau labi sen dome meklējusi iespēju papildināt pašvaldības dzīvojamo fondu, taču situācija valstī nav bijusi tam labvēlīga. Tagad tā sagadījies, ka divi uzņēmēji – SIA «Amber consulting» un SIA «Amatnieks» – domē iesnieguši pirkuma līgumus par daudzdzīvokļu māju pārdošanu, tāpēc apsvērta iespēju vienu no tām pirkt.

Vairāk lasiet 26. oktobra laikrakstā.

Birkas: ,

Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. a. teica:

  Normāla situācija, nekā nosodāma:)

 2. olita teica:

  Beidzot, kāda prātīga doma!

 3. pareizi teica:

  ledus biznesu izglāba,kārta nākamajam.

 4. zuze teica:

  galīgi garām, laikam kādam tuvam uzņēmejam vajag piķis

 5. Anonīms teica:

  Protams, ka tas būs Amatnieka īpašums. Tā jau ir labi iestaigāta taciņa

 6. pensionārs Guntars Ķirķis teica:

  Kā Jūs nesaprotiet vēlēšanas tak tuvojas,bet rindā uz dzīvokļiem daudzi,20 gadus nevienu māju neuzcēla pašvaldība,tagad pirks,bet kas maksās kredītu ja šo domi neievēlē,tas ir jautājums mēs pensionāri no apsaimniekošas maksas,vai pacels nekustāmā īpašuma nodokli,lai dome pasaka cik lielas uz šodienu Tukuma novada domei ir kredītsaistības, un kur naudu ņems,kam pieder māja,ja Amatniekam tam arī kredīts miljonos,tad ledus halle un katlu māja “Tukuma siltums “,bija vairāk kā 6Ls miljoni cik tagad ,lai atskaitās tautai Tukuma novada iedzīvotājiem ā un tukuma bibliotekai gandrīz 100000Ls gadā Sab .or. “Tukuma Dzīvokļu īpašnieku un īrnieku biedrība” vārdā,vadītājs

 7. teica:

  Būtu brīnums, ja nepirktu “Amatnieka” māju!
  Vienkārši “jāatbrīvojas” no šiem domniekiem nākošajās vlēšanās.

  • teica:

   kaapeec nepirkt, pajautaa kaadam celtniekam cik izmaksaas uzcelt, a te pa 300 ls, otrs bija krietni daargaaksm kas tur slikts?

   • zinu teica:

    Atkal jau esi no Žižņevsku dzimtas.
    Tie otrie noteica kaut cik reālu cenu, varbūt pamanīji? Un neatkāpsies no šīs cenas, tāpēc, ka zin reālās izmaksas.
    Lai nevajadzētu skaidrot plašāk, izdari secinājumus pats, ja esi spējīgs!

 8. buratino teica:

  Tukuma Domē valda korupcija

 9. mestnijs teica:

  Dome,jums nav pašiem slikti no sevis?

 10. brex teica:

  Nu pa manam – taapat leetaak, nekaa jaunu maaju uzbliezt!? Un kas ta taa lielaa vaina ‘Amatniekam’?
  Ja atminja nevilj, veel biezajos gados shamie bija vieniigie, kas pashvaldiibaam bija gatavi arii uz nomaksu kaut ko uzcelt vai saremonteet. Paareejie tajaa laikaa i pakalju nekustinaaja, ja 1000 latu par tachas stumdiishanu nemaksaaja.
  Taapeec…man jau skjiet, ka ne viss ir tik melns, kaa dazhbriid gribas maaleet.

 11. Vārds teica:

  Pašvaldības vēlēšanas nav aiz kalniem. Katram būs iespēja izteikt savu viedokli. SIA Dome nepeieciešamas vienkārši BŪTISKAS izmaiņas. Savādāk tiešām atgādina ģimenes uzņēmumu..

 12. kredīts teica:

  Māja maksā pāri vienam miljonam Ls un kredīts tikšot ņemts uz 20 gadiem,tad cik jaunām domēm būs jādomā kā naudu atdot un vai būs konkurs par mājas celtniecības pabeigšanu,cik tam nauda nepieciešama vai jau celtnieks ir zināms Amatnieks ,lai no saviem kredītiem miljonos tiktu nedaudz vaļā un kas notiks ar sociālo māju Jauntukumā tā taču arī Amatniekam ,līgums tūlīt beigsies.

  • Opaa teica:

   tu tak totaals amplis esi, kaads konkurs?? kaadi veel celtnieciibas darbi??? taa ir cena par pabeigtu maaju ar pilnu iekshaajo apdari. dome izmantos pirmpirkuma tiesiibas, ja zini ko tas noziimee. galvenais ir pasmirdeeet par lietaam par kuraam pasham nav ne mazaakaas sajeegas

 13. Zinu 2 teica:

  palasās, un tiešām liekas, ka vairumam galvā melli tārpi salīduši; vienu skauģi un purkšētāji. Esmu gandrīz pārliecināta, ka vairums ir kusli veči, kas paši neko prātīgu nav ne sākuši darīt , ne izdarījuši. nu tādi vidēji, vecās sistēmas skolas trijnieciņi vai memmīši-parastie.un tu, zinātāj, pats pirmais tais rindās.neesmu ne celtniece, ne Žizņevsku fane vai ģimenei pietuvinātā, bet kā normālai pilsētniecei vidējos gados šis tas par ģimeni zināms ir; un zini, laba ģimene, labi cilvēki, nezinu smalki par celtniecību, domāju, ka gan jau nācās viņiem daudziem pašvaldībniekiem par pusvelti savulaik mājas sacelt gan Tukumā, gan Kandavā, lai pasūtījumus saņemtu, bet dažos jautājumos viņi rīkojās kā labdarības organizācija. Nav vietas te, lai visus labos darbus uzskaitītu, bet žēl pat,ka tā. Aplikt, to visi, bet labus cilvēkus aizstāvēt re neatrodās.

 14. andrejs teica:

  nu es tai mājā nedzīvotu….

 15. Lienīte teica:

  Ja kāds pacentās izlasīt pilno rakstu avīzē, tad uzzināja, ka rindā uz dzīvokli šobrīd ir vairāk nekā 200 personas/ģimenes. Plusā jārēķina, piemēram, slimnīcas ārsti, kurus varētu piesaistīt, ja pašvaldība varētu ierādīt viņiem dzīvokli.
  Nu pašvaldībai radusies iespēja iegādāties kādus 50 jaunus dzīvokļus. Vai par to nebūtu jāpriecājas? Pirmkārt, vismaz 50 personas/ģimenes tiks pie dzīvokļa. Otrkārt, nepabeigta māja pilsētas centrā tiks sakārtota. Treškārt, uzņēmējs varēs savas lietas virzīt (patlaban diez vai viņam ir kāds prieks no tā, ka nevar objektu pabeigt).
  Ja kādam aizdomas rada «Amatnieks», tad arī te var atbildēt publikācija papīra avīzē – abu uzņēmēju nosauktās cenas atšķīrās teju par 100 latiem uz kvadrātmetru. Un vajadzētu taču saprast, ka «Amatnieks» vai dome nevar atbildēt par «Amber consulting» nosauktajām cenām. Papīra avīzē bija rakstīts, ka šie amberisti no savas cenas atkāpties negrasās. Tad nu lai gaida lielo naudu.

 16. ART teica:

  Ja tā māja stāv neapkurināta, tad jau tai nolietojums ir kādi 20% gadā. Kurā gadā uzcēla? Nav jau tā māja pa kādiem 60% nolietojusies? Varbūt 80%?

 17. >Zinu 2 teica:

  Ja ir pārliecība,ka tie citādi domājošie ir “vecās sistēmas skolas trijnieciņi vai memmīši” un kā citreiz minētās šaurās pierītes,tad zinātaja stipri maldās. Tik pat labi varētu teikt ,ka rakstītāja ir pusmūža pašvaldības darbiniece,kas atgaisojas savā ierēdņa krēslā un sabijusies ,ka iesēdējušies vecā komjauniešu un kompartijas esošā domes vadība varētu pašvaldības vēlēšnas zaudēt un darbiniekus pieņemt nevis pēc radu rakstiem, bet vērtēt pēc kompotences.

 18. Frank teica:

  Komplimentu no dienas jums un jusu gimenei.

  Vai jums ir nepieciešams kredits, lai samaksat savu rekinu vai izveidot uznemumu šaja laika darit visu zemu procentu aizdevumus, individualie aiznemumi, auto aizdevumu, hipoteku, aizdevumi, uznemuma aiznemumiem, riska veidu. Piesakies ar mums un sanemt atru apstiprinajums šodien. Vienkarši soli, atri un zemas procentu likmes, ka zema ka 3% finansejuma.

  PIETEIKUMS

  Pieteikuma iesniedzeja vards:
  Pieteikuma iesniedzeja adrese:
  valsts:
  pilseta:
  sex:
  Valsts:
  vecums:
  Aizdevuma summa:
  Garums Hipoteku:
  Meneša ienemumi no reklamam:
  nodarbošanas:
  talrunis:
  mobilais telefons:
  Merkis aizdevums:
  E-pasts @ frankfastloan1@outlook.com

  Paldies par sapratni un sadarbibu.
  Es gaidu jusu tuliteju atbildi.
  Mr Frank.

 19. George teica:

  Vai jums ir projekts ??? Vai jums ir tūlītēja finansiāla vajadzība ??? Vai jums ir vēlme, un jūs vēlaties, lai saproti ??? Vai jums ir nepieciešams kredīts par zemāko procentu likmi, var iegūt jebkurā kur pasaulē, un jums ir nepieciešams uzticams aizdevumu uzņēmumam, lai finansētu jums ??? Tad izskatās ne tālāk, jo atbilde ir šeit !!! Sazinieties ar mums šodien pie (hotlenders234@gmail.com |). ar šādu informāciju.

  jūsu vārds
  jūsu valsts
  summu, kas vajadzīga
  aizdevums ilgums
  jūsu vecums
  jūsu nodarbošanās
  jūsu tālruņa numurs

  Best Regard.

 20. Daniel Bryan teica:

  Vai jūs jebkāda veida finanšu grūtībās? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai
  parādu konsolidācijai, būvniecības, nekustamā īpašuma aizdevumu, refinansēt, personas
  uzņēmējdarbības mērķiem vai ārkārtas naudu? Vai esat biznesa cilvēks vai
  sievietes, kas plāno paplašināt savu biznesu, mēs piedāvājam aizdevumu visu veidu. ja ir interese sazinieties ar mums šodien, izmantojot danielbryan220@gmail.com ar informāciju zemāk.

  Pilns nosaukums:
  VALSTS:
  Kredīta summa VAJADZĪGA:
  AIZDEVUMA ILGUMS:
  Ikmēneša ienākumi:
  Tālruņa numurs:
  paldies,

  Bryan mr

 21. Bob Williams teica:

  Jums vajag steidzamu kredītu, lai uzsāktu uzņēmējdarbību, vai jums ir nepieciešams kredīts refinansēt, jums nepieciešams aizņēmumu, lai nomaksātu parādu? Vai jums ir nepieciešams iegādāties mašīnu vai māju aizdevumu? Ja jā, jāuztraucas ne vairāk, mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu pieņemamām procentu likmi bez kredīta pārbaude! sazinieties ar mums jau šodien pa e-pastu. (co.operateloanservice@gmail.com) (+ 1-617-934-1393)
  Mēs piedāvājam aizdevumus visiem mērķiem. Šodien un saņemt finansējumu 3 darba dienu laikā.
  -Xmas/jauno gadu aizdevumu:
  -Minimālā aizdevuma summa: € 2, 000.00
  -Maksimālā aizdevuma summa: € 100,000,000.00
  -Procentu likme: 2 % gadā
  Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu (co.operateloanservice@gmail.com) (+ 1-617-934-1393)

Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
No 1. aprīļa 21.14 līdz 1. maija 22.39
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs ZivsVisi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool