Otrdiena, 2018. gada 20. februāris
Smuidra, Vitauts, Smuidris

Tukuma internātpamatskola jauno mācību gadu sagaida ar izremontētām telpām

Twitter
FaceBook
print
2017. gada 8. septembris 21:27

Gatavojoties jaunajam mācību gadam, lielākie darbi notikuši skolas ēkas pirmo un ceturto klašu kabinetos un otrā stāva gaitenī par 18 560 eiro, vēl pārbūvēts apkures pievads radiatoriem par 7155 eiro un izremontēs mājturības kabinets par 6013 eiro. Savukārt internātā gan iepriekšējā mācību gada laikā, gan vasarā izremontētas piecas istabiņas par 21 087 eiro un otrā stāva gaitenis par 5000 eiro. Mācību materiālās bāzes pilnveidošanai izlietoti 8615 eiro, no kuriem lielākā daļa līdzekļu – 4674 eiro – atvēlēti mācību materiāliem. Skolā mācās 132 skolēni, no kuriem 1. klasē – 5 bērni, savukārt pirmoreiz ir paralēlklases 2., 3., 4. un 8. klasē. Profesionālajā apmācībā (ēdināšanas pakalpojumi, mājturība un kokapstrāde) pavisam iesaistīti 17 skolēni. Vienlaikus ar mācībām šomēnes bērni gatavojas Sporta dienai un Miķeļdienas tirdziņam.


Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. Oj,oj :( teica:

    Šaubos gan , vai ir saimnieciski !!!!!tērēt līdzekļus šai skolai, ja novados tiek slēgtas skoliņas utt. Valstī totāls bezdarbs, ko darīs pēc tam šie palīgskolu audzēkņi ??? Gada laikā droši vien mega summas aiziet uz ēkas uzturēšanu , personāla algošanu utt.utt. !!!Vai nebūtu saimnieciski atvērt tādiem bērniem paredzētas pāris klases kādā no lielajām skolām un viss !!Un šo ēka atdod mākslas skolai vai vēl kam citam lietderīgam !!

    • mierpilsoniitis teica:

      tu sagremoji ar ko pateici?kuraa skolaa tad tu gribi taas klases atveert?ja tu nepamaniiji ,tad muusu laikos beerni ir nezheeliigi.gribi lai vinjus taja skolaa noeed bez saals?domaa ko raksti.

Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
No 1. februāra 18.20 līdz 1. marta 17.10
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs ZivsVisi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators