Liesma, Elita, Alita
Foto: Andris Jermuts

Tukuma dome piedāvā «Rimi» iegādāties ledus halli par 10 miljoniem eiro

Twitter
FaceBook
print
2018. gada 5. marts 14:42

Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēde 1. martā Tukuma novada domē pašvaldības vadītājs Ēriks Lukmans skaidroja, ka, iespējams, ziņa par ledus halles pārdošanu tirdzniecības centra «Tukums» paplašināšanai bijusi pārsteidzīga, jo lēmums neesot bijis pilnībā izdiskutēts ne ar uzņēmējiem, ne komitejās ar deputātiem, tas arī neesot iekļauts plānošanas dokumentos: “Reālā situācija ir tāda, ka tirdzniecības centra īpašnieku vēlme ir attīstīties, bet līdz ar to ir jābūt papildu autostāvvietām, kuras esošā īpašuma robežās nav palielināmas. Tāpēc arī radās dažādas idejas. Ledus hallei ir vairāk nekā 10 gadu un ir vajadzīgi kapitālieguldījumi remontiem, jaunai ledus mašīnai, bet ar to, ko  halle nopelna, pietiek uzturēšanas izdevumiem, taču kapitālo uzkrājumu nav. Viena no idejām, kā piesaistīt investoru, kas būtu gatavs iegādāties mūsu īpašumu par pietiekami lielu samaksu, 10 un vairāk miljoniem eiro, par ko varētu realizēt kultūras centra, ledus halles, baseina idejas, tad kāpēc to nedarīt? Ja šāds priekšlikums būtu, mēs to varētu vērtēt, bet šobrīd šāda priekšlikuma nav.”

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 2. marta, numurā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. tuko teica:

  Kas tai domei galigi nav ko darit..???
  Kada pardosana…!!!
  Ja tam Rimi gribas paplasinaties, bet noteikumi to neparedz, tad nozime ka nekadas paplasinasanas. Vietas ir tik cik tas ir…!
  Nav kur novietot auto, lai doma..! Visas pasaule jau sen tiek buvetas daudzstavu auto stavvietas, gan ari pazemes, jo vietas uz zemes nepietiek…
  Lai ari Rimi buve pazemes stavvietas, un neboja te Pilseta gaisu.
  Un Tukuma domei vairak domat par Iedzivotajiem, nevis tikai ka papildinat savus macinus. Un kads uz so darijumu labi Nopelnis..

 2. Dzimis Tukumnieks teica:

  Kā pielntiesīgs Tukuma iedzīvotājs un nodokļu maksātājas esmu PRET šo plānu. Es nevēlos, un domājams daudz citu Tukumnieku nevēlas, lai Tukuma centrs būtu tikai liels tirdzniecības centrs ar milzīgu stāvlaukumu.
  Mans ieteikums lielos veikalus izvietot ārpus pielsētas centra – Jauntukuma un Lauktehnikas apkaimē, vai arī pie Talsu un Revolūcijas ielas krustojuma būtu piemērota vieta.

  • dzimusi tukumniece teica:

   Kā pilntiesīga Tukuma iedzīvotāja un nodokļu māksātāja esmu PAR šo plānu!
   Mūsu sabiedrība noveco.Kad Tu pats būsi vecs,tad diez vai gribēsi kātot no centra uz Jauntukumu vai Lauktehniku uz lielveikalu! Un pienāk laiks,kad arī no mašīnas jāatsakās,jo senioram kļūst bīstami sēsties pie stūres!
   Lielam Rimim centrā BŪT!

   • Es teica:

    Esmu PRET! Un tavi argumenti, tukumniec, neiztur kritiku! Mūsu pilsētas vecīši pamatā dzīvo tālos mikrorajonos, tai skaitā, lauktehnikā un Jauntukumā, un viņi tiešām bieži ir kā no dzīves atgriezti, jo autobusu biļete uz vienu galu maksā 50 centus, un daudzi tādu braukāšanu nevar atļauties!

   • Rimi teica:

    Lielveikalu pie katra pensionāra dzīvokļa- ha,ha. Nekas viņiem nav labi

   • Jap teica:

    Pilnībā esmu PAR !!jo jālūkojas būtu reāli uz
    -Pirmkārt halle ir šauram tās lietotāju lokam,un sen jau prasās renovācija, knapi pati spēj sevi uzturēt !!
    Otrkārt – būtu gauži dumji iedomāties, ka nu tik kāds nesīs visus lielveikalus ārpus pilsētas – protams ka ne , par to bija jādomā pirms RIMI utt.
    Treškārt – varbūt pārdodot , būs iespēja izveidot ko lietderīgu – piemēram pirti un baseinu – ko lietos visu vecuma grupu iedzīvotāji .utt.utt.

 3. Mauris teica:

  Zinot, cik pāris amatpersonas ir kāras uz “nelieliem kukulīšiem” ar šī darījuma palīdzību taps arī paris jaunas privātmājas.

 4. janka teica:

  Jaa,šitiem ka tik kautko pārdot…

 5. zīle teica:

  priekš kam? tas Tukuma Rimi jau tagad ir nesakārtots veikals, vienmēr nekārtīgs, plus tur tik bieži smird pēc veciem produktiem, fui. Otrkārt nu cilvēkiem nav jādzīvo pa veikaliem jeb liela daļa ir tik aprobežoti, ka citu neko nezin. Un vai mums arī nebūtu laiks darīt kā Polijā, kad mēneša pirmā un pēdējā svētdienā veikali ciet, un nākošgad plāno vispār ciet svētdienās.

  • Andris teica:

   Zīle, Rimi nav nekāds sakars ar Ledus halles pirkšanu. Centram Tukums to piedāvā. Ko tu ej uz to Rimi,ja tur tik traki ir ?

 6. Justs teica:

  Par ko domāja ceļot halli?
  Vai gadījumā hallei nav vēl nomaksāts kredīts bet jau štuko par jauniem kapitālieguldījumiem? tas skaitās saimnieciski?
  Ja skolas spēj likvidēt,tad pārdot halli būs sīkums….

 7. deputāts teica:

  Varētu domāt, ka jums pastaliņiem kāds ko prasīs..Gribēs-pārdos!

  • ministrs teica:

   tie Tavi pastaliņi nemaz nav tik nabadzīgi kā Tu domā! Aizej kaut vai sestdienās pie halles un paskaties ar kādiem džipiem veči tur ir atbraukuši trenēties! Ar kādām krutām mašīnām tiek vesti puišeļi trenēties uz Ledus halli! Tici man šiem cilvēkiem ir pilnīgi vienalga,kur tā halle atrodas – te(kur pašlaik) vai kaut kādā Lauķenē vai gorodokā (nākotnē),viņi aizbrauks bez problēmām arī jebkur citur!

 8. ass teica:

  Rimi nopirks, un pec tam Tukuma dome maksas Rimi naudu par to lai musu berni speletu hokeju, slidotu u.t.t.

 9. doris teica:

  piecels cenas, un mums nebus kur likties, busim spiesti maksat..

 10. A.S.TK teica:

  Domāju mums te nav teikšanu. Saprotu, ka tas ir bizness! Žēl un ja gribēs, tad arī dabūs gatavu.

 11. Sanita teica:

  Lai Rimis uzceļ pīpētavu savām darbiniecēm -tā pieriebies katru reizi iet garām pie stāvlaukuma tam dūmu mutulim sarkanos džemperos.:P

 12. Elza teica:

  TA PATI-var pec tavas leksikas dzirdet ka esi kasiere,vai galas griezeja.sadomajusies esi tu pati,kad edinasana stavat un smirdat,maziem berniem nav jaosna jusu smirdigas mutes,un pec tam janem un jaed tadi produkti,kurus jus ar savam nopipetajam rokam aiztiekat!

 13. Elza teica:

  Ta saucas ž klase!!

 14. Mārtiņš Limanskis teica:

  Šoreiz nu atkal no mušas uzpūšam ziloni, šis ir viena tante teica stāsts ko Puķīte lieliski pārvērtusi Tukuma sensācijā, lai tikai noturētu vēl uz mirkli avīzes dzīvību, ja biežāk kā katrā otrajā avīzes numurā sāks Pārupes ielu celt gaisā, tad taču agri vai vēlu lasītāji sapratīs ka kaut kas nav labi, tagad pārmaiņām kādu laiku Rimi būs topā…
  p.s. es personīgi arī gribētu Tukumu redzēt zaļāku (ar skvēriem, kokiem, zālienu) ne vienas vienīgas skārda bundžas (Rimi, Maxima, Lidl utml. tagad taču priekš šiem ir Purva un Vilkājas ielās labu labā infrastruktūra).
  Ejam sestdien Melnezerā pastrādāt…

  • ! teica:

   Tieši tā arī jau kādu laiku izskatās, ka avīzi vairs neviens nepērk un nelasa, tāpēc vēl moca nodrāztās tēmas un piepušķo atsevišķu amatpersonu neapdomīgos iztsicienus, mēģinot radīt mākslīgu sensāciju. Redzēs, cik ilgi mocīs vēl to lapeli. Atkal, ja nebūs ko rakstīt, pārpublicēs ineta komentārus papīrā?

  • Liena teica:

   Acīmredzot, tomēr lasa un pērk, jo tieši pateicoties lasītājiem ir iespēja uzturēt mājas lapu, kurā arī tu ik pa laikam ieraksti savu viszinīgo viedoklīti!
   Lūdzu, pēc būtības – kas ir pārspīlēts? Pretējā gadījumā izskatās, ka aktīvi gānīdams avīzi un aizstāvēdams “oficiālo nostāju”, centies sev sapelnīt deputāta vietu (vai pašvaldības pasūtījumu?)…

   • ! teica:

    Nu tur jau tā lieta, ka lapa pelna no klikšķiem un apmeklētības. Tāpēc jau te tiek publicētas pusziņas un paskaidrojumi nogriezti, lai cilvēkiem būtu, ko cepties un radīt apmeklējumu skaitu lapai. Te nav nekā kopīga ar drukātās avīzes tirdzniecību. Te pietiek pamest kaut ko padzirdētu, baumu, nepaskaidrot būtību un visi kā dulli metīsies komentēt. Tas pats, kas klikšķu lapās. Un mani neinteresē pašvaldība un tās darbs, kā arī neesmu šī sasaukuma piekritējs. Ne pozīcijas, ne opozīcijas.

   • Mārtiņš Limanskis teica:

    Es laikam atkal esmu nepareizi sapratis- NEATKARĪGS tomēr nav tas pats kas Demokrātisks, kur var būt dažādi viedokļi, piedodiet.
    P.s. nevajag visus mērīt pēc vienas mērauklas, man nekas nav jāpelna ar komentāriem internetā, es vēl māku arī ar fizisku darbu sev iztiku nopelnīt, šobrīd gribu lai mums visiem kopā izdodas Tukumu noturēt pie dzīvības un virzīt uz priekšu tā lai pašiem patīkami šeit dzīvot un pats galvenais, lai mūsu bērni vēlētos un varētu to darīt šeit nevis kaut kur plašajā pasaulē.
    MANS UN TIKAI MANS SUBJEKTĪVS NEBŪT NE VIENĪGAIS PAREIZAIS VIEDOKLIS!!!

    • Liena teica:

     Tu,protams, drīksti izteikties. Neviens tavus komentārus taču nedzēš! Pārmetumi nevietā. Bet būtu ieteicams, ka izsakies par lietām, kuras pārzini, nevis, kur tev “kaut kas šķiet”, kā gadījumā par avīzi. Nepiekrīti?

     • Mārtiņš Limanskis teica:

      Par žurnālistikas tēmu tiešām neko daudz nesaprotu… Varu tikai spriest par to ko redzu un kā saprotu no pieredzes. Tev cepuri nost, es par savu ğimenes uzņēmumu ceļos un krītu +/- tāpat… Jauku dienu!!!

   • Es teica:

    Par Limanska pelnītajiem domes pasūtījumiem-žetons! Var jau viszini tēlot uz izlikties par nez cik gudru, bet īlenu maisā, tāpat kā teicienu, kā maizi ēd, tā dziesmu dziedi nenoslēpsi. Un kā ar Tavu ģimeni, vai tik tava mamma arī domē nestrādā? Varbūt arī sieva? Un pats gribi deputātos!? Uz priekšu, visi putinista dotumi uz sejas.

    • Mārtiņš Limanskis teica:

     Šo tēmu jau pāris gadus atpakaļ šeit (NTZ komentāros) pārspriedām un truli (neasi) tie īleni ir tajā manā maisā, bet par to ja kādam vēl ir jautājumi piezvaniet, ja jau sagoogleejāt manas radniecības, tad tālruņa numuru nebūs grūti atrast, esmu gatavs aci pret aci izrunāt.
     Viens liels lūgums man ir- ĢIMENI PUBLISKI NEAIZTIKT, cienīsim viens otra privāto dzīvi.
     P.s. nekā slēpjama gan man nav sieva man ir Sanita!

  • I. Plaude teica:

   Kā redzu, nemaz tik biezādains neesi, kā izliecis; kad kāds iedomājas izteikties bezsakarā par tavu ģimeni, saproti gan, ko nozīmē nepamatoti apvainojumi… Bet izteikties nievājoši un rupji par Agitu Puķīti un viņas darbu, no kura neko, kā izrādās, nesajēdz,esi gan drosmīgi augstprātīgs?!
   Bet nu pēc būtības, izmantojot loģiku un spriešanas spējas: kas bija sākumā – Agitas raksts (kas cita starpā ir uzrakstīts ļoti profesionāli, jo ir uzklausīti vairāki viedokļi, tai skaitā domes atbildīgo un attīstītāja, ir aptaujāti iedzīvotāji un arī šeit ir iespēja vērtēt visiem bez izņēmuma) vai tomēr domes vadības tūlītēja atsaucība viena attīstītāja interesei? Vai šai lēmumā (tāpat kā Pārupes ielas gadījumā)vai rosinājumā ir ņemta vērā kāda sistēmiska pilsētas attīstība? Vai gadījumā, kad vairums uzņēmēji par pilsētas centra lielāko problēmu nosauca satiksmes organizāciju un stāvvietu trūkumu, ievērojama tirdzniecības platību palielināšana šo problēmu nepalielinās? Šie ir tikai daži pilsētas attīstības jautājumi, uz kuriem, manuprāt, šai sakarā tomēr vajadzētu rast atbildes, pirms sākt skaitīt kaut kur kāda kabatā esošus miljonus… Lūk, tam ir vajadzīgas diskusijas un arī platforma, kur tam visam notikts. Un, jācer, tik nezinošs neesi, ka iedomājies – par tādu varētu kļūt pašvaldības algotu propagandistu ražojums. Redz, tas arī vārda brīvības pamats – publiskai personai (valstij, tās struktūrām, pašvaldībai) – vārda brīvības tiesības nepiemīt. Elementāri. Pēc definīcijas!

   • Mārtiņš Limanskis teica:

    Paldies par Jūsu redzējumu,
    es atvainojos ja paužot savu viedokli aizskāru uzņēmumu (atzīstu ka par avīzes dzīvību man nevajadzēja tik skarbi un skaļi savas iekšējās pārdomas paust), par Puķīti (ar nelielu ironijas piesitienu šajā konkrētajā gadījumā) bet es patiesi priecājos kā viņai izdodas radīt sensācijas (es to gribētu iemācīties). Es patiešām atvainojos ja kādu aizskāru personīgi, tā tas nebija domāts.
    Man patiesi ir apnicis ka arī mani(kā vienu no TPN) sauc par Komunisma, putinisma utt atbalstītāju un zagli- TAS IR JĀIZBEIDZ vai arī sakiet ko un kurš konkrēti ir nozadzis un tad lai tiesībsargājošās institūcijas sauc pie atbildības, manuprāt, mēs jau vienreiz aci pret aci izrunājām ģimenes neaizskaršanu.
    Vai mēs vienreiz nevarētu atmest to latvisko skaudīgumu un kopā virzītoes uz skaistāku nākotni (esmu naivs to es zinu, bet tomēr, ja nemēģināšu, tad nezināšu vai tas ir iespējams).
    Jauku pēcpusdienu!!!

 15. mestnijs teica:

  Lai ceļ savu rimi mežā.

 16. ass teica:

  Pukitei laiks iet uz Vakara zinam vina to s..du mak maisit

 17. Any teica:

  Ja Rimi vajag paplašināties, jo pārāk liels pieprasījums un pa daudz klienti, tad varbūt saņemamies Tukumnieki un neejam uz Rimi kādu mēnesi 😀

 18. Cukurs-Zuckerman teica:

  To nu gan nevar noliegt, ka Tukumam nav vienotas vīzijas attīstībai.
  Visu laiku dažādās vietās kaut ko haotiski ieķēzī.
  Tā nu mums pašā pilsētas centrā ir radušās divas drausmīga paskata bleķa bundžas – ledus halle un rimčiks.

  Vai tad bija tik grūti jau uzreiz Pauzera pļavā uzcelt ledus halli un šeit būtu neliels sporta komplekss.

 19. Tukums SILa teica:

  Lukmanim laba apetīte 😀 10 ļimakus paprasija,varēja jau 20 prasīt uzreiz.Kur problēma uzbuvēt 2 stāvu autostāvietu ? Pajoliņi

 20. Dzimis līderis. teica:

  Ļoti forši es uzskatu , būs mums Liels,liels Rimī, varbūt ierīkos arī kādu drēbju veikalu kas mums Tukuma pilsētā ir maz. Atbalstu šo lēmumu, atdosu savu balsi un vienkārši lai izdodas to vissu realizēt es ar jums un par jums!

  • Sasmējos.Pozitīvi teica:

   Piekrītu. Vēl vajag auto placi arī. Kā tad tā – visapkārt Tukumam ir, centrā neviens. Un vēl kādu lombardu.

   • Cukurs-Zuckerman teica:

    Pirms gadiem 20 tagadējā Rimčika vietā bija autoplacis.
    Vēl autoplacis bija Pils ielā aiz bijušā kara kombināta.
    Kā redziet, Tukuma centram pāri gājušas visādas stulbības un dažas turpinās joprojām.

    Jums cepums par asprātību!

 21. Ko cepties teica:

  Uzbūvēs LIDL Tukumā ,atbrīvosies Rimi stāvlaukums.Tas ,ka dome nevēlas apsaimniekot halli ir cits jautājums.

 22. es teica:

  Par ko cepās? Lasīt nemākat?
  Ja šis izies cauri, tad Pauzerpļāvās būs gan ledus halle, gan baseins gan vēl kas. Kāds sakars šodienas hallei centrā?

  • Es teica:

   Skaidrs, ka būtu labi,ja tā, kā plānos bija, viss, kas attiecas uz sportu atpūtu, būtu vienuviet Pauzeros. Bet..Arī tad lielveikalu monstru centrā nevajag!Ne ar, ne bez papildus stāvlaukumiem un pazemes brīnumiem!

 23. jānis teica:

  viss OK.Tikai pa priekšu uzcelt jauno un pēc tam veco pārdot-tas juridiski sakārtojams….un bez atkatiem…

 24. paragrāfs teica:

  Galvenā tiešam neapgāžamā patiesība ir tāda, ka vecā Tukuma centrs (pieņemsim- sakopts un pievilcīgs tūristiem un pašiem brīvbrīžos) ir tur, kur tas ir.
  Veco Tukumu nepārvietosi. Tūristi uz Durbi bez vecās pils ansambļa vai uz Veļķiem bez pilskalna taču nedosies! Sakiet, cik pievilcīgs tūristiem ir bijis , piemēram , Ozoliņu rajons?
  Bet lielu vai mazu veikalu, automazgātuvi u.c. paredzēt prom no centra- cik tur to pūļu (jatājums lēmējvarai)?

 25. Tukumnieks teica:

  Nesaprotu kāpēc pilsēta naudu iegulda Pauzera pļavās, varbūt piedāvājiet šo superpļavu Rimisuperhiper veikala būvei!

Pasākumu kalendārs

2019.09.18 | 10:00

Dzejas dienu pasākums Tumē 

2019.09.18 | 10:15

Lasīšanas pasākums bērniem Pūrē 

2019.09.18 | 11:15

Kino Lapmežciemā 

2019.09.18 | 17:00

Keramikas nodarbība Tukumā 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool