Pirmdiena, 2019. gada 22. aprīlis
Armanda, Armands
Pils ielas 14. nama pagalmā grib būvēt dzīvojamo māju

Tukumā būs gan jauni veikali, gan daudzdzīvokļu mājas

Twitter
FaceBook
print
2007. gada 14. decembris 13:38

4. decembrī Tukuma domes būvvaldes sēdē izskatīja gan pieteikumus būvniecībai, gan akceptēja jau izstrādātus projektus.

Grib būvēt autoservisu un mājas

Tukuma domes galvenā arhitekte Iveta Vistapole pastāstīja, ka būvvalde apstiprinājusi tehnisko projektu mazstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamajai mājai Baložu ielā 3, kur ēkas trijos stāvos paredzēti deviņi dzīvokļi, savukārt zem tiem – garāžas: "Projekta pasūtītājs SIA «Saldo CC», kas patlaban kārto būvatļauju." Saskaņotas izmaiņas Jelgavas un Rūpniecības un Jelgavas un Alīnes krustojumu rekonstrukcijas projektā, jo kabeļu līniju dēļ bija jāpārliek lietus ūdens kanalizācija.
Saskaņoja skiču projektu Elizabetes skvēra (pie Invalīdu sporta kluba) labiekārtošanas darbu turpinājumam. Taču, tā kā nauda tam nākamajā gadā nav paredzēta, arī darbus plānos citugad.
Saņemts iesniegums no SIA «TKS Grupa» – Tā vēlas būvēt autoservisu un autoveikalu blakus SIA «Tukuma nami» ēkai, taču iesnieguma izskatīšana atlikta līdz jaunā teritorijas plānojuma spēkā stāšanās brīdim.
Noraidīja SIA «Atis un Co» iesniegumu par šautuves būvniecību Melnezera ielā 18, jo, izstrādājot teritorijas plānojumu, saņemts iesniegums šajā zemes gabalā paredzēt savrupmāju apbūvi, kas arī tika ievērtēts. Dažas dienas pirms plānojuma apstiprināšanas kaut ko mainīt vairs nebija iespējams.
Atļāva nojaukt šķūnīti Uguns ielā 6, kurā bez īpašnieka ziņas iemitinājušās personas bez noteiktas dzīves vietas.

 

Gan centrā, gan mikrorajonos

Vaicāta, vai pilsētā iecerēts būvēt vēl kādas daudzdzīvokļu ēkas vai lielveikalus, I. Vistapole skaidroja, ka senāk skatīts būvniecības pieteikums daudzdzīvokļu mājai Pils ielas 14. nama pagalmā, kur vienlaikus par publiskām telpām paredzēts rekonstruēt esošo saimniecības ēku.
Bijis iesniegums no Jelgavas ielas 15.b nama īpašniekiem par ieceri celt veikalu blakus degvielas uzpildes stacijai, taču ieceres izskatīšana atlikta, jo būves mets paredzēja izcirst diezgan daudz koku. I. Vistapole: "Mūsu prasība, – vai nu samazināt ēkas apjomu, vai novietojumu zemesgabalā, lai saudzētu birzīti. Dabas un pieminekļu aizsardzības komisija definēs tās prasības, kas būvniekam šajā vietā jāievēro."
Noskaidrojām, ka Raudas un Kurzemes ielas stūrī, kur senāk plānoja būvēt veikalu «Lidl», plānots celt tirdzniecības centru. Kā stāstīja I. Vistapole, patlaban objekts tiek projektēts: "Šajā brīdī šī projekta dēļ tiek lauzīta galva, kā rekonstruēt Kurzemes ielu posmā no Raudas līdz Jāņa ielai, lai iegūtu papildu joslu. Šis jautājums apspriests satiksmes organizācijas un kustības drošības komisijas sēdē, taču galīgais lēmums, kā to izdarīt, vēl nav pieņemts. Tas ir aktuāli gan šī igauņiem piederošā veikala dēļ, gan Kurzemes ielas otrā pusē plānotās «Maximas XX» veikala celtniecības dēļ."Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.22 | 11:00

Izstādes atklāšana Jaunpilī 

2019.04.22 | 12:00

Lieldienas Jaunpilī 

2019.04.22 | 12:00

Skrējiens Engures pagastā 

2019.04.22 | 12:00

Pasākums «Mēs Engurei» 

2019.04.22 | 13:00

Lieldienas Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool