Ceturtdiena, 2019. gada 18. aprīlis
Laura, Jadviga
Foto: whatthehealthmag.wordpress.com

Trīs Tukuma skolām piešķirti 20 000 eiro slidošanai ledus hallē

Twitter
FaceBook
print
2014. gada 25. janvāris 18:44

Tukuma novada domes Finanšu komiteju sēdē deputāti atvēlēja 20 154 eiro, lai Tukuma Raiņa ģimnāzijas, Tukuma 2. pamatskolas un Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas audzēkņi sporta nodarbības varētu organizēt Tukuma ledus hallē. Deputāts un ledus halles direktors Modris Liepiņš atzina, ka arī citām skolām ir interese par nodarbībām uz ledus, taču tam nav finansējuma.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. ieva teica:

  Tas ir tiešām labs risinājums šīm skolām. Ļoti gribētos, ka ar bērniem nodarbojas SPECIĀLISTS, kurš zin ko dara un kā jādara.

 2. ieva teica:

  ak, jā!
  PALDIES Tukuma novada domes Finanšu komitejas sēdes deputātiem.

 3. slidotāja teica:

  Labs sporta stundu risinājums, skumji, ka Tukuma 2.pamatskolas meitenēm jāskariada pa koridoru. Viņām arī pienākas slidošanas nodarbības.

 4. jucis teica:

  KĀPĒC TIKAI ŠĪM SKOLĀM!!!???? VAI CITU SKOLU, PIEMĒRAM, LAUKU BĒRNI SLIKTĀKI?

 5. iluta teica:

  Paldies deputātiem un upīšu sporta skolotājiem!!

 6. skolotāja teica:

  Bet kāpēc tikai šīm skolām, kur 2.vidusskola? Nav finansējuma? Tad visiem jāskrien mācīties uz Raiņiem?

  • :( teica:

   ja vēl kāds nezin,Raiņos vispār nav sporta zāle ,kur lai viņi sporto,cilvēki gan ir skaudīgi:( ko tad jūs nerunājat par to, kā šai skolai nav tā zāle,nav interesanti vai ne,interesantāk ir kaut ko pārmest:(

   • jucis teica:

    Daudzās novada skolās NAV sporta zāles! Kāpēc atkal ir atbalsts tikai pilsētas bērniem?

    • mamma teica:

     mani bērni nav pilsētas bērni,bet mācās Raiņos braucam no laukiem no 7.30 līdz 18.00 bērni ir pilsēta.cīnāmies kā varam viegli nav,no vietējas pašvaldības palīdzības nav nekādas,tāpēc PALDIES Tukuma novada domes Finanšu komitejas sēdes deputātiem.vismaz par šo iespēju!!!!

 7. anonīmais teica:

  Ja neatrada pietiekamu finansējumu visām Tukuma skolām, tad nevajadzēja atlasīt dažas tās īpašās un nostumt malā vienu vienīgu skolu, šajā gadījumā, Tukuma 2.vidusskolu. Ar ko viņa atšķiras no pārējām?

  • Smīniņš teica:

   Pēc tavas loģikas spriežot – ja viens dzīvoklis nemaksā par apkuri, tad tā jānoslēdz nost visai daudzdzīvokļu mājai. Lai nav nevienam! Atradies taisnīgais…

 8. . teica:

  Tas, ka T2VSK ir labāka sporta zāle par pārējām nenozīmē, ka bērni negrib slidot…

  • saka teica:

   2. vidusskola ir gan sporta zāle, gan sporta laukums, bet, piemēram, Upīšiem nav ne viena, ne otra. Vai par to kāds vispār aizdomājas. Nē.

  • m teica:

   Tiešām bēdīgi,ka tiek izdalītas konkrētas skolas.
   Otrkārt-kas tie par milzīgiem līdzekļiem? 20 tūkstoši???Kur tie aiziet???
   Starpcitu izlepusī raiņa skola var mierīgi noorganizēt stundas stadionā!Dzīvoju Norvēģijā-bērni vēlā rudenī,ziemā,agrā pavasarīvienmēr-iet laukā sporta stundās.Kāpj kalnos,skrien,vingro uutt-LAUKĀ.Un neviens nav nomiris.Kur šeit ir problēma-būs veselīgāki bērni-savādāk izauguši par nīkuļiem-vienās slimošanās.Vnk skolotāji ir slinki-un paši negrib spotra stundas vadīt ārā.Niet runa par -20 gr;adiem,bet -4 līdz -10 gr;adiem mierīgs sportiņš laukā nāktu tikai par labu!!!!!!!

  • Meitene no Upisiem :) teica:

   Parasti ir taa , kad musu skolai nekaa nebija , un parejajaam VISAS PILSETAS skolaam bija . Tad nemat juss arii tgd ikski pasukaajat 😛

 9. Sk teica:

  Pēc kādiem konkursa principiem tika izvēlētas tieši šīs trīs skolas, Liepiņa kungs?

  • 3.bērnu mamīņa... teica:

   mans bērns mācas 2.vidusskola,nav nekādu problēmu iedodu bērnam 1.40 eiro(1 Ls)(slidas savas) un vienu reizi nedēļa bērns dabu izslidoties,vai tiešam vecāki nevar tik daudz atļauties…

 10. to anonīmais teica:

  Tukuma 2.vidusskola NAV vienīgā skola, kura ir palikusi aiz borta. Pilsētā ir arī viena mazākumtautību skola – 3.pamatskola. Vai šos skolēnus Tu neuzskati par tik vērtīgiem, lai viņiem arī būtu iespēja slidot, ka TIK pārliecinoši runā tikai par vienu skolu?
  Bet par lietu runājot – paldies novada domei par rasto iespēju kaut vai trīs skolu skolēniem nodrošināt slodošanas nodarbības. Cerot nākotnē rast tādu pašu iespēju atlikušajām divām skolām – vēlreiz paldies.

 11. Mamma teica:

  Liels prieks, ka vismaz sākums ir ! Gan jau arī citos logos saulīte iespīdēs. Visu tak uzreiz nevar…jāmācās paciesties.

 12. Mamma teica:

  Varēja jau tad vismaz sadalīt tā, lai finansējums pietiek visām skolām, piemēram, slidošanas prieku piešķirot tikai skolēniem līdz 9. klasei. Vidusskolēni jau paši par sevi var parūpēties.

 13. mierpilsoniitis teica:

  juus te striidaaties kuram iedeva kuram nee.bet kursh ir aizdomaajies vai maz tie beerni grib slidot.

  aaraa ir normaals salinjsh,diikji aizsalushi.bet neredzu ka kaads baigi aizrautos ar to slidoshanu.

  krievu laikos Shmits leeja krievos,Reimats leeja rainjos,aa upiishos ar laikam kaadu reizi bija+ veel diikji.daudzi slidoja.a tagad taa jaunatne ir taada kaada ir.taapeec nebljaujat ka beerninjsh nevar paslidot.aaraa ir ziema,izbriiveejat laiku un kopaa ar beernu paslidojat briivaa dabaa

  • līga teica:

   tieši tā,meklē problēmas tur kur viņu nav,parūpējaties paši par saviem bērniem,vēltiet savu laiku viņiem,nevis meklējiet vainīgus,gan upišos gan raiņos nu nav tā sporta zāle nu lai viņiem šoreiz tiek paslīdot ledus halle,papriecājamies par šim bērniem,mans bērns mācas 2.vidusskola nu nejūtamies mēs apdalīti….

  • e. teica:

   +100
   Labak butu to naudu piešķīruši dabīgo slidotavu attīstībai. Hallē vares slidot pavasarī!

 14. Lolita teica:

  Tukuma 2.pamatskolas skolnieki parunājot ar sporta skolotāju gan neguva apstiprinājumu šai informācijai.

 15. :) teica:

  Jā nabaga raiņi tie vienmēr ir visapbižotākie. Jauna skola, stadions, kopmītnes nu zāles nav un tikai tāpēc ka sākumā dažs labs uzņēmējs no mēsliem uzcēla un loģiski, ka viss sapuva. Turklāt citām skolām i tas navbijis.

 16. Nu ko teica:

  Raiņi jau no sen seniem laikiem tiek lutināti, tik nesaprotu kapēc. Izglītība taču visiem vienāda. Prestižs nu nē !

 17. I... teica:

  Mani bērni mācās 2 pamatskolā … tā nemaz nav kā izskatās !!! Izrādās , ka visi nemaz netiek – tikai 8 un 9 klases ! Tā ka … Kāpēc bērni tiek šķiroti , kāpēc netiek visas klases ? Vai tad naudu nedod visai skolai ?
  Kauns vadībai , ka viss tā !!!

  • saule teica:

   nevis nauda nepietiek visām klasēm, bet sports pedagogs atsakās iet uz slidošanu ar mazāko klašu skolēniem. Un pareizi dara! Tas nav tik vienkārši ar 30 bērniem skraidīt šurpu turpu un vēl visus pieskatīt uz ledus! Tā kā, mīļās māmuliņas un mīļie tētiņi, būs vien jums pašiem jāatraujas no aizņemtības jūga un jādodas ar savām atvasēm paslidot!!!

 18. Artūrs teica:

  Skolas laikā man nebija problēmu uzvilkt slidas un ziemā aiziet paslidot pašam uz dīķa. Ja tagad bērniem kaut ko ar karoti mutē neieliek (respektīvi-nefinansē ledus halles apmeklējumus), tad viņu redzes loks talāk par datora klavieri nestiepjas.
  Un speciālists, kas pedagoģiskā stilā mācītu bērniem baudīt ziemas priekus-nopietni???

 19. ... teica:

  kapēc tikai 8 un 9 klasu bērni iet slidot? mazākie sporto pa gaiteniem skrien pa trepēm, kur vēl ir tādas sporta stundas?

 20. Skolniece teica:

  Jā,tagad tiek tikai 8 un 9.klases,bet arī skolotāji skatās pēc studām,jo nevar izkrsit stundas.Un arī ir jāskatās pēc TLH laikiem,jo ir arī ieliktas citas skolas un arī citiem tajā laikā var notiek nodarbības-daislidošana vai hokejs. Vārbūt,ka pat mazie bērni negrib iet slidot,jo nav jau vienmēr tā kad grib visi.Nesaprotu,ko jūs te varat strīdēties.!

 21. t2v teica:

  mums t2v tadu pabalstu un fiansejumu nevajag, vienigais, ar ko mes atšķiramies, tā ir augstākās kvalitāts skola ar nodrošinātu visu, kas nepieciešams skolēnam

 22. m teica:

  Tiešām bēdīgi,ka tiek izdalītas konkrētas skolas.
  Otrkārt-kas tie par milzīgiem līdzekļiem? 20 tūkstoši???Kur tie aiziet???
  Starpcitu izlepusī raiņa skola var mierīgi noorganizēt stundas stadionā!Dzīvoju Norvēģijā-bērni vēlā rudenī,ziemā,agrā pavasarīvienmēr-iet laukā sporta stundās.Kāpj kalnos,skrien,vingro uutt-LAUKĀ.Un neviens nav nomiris.Kur šeit ir problēma-būs veselīgāki bērni-savādāk izauguši par nīkuļiem-vienās slimošanās.Vnk skolotāji ir slinki-un paši negrib spotra stundas vadīt ārā.Un diemžēl arī daudzi vecāki ir nesportiski,mazkustīgi un neaktīvi-liedzot arī bērniem tādiem būt.
  Niet runa par -20 gr;adiem,bet -4 līdz -10 gr;adiem mierīgs sportiņš laukā nāktu tikai par labu!!!!!!!

Pasākumu kalendārs

2019.04.18 | 10:00

Lieldienu pasākums Jaunpils bibliotēkā 

2019.04.18 | 13:00

Tematiskā ēdienu pēcpusdiena Zantē 

2019.04.18 | 15:00

Olu krāsošana «Naglā» 

2019.04.18 | 16:00

Kino Jaunpilī 

2019.04.18 | 16:00

Engures Mūzikas un mākslas skolas jubileja 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool