Meldra, Meldris, Melisa

Sieviešu dienas rallijs /FOTO/

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 4. marts 09:30

«Ntz.lv» sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni «LMT Straume» piedāvā šodien, 4. martā, no 10.00 visas dienas garumā vērot tiešraidi no aizraujošajām auto orientēšanās sacensībām «Sieviešu dienas rallijs» un pasākuma studijas ar prominentām personībām un jautriem notikumiem.

«Sieviešu dienas rallijs» jau devīto gadu pulcē tūkstošiem piedzīvojumu kārākās, radošākās un drosmīgākās sievietes, kuras sīvā, bet sievišķīgā un elegantā veidā sacentīsies auto orientēšanās sacensībās.

Arī šogad, tāpat kā pērn «Sieviešu dienas rallija» starts vienlaikus tiks dots divu Latvijas reģionu pilsētās – Tukumā un Jēkabpilī. Par sacensību galamērķi izvēlēta Rīga.

Katrai dalībnieču ekipāžai būs uzdevums, taktiski plānojot, izdomāt, kā ar auto ātrāk nokļūt līdz kontrolpunktiem. Tomēr šogad dāmām būs jābūt īpaši vērīgām un atjautīgām, jo uzmanību no ierasto kontrolpunktu aktivitāšu izpildes varētu novērst citi daudzveidīgi uzdevumi un nodarbes.

Tiešraides skatītājiem būs iespēja vērot arī notiekošo īpaši pasākumam veltītā studijā, kur tās vadītājs Ufo tiksies ar aktieriem Ziedoni Veitu un Lauri Dzelzīti, dziedātāju Lieni Šomasi, modes mākslinieci Elitu Patmalnieci un citām slavenībām. Studijas viesi sekos līdzi sacensību norisei un atbalstīs dalībnieces.

Tiešraide no «Sieviešu dienas rallija» skatāma lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt. lv/sieviesu-rallijs, kur būs pieejami arī dažādi interesantākie pasākuma video sižeti. Tiešraides skatītāji, sacensību dalībnieces un viņu atbalstītāji aicināti iesaistīties Twitter sarunā, lietojot tēmturus #SieviešuRallijs un #LMTstraume.
Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Fakts teica:

  Sevišķi labi šīs “sportistes” izskatījās uz Melnezera ceļa. Māmiņas ar ratiņiem tā tikai muka pa krūmiem..Nākošreiz kādu akmentiņu cerēsim ka kāda …. dabūs auto lodziņā.

  • s teica:

   … kas ir sodāms pasākums. Māmiņām ar ratiņiem ir kaudze ar taciņām ap melnezeru. Vispār jau uz ceļa braucamās daļas priekšroka ir automašīnām, tas tā.

 2. janka teica:

  Tukumā akpokalipse !!! Tik daudz avārijas situācijas vēl nebija pieredzētas !! Laimīgs esmu mājā !!!

 3. Tukumniece teica:

  Vai tad šo ārprātu nevarēja svētdien rīkot, kad satiksme pilsētā nav tik liela! Kaut kas tāds nebija sen piedzīvots!

 4. Saa teica:

  Rallijs ir laba lieta, bet šodien daudzas rallija daiļavas ļoti daudz pārkāpa un neievēroja ceļu satiksmes noteikumus, tādēļ radīja daudz bīstamu situāciju. Domājams, ka arī šādos pasākumos vajadzētu ievērot noteikumus, nevis tos atklāto ignorēt.

 5. xss teica:

  Njà….katastrofa bij pilsètà….

 6. Ak polise teica:

  Atklāts aicinājums bābiešiem pārkāpt csn

 7. skoba teica:

  Jūras bija ārprāts….

 8. To NTZ teica:

  Ļoti liels lūgums nākamreiz, kad Tukumā norisināsies šāda veida pasākumi, 2 mēnešus iepriekš katrā avīzes numurā ielikt brīdinošus uzraktus un padomus, kā izrakt bumbu patversmi. Pasākumā dienā vajag noteikti atskaņot sirēnas un izziņot, lai viena daļa iedzīvotāju ielien pagrabos un bumbu patversmēs un nerādās ārā 3 dienas.

  Es priecājos par to, ka šāds pasākums te notiek. Esmu pati piealījusies līdzīgā, zinu, kā ir, kad azarts pārņem. Kāpēc ir grūti rēķināties ar kaut ko citu nevis savām vēlmēm?
  Man pusdienu gar māju brauca ekipāžas, maldījās, brauca ātri, brauca lēni, man bija prieks noskatīties, kādas tik ma”sinas nav izdaiļotas. Nu super!

  Ko ta mēs darīsim, kad beidzot Alīnes ielai ietvi sāks taisīt? Tad jau laikam būs jāpārceļas uz Jēkabpili.

  • Nu nu teica:

   Kārtējo reizi varēja pārliecināties cik daudz tomēr ir šo īsto un mākslīgo blondīņu, aiz bezdarbības nezin kā izrādīties

 9. Lotte teica:

  Lielisks pasākums ,forši ka beidzot kāds spēja,un GRIBĒJA tik daudz dalībnieces pisaistīt Tukumam.Bet vietējie,re īsti rūgumpodi pēc komentiem spriežot.Vairāk šitādus organizēt.Pozitīvi!

  • haris teica:

   Esmu no Viesatam! Atvedu bērnus parādīt lielpilsētu… Ko ieraudzijam-klaju satiksmes haosu,noteikumu neievērošanu, pargalvibu. Sievietes pie stūres…Mans Jānītis man jautā,vai visas sievietes tā brauc? Es tikai noduru galvu un ātrā solī devos uz autoostu,lai dotos ātrāk uz savām Viesatam!!! Vietu ,kur valda miers un visiem ir droši!

  • jā ja teica:

   PISAISTI TUKUMAM VĒL KO

 10. Klāra Cetkina teica:

  Diez vai 8.marta kā sieviešu dienas jēga ir pierādīt, ka vidējā sieviete ir jautra, bet ne īpaši attapīga mākslīgā blondīne ar rozā nagiem, kuras vīrs zināmu apstākļu dēļ strādā autoservisā, un kuras biežākais teikums ir “Mīļais, es laikam sajaucu pedāļus”

 11. Sieviete teica:

  Tukums atkal izceļas ar savu neapmierinātību. Visi tikai burkšķ. Nekas nenotiek slikti, notiek vēl sliktāk. Es domāju , ļoti interesants pasākums, ja kādam nepatīk, lai sēž istabā. Izlasot komentārus sapratu, ka braukt māk tikai tie kas raksta

 12. Daiga teica:

  Nu superīgs pasākums, blondīnes pierādīja ka ir blondīnes, tumšmates vislabākās.
  Haosu pilsētas ielās nepamanīju,viss kā parasti,lauki iebrauc pilsētā uz tirgu:d
  Super,paldies:)

 13. ggg teica:

  20Min laika, gandriiz divas avarijas, nakamreiz rikojiet mezhaa, neko pozitiivu neredzu.

 14. Aise teica:

  Sestdien bija tik daudz smaidu visriņķī. Saulains, pavasarīgs, košas mašīnas, karnevāls. Super! Es ari gāju ar smaidu. Ne jau katru dienu kas tāds notiek Tukumā. Tie burkšķi visu redz tikai melnās krāsas. Man jūs tiešam žēl….
  Pa retam ari bardaks ir vajadzīgs, lai tie pedanti pamostās.:D

 15. ! teica:

  Bija ne tikai daudz avārijas situāciju,bet bija arì reālas avārijas notikušas-piem.ceļā uz lauķeni,iepretim csdd….
  Tikai nez kāpēc tiek klusēts par raĺĺotāju izraisīto situāciju.

 16. ? teica:

  Šomase šoreiz vismaz bija skaidră….?

 17. Mareks teica:

  Pasākums bija jauks un interesants, bet tomēr,tā šeit nav rūkšana, bet normāla faktu konstatēšana, ka satiksmes noteikumi tika klaji pārkāpri un es biju liecinieks vismaz trīs avārijas situācijām, vienā šādā situācija nonācu pats, paliekot pretējā braukšanas joslā, jo jaunkundzes nolēma apstāties krustojumā, lai izlektu laukā meklējot kārtējo posteni!

  Pasākums un šāda aktivitāte ir ļori laba lieta un varam tikai priecāties ka notiem Tukumā taču, braukt ir jāmāk un ceļu satiksmes noteikumi ir jāiecvēro, kā aŗi jāciena citi autovadītāji, ko gan nevarēja nbovērot šajā pasākumā!

 18. klein teica:

  Tā ir sieviešu uniforma-getras,krāsaini svārciņi un jaka?Smieklīgi!

 19. ass teica:

  te vareja labi redzet,jo lepnaks auto un blondaki mati,jo lielaks pofigs par parejiem.Pasakums labs tikai vajadzeja taisit svetdiena,lai nesakrit ar tirgus apmekletajiem,tad ari opis pie LLT butu laimigi ticis maja.

 20. Ilze teica:

  Rallijs bija jauks piedzīvojums.
  Atvainojiet bet tirgus dienās, kad personas no laukiem brauc, ir daudz trakak. Pensionāriem vispār liktu no 60gadu vecuma reizi gadā kārtot CSDD testu, jo tas ir arprāc kā viņi brauc. Cik reizes nav nācies strauji bremzēt, jo pēkšņi kāds izlec priekšā.

  Bet rallijs, cepuri nost Tukumam par uzdrīkstēšanos. Skaists pasākums.:)

  • ass teica:

   es jau saku ka tirgus diena-ne

  • Nu nu teica:

   Un lielākajai daļai sieviešu arī likt csdd testu kārtot reizi gadā tikai jau pēc 18 savādāk brauc kā zos.s un par savu kapotu neko tālāk neredz, nemaz nerunājot par aizmugurē braucošajiem tie vispār netiek vērā ņemti

 21. sieviete teica:

  teikšu godīgi – man sestdien bija kauns,ka pārstāvu sieviešu dzimumu! Kaut ko tik vājprātīgu sen nebiju uz ielām redzējusi! Sastājušās Rīgas iela aplītī pa vidu,lai sabildētos uz apgāzto puķu podu fona! Man prātā neienāktu,ka aplī drīkst apstāties,kur nu vēl stāvēt!!!!Pie zirgu bāzes viena kaza lielā,baltā džipā nostājusies savas joslas vidū ar ieslēgtām avārijas ugunīm ,sēž un vaikstās! Un vēl tā avārija LLT!
  Man ir jautājums – kur bija CP? Kāpēc viņi ķer,ja kāds Pils ielā slīpi nostājies,bet sestdien,kad brīžiem tur stāvēja jau 2 joslās,tad neviens – ne čiku ne,grabu! Totāla visatļautība sestdien valdīja Tukumā CSN jomā!

 22. KasNu teica:

  Viss, protams, bija skaisti, bet jāpiekrīt gan tam, ka dalībnieces bija piemirsušas, ka atrodas uz ceļa un ka ir arī citi satiksmes dalībieki.. Var jau saprast, bet nu nākamreiz rīkotājiem kkā jābrīdina rallistes, lai brauc prātīgi.

  • Tranzits teica:

   Nākamreiz kad braukšu pa ielu un šīs IZjādes dalībnieču auto stāvēs ar atvērtām durvīm tad atlocīšu tās uz otru pusi! Kautkādu bezpriģelu sarīkoja uz koplietošanas ceļiem un ielām

 23. Tukumniece teica:

  Lasu komentārus un sajūsminos – kārtējais negāciju perēklītis:( Lai kas tiktu organizēts, nekad un nekas nav labi. Tad nu mēs, tukumnieki, brīnāmies, kādēļ pie mums nekas nenotiek. Visi jūs tik perfekti, pareizi, balti un pūkaini. Jūs skaisti kritizējiet visas 370 automašīnas, ja varbūt tikai dažas no tām pārkāpa kādu CSN. Paskatieties ikdienā, kā jūs paši braucat ar auto vai ejat pāri ielai, īpaši tas attiecas uz jaunajām māmiņām.
  Man gan ir liels prieks par to, ka Tukums iesaistās tik jaukos pasākumos. Malači!
  Novēlu visiem saskatīt mākoni ar zelta maliņu, nevis mūžīgo darvas mucu, kurā slīcināt sevi un pārējos tautiešus!

 24. Kaji teica:

  Tukumniece paldies,jauks komentàrs ..es domàju tieśi tàpat

 25. po teica:

  Tukumniecei laiks mirt.

 26. xx teica:

  Nebija nemaz tik traki! Daudz izpušķotu mašīnu, smaidīgas sejas! Nu palaid, ja gluži virsū brauc! 🙂 Kā nekā svētki!

 27. Grauzdiņ§ teica:

  Labàkais pasàkums Tukumà

Pasākumu kalendārs

2019.07.21 | 13:00

Irlavas svētki 

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool